sampiyonluk anketi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Biz olamazsak kimin sampiyon olmasini istersiniz?

besiktas
32
73%
fenerbahce
12
27%

Total votes: 44

Aylan Izmirli

Post by Aylan Izmirli »

Istiyen istedigi tarafa bu dusuncemi cekebilir ama.,ben oyumu Fenerbahceye verdim.

Sebebini pek incelemedim ama belkide suur alti olarak bizim ayarimizda Turkiyede sadece Feneri rakip gormekteyim kucuklugumden beri.

Besiktas taraftarlarini, burada uzmek asla istemem ama hic bir zaman Besiktasi bu ikili arasina yakistiramadim,lutfen kusuruma bakmayin.

Gencligimde maca giderken inanin Fenerlilerle bir yerde konusurduk ama gene ozur dilerim ama benim zamanimda karsilikli konusulacak Besiktasli taraftar pek bulamadim.
Belki vardi ama ben bilmiyorum ,o da baska .

Tekrar kimseyi rencide ettiysem ozur dilerim ama benim aklimda kalan Besiktaslilar oyle Saltanat arabasiyla gelen takim erkani hic degildi

Her ne kadar Doktor olan Amcam bir ara Besiktasin Idareciliginde galiba yer aldiysada, genede ben hic bir zaman isinamadim bu Besiktaslilara .

Saygilarimla
Aylan Izmirli

Kahraman Los

Post by Kahraman Los »

Aylan Izmirli wrote:Gencligimde maca giderken inanin Fenerlilerle bir yerde konusurduk ama gene ozur dilerim ama benim zamanimda karsilikli konusulacak Besiktasli taraftar pek bulamadim.
Belki vardi ama ben bilmiyorum ,o da baska .
Konusacak adam bulamayisinizin sebebi genel olarak bu taraftarlarin sizin aksinize Turkce konusuyor olmasi midir acaba Alan bey?

Can Ozker

Post by Can Ozker »

Bende oyumu Besiktas'a verdim.. Her ne kadar Sinan Engin, Husnu Gureli tipi insanlardan dolayi son zamanlarda Besiktas'a olan antipatim artsada yinede Besiktas'i ben hicbir zaman ezeli rakibimiz olarak gormedim.. Benim icin Besiktas İstanbul'un guclu, Turkiye'nin 3. buyuk takimi olmaktan ibarettir sadece.. Fenerbahce ise gercek anlamda bizim tek ezeli rakibimizdir ve hicbir sartta basarili olmalarini istemiyorum.. Ayrica sampiyon olurlarsa sampiyonluk sayisinda bize yetisecek olmalarida ayri bir istememe nedeni.. Besiktas'in daha 10 sampiyonlugu var, bu konuda bizden oldukca gerideler nasıl olsa..

Oytun Calapover

Post by Oytun Calapover »

Bana verdigin cevaba gulup gectim ama burada efendi efendi ben kendimi bildim bileli yazan, her zaman saygili, sana da saygili yazan bir adama nasil boyle terbiyesizce bir cevap veriyorsun?
Misafirligini bilmeyeceksen cek git kardesim. Efendi efendi yaz, ama surekli satir aralarinda sokusturacaksan burada yerin yok. Baska nereye gitsen burada karsilandigin kadar iyi karsilanirsin, bunu dusun bi'. Ben bile her macta (Avrupa Kupasi maclari dahil) FB ve BJK'nin yenilmesini gercekten cok istememe ragmen, o maci benimle beraber izleyen bir FB'li veya BJK'li varsa, fazla sesimi cikartmam daha fazla uzulmesinler diye. Senin yaptigin dallamaliga bak.

Kac yasa gelmissin bilmem ama yas diye ottugune gore benden bir hayli buyuksundur. Koca adam olmussun, ama hala bir bok olamamissin. Allah'in hiyari. (Cengiz Bey'den ogrendim bunu da)

Oytun

Yusuf Han

Post by Yusuf Han »

Korhan ,
fotograftaki steve harris mi ? eger oyleyse dumura ugradigimi soylemek isterim . formanin boyu da tam eddie'ye gore hani ..

Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Steve Harris, Iron Maiden Istanbul konserinde Acik Hava'ya Turkiye
formasi ile cikmisti. Grup toptan futbol hastasi..
liberta per gli ultras

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Zoban Raftik wrote:Steve Harris, Iron Maiden Istanbul konserinde Acik Hava'ya Turkiye
formasi ile cikmisti. Grup toptan futbol hastasi..
Numarada güzelmiş :P

6 6 6 number of the beast

Doga Gur

Post by Doga Gur »

Kahraman Los wrote:Dedik ya...Yas faktoru nelere kadir...Hatta bazen bayan ismi ile kendi dogum gununu kutlayanlar bile cikar arada bir...
Ahahaha. :) Komiksiniz. Yok bi dakka. Degilsiniz. Gariban arkadasim ne buyurmus. Tevekkeli degil, arada sirada bunlar Cengiz Akgun ile ayni "adam" olabilir mi diye dusunurum. Boyle olaylar guclendiriyor o teorimi. Malum Akgun'un hangi takimi tuttugunu biraktim, hangi ulkeden oldugunu cikarmak bin sahit ister ya. Neden Besiktas'li olmasin?

Simdi saka mi ediyorsunuz, yoksa gercekten aptalmisiniz, onu bilemedim dogrusu. Ikincisini varsayiyorum. "Bayan ismi ile kendi dogum gununu kutlamak" hangi mantigin icine sigmakta acaba?! Hani yazilmis olan "Miss Turkey ile nisanlanmis olman ve yeni bir Ferrari almis olmandan dolayi kutlarim" olsa belki normal insanlar gibi kafaniz isliyor diyebilirdik. Annem dogum gunumu kutlamis, ustelik arkadan da kendisini taniyan Murat Abi ve Serdar selam soylemisler. Sizinki super bir "yorum" ama. Forumu takip edip etmedigini merak edenler sacma sapan suclamalarda bulunmak yerine Murat Abi'ye, Serdar'a, kuzenim Cemal'e, Korhan'a veya kendisine PM atmakta serbestler. Ha bu arada inanirmisiniz gecen hafta Hagi Baba Korhan'in sifresini caldi ve foruma girip kendi dogum gununu kutladi, "I LOVE YOU HAGIII" diye. Manyaklar...

Ve forumun kafayi yemis kontenjanina gereginden cok daha fazla vakit harcamis olduktan sonra, hazir yazmisken konumuza bi dalalim.

Ben kesinlikle Yusuf Han ve Oytun'un arasi, ama daha fazla Yusuf'a dogru bir yerdeyim, ve ankete oy moy kullanmiyorum. Cok degil, uc-dort sene once hic dusunmeden Besiktas derdim ama nerdeee o az aglak ve elastik gunler. Sinan Engin'leri, cesitli suclamalar ve tutarsiz davranislari bir kenara birakiyorum, sirf Fatih Hocam'in Inonu'de kulubeye giderken halini gozumun onune koymam yeterli. Su ve ayran yagmuru, topluca kufur. Hadi ordan. Al onu, guclu bir sekilde vur oburune. Ikisi de ne halleri varsa gorsunler. Bitime 13 hafta kala Besiktas'i tutmak da neyin nesi.

Doga

Korhan Demirkaya

Post by Korhan Demirkaya »

Steve Harris'in ta kendisi Yusuf :) Hayatimin grubu
olur Maiden. Bu formaya isim ve nurmara yazdirip,
7 eylul aksami konserden sonra, Marmara Etap otelinde
verdim bu formayi kendisine. Yaklasik iki hafta
evvel iki kez daha canli gordum efsane grubu. Hala
bir numaralar.

SEN SARI ILE KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI

Gulay Y. Gur

Merhaba

Post by Gulay Y. Gur »

Korhan'cigim,
Ben simdi FB ye oyumu verdim. Hem gercekten Doga'nin (koyu GS'li) bir annesi oldugu belgelensin, hem de ailemizin diger iki ferdi olan FB'li esim ve Doga'nin agabey'i biraz sevinsinler.
Doga'cigim, bu vesileyle de gecmis Kurban Bayramini ve de Valentine's Day'ini kutluyorum :wink:
Ikinize de sevgiler,
Gulay

Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Sevgili Gulay Hanim,
Ben de Charlotte'dan size ve Dogaya sevgilerimi ve saygilarimi sunarim.
Gulay Hanim ve Doga ile sahsen tanismam 2002 Eylul'unde Indianapolisteki Dunya Basketbol sampiyonasi donemine rastlar. Hatta Turkiye-Lubnan macindan onceki cumartesi sabahi Indianapoliste bir Turk kahvesinin kapisinda bulusup Malatya-GS macini seyretmistik. Hey gidi gunler...

Korhan Demirkaya

Post by Korhan Demirkaya »

Sevgili Gulay Teyze,

Caniniz sagolsun :) Doga'yla anlasamadigimiz
konu da koyu GS'li feneri tutabilirmi konusu.
Besiktas ne kadar cirkef olursa olsun benim icin
fener'in yerini alamaz. Ben koyu GS'lilikten
feneri istemiyorum, Doga da besiktasi.

Kendinize iyi bakin,
Sevgiler..

SEN SARI ILE KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI

Murat Recevik

Post by Murat Recevik »

Gulay hanim,

Bir merhabada benden, bizde beraber GS-FB macini seyretmistik Bostonda, hani esinizin heycandan parmaklarinda tirnak birakmadigi mac :)

Hurmetlerimi sunarim, sevgiler, saygilar.
murat

Gulay Y. Gur

Serhan ve Murat,

Post by Gulay Y. Gur »

Benden de sizlere selam ve sevgiler!
Gulay

Gulay Y. Gur

duzeltme

Post by Gulay Y. Gur »

Serdar'cigim, cok cok pardon, Serdar yazacagima Serhan yazmisim, kusura bakma, saat bayagi ilerledi, Serdar ve Korhan isimlerini bir guzel kombine edip yeni bir isim uretmisim! :oops:
Tekrar selamlar,
Gulay

Post Reply