KASIM 2005 TRANSFER SOYLENTILERI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Sevgili Mehmet,

Sana ve eşine tebrikler. Allah, Ege'yi analı babalı büyütsün, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin.
Tan Erten

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehmet ben de sizleri tebrik ederim, ufak aslana da ömur boyu huzur ve saglik dilerim.

Kerem

Burak Fenercioglu

Post by Burak Fenercioglu »

Tebrikler, Allah Ege'yi anali, babali, cimbomlu buyutsun...

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

TEBRIKLER ICIN COK TESEKKURLER

Biraz paslanmisiz.E unuttuk tabi 7,5 sene gecti Levent'ten bu yana, O'nunda bebeligini dogru duzgun yasayamadik.

Levent EGE ismini begenmedi.Okulda kardesinin ismi ne diye sorarlarsa EGE (Ege-egg yumurtayi andirdigindan dolayi dalga gececeklerini dusunerek ) demek istemedigini bu yil bir suru surat dagitmak zorunda kalacagini ( uzun bir ufff cekerek) soyledi :)

Hayir biliyorum Levent bu dedigini yapacaktir.

Dusunemedik tabii :) Avusturalyada yasayan bir tanidiklarin cocuklarinin EGEMEN olan adini cocuk okulda dalga gecildigi icin degistirdiklerini duymustum.

Neyse anne ve bebek masallah cok saglikli, (Mehmet Gorgen'e bu notum, olm benim cocuklarimin hangisi bana benziyor ki biri sarisin mavi gozlu digeri kumral mavi gozlu, dogumu yaptiran ekip Levent'in ekip butun gun benle makara yaptilar ) :)

Allah herkese evlat sahibi olmayi nasip etsin diyerek konuyu kapatayim bakin Isvicre maci olaylarina girmiyorum bile.Mac sirasinda boklu bez degistiriyordum.

Tek bildigim bir sey var ki erkek cocuklarinda lazer guide li nokta atisi babanin gozune iseme kabiliyeti Allah'tan gelen direk bir kabiliyet. :)

Bizi taniyan tanimayan herkesi opuyorum.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Sevgili Mehmet,

Esine, sana ve bir haftalik abi Levent'e tebrikler.

Son 10 senede benim tanidiklarimin hic birinin Ahmet, Mehmet, Hasan, Cengiz... turu atadan kalan isimde cocuklari dogmadi. Yeni tureyen isimlerden en garibime gideni "su" yani H2O. Ilk seferinde anlamam 10 dakika surmustu.

Tekrar tebrikler. Allah Ege'yi anali, babali buyutsun.

Ozgur Huseyinoglu

Ege buraya, yumruk havaya!

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Bilimum haber ajanslarini atlatip, GS'in son transferinin resimlerini ele gecirdik! Henuz sirt numarasi secmedigi icin, formasiyla fotosu hazir degil, onu da yakinda geceriz kismetse! :)

Image

Burda da, yeni transferimizin menajerligini yapan babasi, olanlara ilgisiz, mac izlerken!?! :P

Image

Tekrar, annen ve babanla birlikte, saglikli ve mutlu bir yasam dileklerimle Egecigim, optuk seni kocaman! :)
Özgür

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ege anne'den çok babasına benziyor.

Fakat 2. resimde babasıyla maç seyrederken bir futbolcuya mı yoksa Canaydın'a mı kızdı? :lol:

Ege'ciğim, İstanbul'dan öptük seni..

Allah nazardan korusun inşallah..

Post Reply