BJK'nin Yeni Hocasi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cengiz Akgun wrote:
Ali Gursel wrote:...
Besiktas'ta ciddiyetsizlik mi, bosluk mu nedir bir gariplik var. Bizim yonetim kadar olmasinlar onlar da epey bir eglencelik.

Ali
Eglencelikte ne kelime. Demiron takiminin yaninda Canayadin'in avanesi yuzler suyu.
Bak ondan o kadar emin degilim Cengizcigim, bunlar hic olmazsa oyuncularini satinca karsiliginda para aliyorlar, bedavaya kacirmiyorlar. Sonra Ali Lukunku'ya 2.7 milyon falan da yok.

Yani ilginc soru aslinda, hangisini istersin diye sorsalar.

Ali

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote: //
Bak ondan o kadar emin degilim Cengizcigim, bunlar hic olmazsa oyuncularini satinca karsiliginda para aliyorlar, bedavaya kacirmiyorlar. Sonra Ali Lukunku'ya 2.7 milyon falan da yok.

Yani ilginc soru aslinda, hangisini istersin diye sorsalar.

Ali
Ne aliyorlar orasi cok onemli. Onlarin transferde heba ettikleri parayi alt alta topla GS karli cikar bana sorarsan. Tek kazanclari basinin bu kadar ustune gitmemesi. Hepsi bu.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Basında çıkan son hoca adayı: Kevin Keegan.

Anlamadığım şey şu; bu adam, büyük hedefleri olan bir takımı çalıştırmaktan ne anlar ki? Kariyerinde hep orta sıra takımlarda ekmek yemiş. Aksi olarak; bir tek, kısa bir İngiltere Milli Takımı deneyimi var,, hepsi o. Onu da eline yüzüne bulaştırmış zaten.

İnşallah Beşiktaş böyle bir yanlışın içine girmez.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dunyadan haberim yok. Tigana a$agi Tigana yukari bir zaman GS icin de adi geciyordu. Meger Tigana zenci imi$. Avrupada zenci kac cali$tirici var bilmiyorum ama o kadar mac seyrettim hic rastlamadimdi. Turkiyede Didi'yi bilirdim. Bunda $a$iracak ne var Avrupada zenci oyuncu kayniyor Fransiz milli takimi ustunde Fransiz bayragi olmasi Senegal ya da Gana ile kari$tirilacak denebilir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Abi 1984 Avrupa şampyonasında Platinili Fransız milli takımından Tigana'yı bilmen gerekir.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote:Abi 1984 Avrupa şampyonasında Platinili Fransız milli takımından Tigana'yı bilmen gerekir.
1984'de Ispanyadaki Dunya kupasini zar zor ABD'den Ispanyol kanallarindan seyrettim idi. Aklimda tek kalan Platini olmu$. Almanlarla oynadiklari 4-3'luk maci hatirliyorum. Platini Federasyon ba$kani filan mi oldu sonra. Hocalik yapti mi onu da bilmem.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Cengiz Akgun wrote:
Mehmet Gorgen wrote:Abi 1984 Avrupa şampyonasında Platinili Fransız milli takımından Tigana'yı bilmen gerekir.
1984'de Ispanyadaki Dunya kupasini zar zor ABD'den Ispanyol kanallarindan seyrettim idi. Aklimda tek kalan Platini olmu$. Almanlarla oynadiklari 4-3'luk maci hatirliyorum. Platini Federasyon ba$kani filan mi oldu sonra. Hocalik yapti mi onu da bilmem.

8 yasinda falandim, iyi hatirliyorum ama. Platini ile beraber tigana ve gires vardi orta sahada, emre-okan-suat versionu gibi birseylerdi.

Gene yanlis hatirlamiyorsam Derwall istifasini vermisti elenince Almanya.

Platini'li Fransa 2-0 yenmisti Ispanyayi, Ispanyol kalecisi armut gibi bir gol yemisti.Yumurtlamisti galiba topu..ole birsey yani.

Ilk hatirladigim Futbol turnuvasidir, ondan once goruntu yok :lol:

Selamlar
Savas

Post Reply