Fortis Türkiye Kupası D.BAKIR-GS 0-1 84 heinz

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Heinz cikti Aydin girdi. Sakat sakat oynayan, devre arasi dogru durust antrenman yapamayan Hakan Sukur ne ariyor takimda bilmem. Herhalde takima abilik yaptigi icin tesekkur ediliyor.

Ozan

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Aydın
gözünü seveyim seveyim koçum.

hoşgeldin gönlümüze

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

62' Gol Gol gol gol gollllllllllllllllllllll... Aydın'ın asisti ve Necati'nin golü. Aydın ceza sahasına giren Necati'nin önüne topu bıraktı. Necati kaleciyi çalımlayarak sıfırdan topu kaleye plaseledi: 2-0

Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Dogru;

Hakan, Hasan Sas, Heinz'sin yerine

Aydin, Mehmet Sabri ile basla topu topu Giresunspor rakibin

Ozgurcan, Hasan Kabze gibi adamlara sans ver.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

El birligi ile Hakan'a gol attirdilar :) 3-0

Umit Necati'ye cikardi. Necati musait olmasina ragmen Hakan'a birakti. Hakan da altipastan kacirmadi.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Of be Aydin.. sen nesin be!!

Yine fuleler, ardindan bir verkac. Topu onune alan Aydin kacirmiyor. 4-0

Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: Fortis Türkiye Kupası GS-GIRESUN 4-0 kar+nec+hak+aydın

Post by Mehmet Gorgen »

GözünAYDIN Cimbom,

Ribery'yi unutturacak bir yıldız geliyor galiba.

Bayılıyorum şu çocuğa..

Alın size 10 milyon usd'lik transfer.

Umarım bu çocuğu da kolayca ellerinden kaçırmazlar.

Karanlıktan AYDIN'lığa..
Last edited by Mehmet Gorgen on Thu Feb 02, 2006 10:53 pm, edited 1 time in total.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Sabri de eksik kalmadi :)

Aydin'la bir paslasmanin ardindan topu duzeltip ceza sahasi disindan sert vurdu Sabri koseye. 5-0

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

83' Hakan Şükür'ün yerine Mehmet Güven oyunda.

sabri besinciyi atti.

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Aydin'in attigi goldeki volenin kalitesine dikkat ettiniz mi? Daha da onemlisi, Necati'ye attirdigi gol oncesinde kendisine atilan ve biraz onune dusen pasi rahatlikla kontrol etmesi Aydin'in temelinin ve yeteneginin cok iyi oldugunu dusundurttu. Galatasaray altyapisindaki hocalarini da tebrik etmek lazim. Gerets'i de...
Tan Erten

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Beyler sisirmeyelim...kac senelik mukavelesi var bu cocugun. Orada bir
sapsallik yapmis olmasinlar, icimde öyle bir his var...

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Hasan Tezcan wrote:Beyler sisirmeyelim...kac senelik mukavelesi var bu cocugun. Orada bir
www.tff.org sitesinden resmi bilgiler
AYDIN YILMAZ 29/01/1988 05/01/2006 31/05/2008
Butun gencleri Ocak ayinda kontrata baglamislar. U17 takiminda olupda kontrat imzalamiyan bir oyuncuyada kapinin gosterildigini gasteler yazmisti.

Asagidaki adresde hepsi var

Genc oyunculara bir iki mac bakarak bir deger bicmek cok zor. Ben Aydin'i baska takimda gorseydim sadece iyi oyuncu derdim. Santrofor olani haric hepsi cok celimsizlar. Bugunku performanslarina bakip gelecege umutlu bakmak icin falci olmak lazim.

tff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Mehmet Marsan wrote:
Hasan Tezcan wrote:Beyler sisirmeyelim...kac senelik mukavelesi var bu cocugun. Orada bir
www.tff.org sitesinden resmi bilgiler
AYDIN YILMAZ 29/01/1988 05/01/2006 31/05/2008
Butun gencleri Ocak ayinda kontrata baglamislar. U17 takiminda olupda kontrat imzalamiyan bir oyuncuyada kapinin gosterildigini gasteler yazmisti.

Asagidaki adresde hepsi var

Genc oyunculara bir iki mac bakarak bir deger bicmek cok zor. Ben Aydin'i baska takimda gorseydim sadece iyi oyuncu derdim. Santrofor olani haric hepsi cok celimsizlar. Bugunku performanslarina bakip gelecege umutlu bakmak icin falci olmak lazim.

Mehmet bey,

Valla aydın iyi çocuk Ribery'den daha iyi son vuruş tekniği var. Takımdaki kalite de çok yüksek olmadığından bence Aydın bizim için çok büyük şans. Ama bu çocuğu da bir şekilde elden kaçırabilirler diye de bir endişem var.

Gerçi 3 maçta(bjk+konya+giresun) oynadığı toplam süre hala 90 dakika olmadı.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Mehmet Gorgen wrote: Mehmet bey,

Valla aydın iyi çocuk Ribery'den daha iyi son vuruş tekniği var. Takımdaki kalite de çok yüksek olmadığından bence Aydın bizim için çok büyük şans. Ama bu çocuğu da bir şekilde elden kaçırabilirler diye de bir endişem var.

Gerçi 3 maçta(bjk+konya+giresun) oynadığı toplam süre hala 90 dakika olmadı.
U17 maclarinin cogunu seyrettim. Bir Messi birde Chelsea ve MU birbirine dusuren Nijeyalidan baskasinda buyuk bir fark goremedim. Muhakkak iclerinden cok onemli futbolcular cikacaktir ama bendeniz su durumda onlari secemem. Sampiyonada Aydin'i hatirlamiyorum bile. Sampiyonya katilan oyuncularin bir kismi kendi becerilerile, kluplerinin verdikleri sanslar gibi nedenlerden dolayi digerlerine fark atacagida bir gercek. Bir GSli olarak bizim 5 aslanin buyuk kariyer yapmasini tabiki isterim.

Kredi vermeden gecmeyeyim. Sampiyona sirasinda Ozan solda oyniyan bir GSli oyuncuyu cok begendigini yazmisti. Herhalde ya Aydin yada Ferhat dan bahsediyordu.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Marsan wrote:
Kredi vermeden gecmeyeyim. Sampiyona sirasinda Ozan solda oyniyan bir GSli oyuncuyu cok begendigini yazmisti. Herhalde ya Aydin yada Ferhat dan bahsediyordu.
Mehmet abi, GS li degil o cocuk. Manisa'da oynayan Caner. Sanirim ondan bahsediyorsun. Epey ovmustum forumda. Gercek bir sol ayak ve fizik yapisi diger genclere gore cok saglam. Cok kosuyor, yeterince teknik. Peru'da bir kac macta Nuri'den bile cok goze batmisti. Zaten ilk 11'de oynayan bir tek o ve Nuri Sahin var iclerinde.

Benim transfer listemin en tepesinde yer aliyor. Hayal tabii. Ersun Yanal GS'a gunahini vermez. Biz Arda'yla Zafer'i geri alalim da opup basimiza koyalim. Bari Besiktas alsa da hepten kaybolmasalar. Onlarda genclere biraz daha fazla egilim gozukuyor.

Ferhat ve Aydin yeni yeni geliyorlar. Ferhat sol bekte oynadi Peru'da ve Brezilya macina kadar iyi de oynadi. O macta butun defans Anderson'un karsisinda zorlandilar. Aydin ise forvet ve/veya forvet arkasi oynadi. O da epey iyiydi, daha cok gorev adamiydi ve o turnuvada Caner ve Nuri'nin yaninda goze fazla batmadilar.

O yuzden verdigin krediyi cok kabul edemeyecegim sen yine de sagol.

Bugun GS'da oynayan Aydin'a da hayranim. Dunku macta yine en iyiler arasindaydi. Topu o karli sahada trafik icinde 20-30 metre surup Heinz'e yaptigi asist cok guzeldi. Ama Daum'un Tuncay'i sol kanatta harcadigi gibi Aydin'i da harcarsak uzulurum. Cocugun yeri forvet arkasi. Orta sahanin gobegi belki sag kanat bile oynayabilir. Topu hep sagina aliyor. ortalar sutlar sag ayakla geliyor.

Bu cocuklari kendi yasitlari arasinda izlemek ve ne yaptiklarini gormek lazim gelecekleri icin yorum yapabilmek icin. Bu konuda da kimsenin %100 isabet oraninin olacagini sanmiyorum. Bir futbolcunun kariyerini etkileyecek cok degisken var. Gittikleri takim, hocalari, aileleri, karakterleri. Bazen en yeteneklisi yok olup gidiyor, bazen hic farkina varmadiginiz yildiz olup cikiveriyor.

GS'daki genclerden umutluyum. Ferhat da Orhan Ak'i aratmayacak neredeyse. Daha ikinci maci.

Ozan Ersoy

Post Reply