KAPTAN BÜLENT TAKIMA GERI DÖNMELI / ANKET EKLENMISTIR

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Bulent Korkmaz Takima donsun mu

Evet
38
78%
Hayir
11
22%

Total votes: 49

Birol Önder

KAPTAN BÜLENT TAKIMA GERI DÖNMELI / ANKET EKLENMISTIR

Post by Birol Önder »

Merhaba,

KAPTAN BÜLENT TAKIMA GERI DÖNMELI.

Hosca Kalin
Birol Önder

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

FORUM YONETIMINDEN RICAMDIR. LUTFEN BIR POLL ACIP KAPTANIN VILLEREAL MACINA BUYUK KAPTAN OLARAK CIKMASINI FORUMDAKILERE OYLATIN.

BU YONETIMDEN ve TEKNIK KADRODAN TEK BEKLENTIM BULENT KORKMAZ I KAPTAN OLARAK VILLEREAL MACINDA SAHADA GORMEK!

UEFA CUP DAN ELENECEGINI BILSEN DAHI BU GS KIYMETINE LUTFEN BU SANSI ve KAZANILMIS HAKKI VERRRRRIIIIIIIINNNNN!

BU GS DEGERININ, KAZANILMIS HAKKIDIR

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Anket ya da Ingilizce olarak poll dedikleri olayi her kullanicinin yapma hakki var. Yeni bir konu acmak gibi newpost'a basip en alttaki poll kismini dolduran bu i$i yapiyor. Ha Ingilizce bilmiyorum anlamadim diyorsan o zaman senin adina acayim madem bu kadar istiyorsun. Ama topu topu 270 ki$ilik bir uye listesinde cikan sonucla bir yere varilir mi dersen sanmam. Klube fax cekin ya da resmi siteye durumu bildirirseniz belki Terim efendinin kulagina gider. Ama ondaki inat (ne oldugunu soylemeyim bari) bu inat oldugu surece bir i$e yaramaz ki? Bakam sen Canaydin'in Hurriyet'te ankete baktim herkes Terim'i istiyor o yuzden getirdim dedigini. Canaydin istifa diye anlet yapsa Hurriyet istifa edecekmi gibi sanki.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Erisen

Post by Mehmet Erisen »

Birol,
Umarim kizmazsin, topicine bir de anket ekledim.
Bu arada Haberturk te hemen yani bir anket koymus, Terim istifa etsin mi diye. .....

Ben oyumu kullandim.
Galata Sarayi Mekteb-i Sultanisi

Tolga Binyildiz

Post by Tolga Binyildiz »

Zaten eger Terim Bulent i bir dakika bile oyuna sokarsa mac sonu istifa eder gibime geliyor.

Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

bulent inzivaya cekilsin.. bu komedyaya istirak etmesin.
kalpler bu kadarini kaldiramaz.
liberta per gli ultras

Can Ozker

Post by Can Ozker »

Ozhan Canaydin Lucescu'yu kovup Terim'i takimin basina getirme sebebi olarak camianin %80'inin bunu istemesini sebep gostermisti..
Simdide camianin %80'i (belki dahada fazlasi) Bulent'in kadroda yer almasini istiyor.. Camianin isteklerine bu kadar deger veren! Canaydin umarim bu konuda da geregini yapar..

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Bülent dönsün tabii de gençleştirme operasyonu tutmadı diye H.Ünsal ve Arif'i de takıma döndürmesi olasılığı da var Terim'in. Tek başına dönecekse dönsün Kaptan takıma...

Yusuf Unlu

Post by Yusuf Unlu »

Galatasaray'da bir donem sona ermistir. Kariyeri zaman zaman inis cikis
yasayan Bulent'in takimin en iyi zamaninda oynamasi onun icin yeterli bir
onurdur.

Bulent'in takima tekrar dahil olmasi Naim Suleymanoglu'nun 2000
Olimpiyatlarina katilmasi ile ayni anlama gelir. Su an cogu kisi Naim'i son
Olimpiyatinda SIFIR ceken bir halterci olarak hatirliyor. O cok buyuk
basarilari golgelenmedi mi sizce?

Kulubte bir donem kapandi, artik yeni bir zihniyetle yeni bir donem
acmamiz gerekir. Bunda tabi niyetim Terim ve Yonetimin degismesidir.

Herkese iyi gunler/aksamlar...

Yusuf UNLU

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Terim on 1.5 senede yaptigi tek dogru hareket perfoermansi dusmus eski oyunculari kesmesiydi. Bunu kendi kareyerini bitiricegini bilerek yapmistir. Sene sounda veya hemen ayrilmasi gundeme geldiginde umarim eskilerin geri gelmesi ortaya atilmaz.

Buyuk kaptani cok sevmeme ragmen benim oyum kesin koca bir HAYIRdir.

Ata Özçelik

Bülent

Post by Ata Özçelik »

Bülent'in dönmesi derken her maç hata yaptığı halde ilk 11 oynasın kastedilmemiştir.. En azından antrenmanlarda ayırılmasın ve ihtiyaç olduğu zaman maç kadrosuna alınsın denmektedir.. Zaten Bülent de her hafta hata yapsa neden kadroda değilim diye soracak bir oyuncu değildir.. Lütfen olayları dramatize etmeyelim.. Kaldı ki performansı çok yüksek olan Tamas'ı da dikkatle takip ediyoruz.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Olayi dramatize ettigim falan yok. Eger dunku macta kaptan yedek kulubesinde oturuyor olsaydi, her kez baslardi kaptan sahaya, niye oynamiyor nakaratina.

Gordugum kadariyla Tamas elimizdeki en iyi stoper, zaten olayin vahameti burda. Mesele Tamas'in yetersizligi degil elimizde daha iyisinin olmamasi. Emre, Vedat yollanilmaya karar verildiginde FT bile Tamas'in adini duymamisti. FBnin aldigi Servet veya BJK de ki Gokhan alinabilseydi Tamas'dan degisik bir performans gosterebileceklerini sanmiyorum. Pes pesine verilen tutarsiz kararlar bizi bu gunlere getirdi. Eski oyuncularin kesilmesinde hic olmazsa bir neden, plan var.

FTden bu saatten sonra tek istedigim geriye birakacagi takimda 3-5 umit isigi olmasidir. TDlik kariyerini bittirdiginin kendiside farkinda.

Ata Özçelik

Kaptan

Post by Ata Özçelik »

Eğer sahada oynamasını gerektirecek bir durum olursa (mesela 5 gol yemek gibi) tabii bağırır herkes.. Yoksa 4-0 öndeyken kimse kaptan falan diye bağıracak değil.. Elimizde Tamas'tan çok daha iyi stoper var adı da Suat Usta ama maalesef kendisi Rumen vatandaşı olmadığı için dünkü maçta gene kesik yedi.. Bu gidiş de yemeye devam edecek.. Bahsettiğiniz isimlerden Servet veya Gökhan değil Maldini gelse biz gene gol yeriz.. ÇÜnkü sorun oyuncularda değil oyun anlayışında.. 2 sene önce Avrupa'nın en ünlü takımlarından gol yemeyen savunma kalbura döndü.. Bütün bunlar futbolcuların suçu mu acaba?

Mehmet Marsan

Re: Kaptan

Post by Mehmet Marsan »

Ata Özçelik wrote:.... Bütün bunlar futbolcuların suçu mu acaba?
Butun bunlar FT ve yonetimin sucu. Tamas veya Suat ne farkader orta sahada topu ayaginda tutabilecek oyuncumuz yok, taktigimiz yok, kanat adamlarimiz yok. yok oglu yok. Kaptan'i tekrar takima almakla bu sorunlarin hangisini halledeceksiniz? FT hala EFES kupasi performansindan bahsediyor. Bence Antalyada 3 kurusluk top oynamadik.

Ayrica ilim bilim teknoloji harikasi ruzgar panellerini heycanla bekliyorum. Canaydin klubun parasini sokaga nasil atacagina sasirmis vaziyette.

Birol Önder

Re: Kaptan

Post by Birol Önder »

Merhaba,
Mehmet Marsan wrote:
Ata Özçelik wrote:.... Bütün bunlar futbolcuların suçu mu acaba?
Butun bunlar FT ve yonetimin sucu. Tamas veya Suat ne farkader orta sahada topu ayaginda tutabilecek oyuncumuz yok, taktigimiz yok, kanat adamlarimiz yok. yok oglu yok. Kaptan'i tekrar takima almakla bu sorunlarin hangisini halledeceksiniz? FT hala EFES kupasi performansindan bahsediyor. Bence Antalyada 3 kurusluk top oynamadik.

Ayrica ilim bilim teknoloji harikasi ruzgar panellerini heycanla bekliyorum. Canaydin klubun parasini sokaga nasil atacagina sasirmis vaziyette.
Orta sahanin ortasinda oyanayacak oyuncu Ergün olabilir. Bülent
mücadeleci, hirsli, tecrübeli,inatci ve kolay kolay pes etmeyen bir oyuncu.
Bülent, Ergün, Hasan Sas ve Hakan Sükür'ün yardimi ile elimizdeki
futbolcularla cok iyi bir futbol takimi olusturulur.

Ayrica Bülent, yapilanlari hic haketmedi.

Hosca Kalin
Birol Önder

Post Reply