Burada kimsenin dudukledigi yok

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Burada kimsenin dudukledigi yok

Post by Cengiz Akgun »

Bu sabah son dakika haberi diye Hurriyet'de gormu$tum. Canbaygin ba$kanimiz klupler birliginin ba$ina secilmi$. Baktim aranizdan hicbiri hayirli olsun filan diye asmadi. Gorgen kacirmazdi boyle haberleri. FB secimde bulunmami$ ve Canbaygin aslinda beni bu i$e Aziz beyefendi onerdi diyerek altan alirken bugunku Hurriyet'de FB'nin bizi uyelikten silin verdigimiz aidatida faizi ile isteriz diye mektup gondermi$ler. Canbaygin ben Aziz beyefendi ile goru$ur hal ederim demi$.

Ya i$te boyle. Aziz amca da duduklememi$ yani bu secimi anla$ilan. eee ne de olsa havuz mavuz gibi i$lerde bir yarari yok. Federasyona acin onumuzu istedigimiz kadar Brezilyali ikinci sinif adamla dolduralim $u takimi hevesini de kiriyorlar. Hakli adam.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Dec 08, 2005 5:30 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Vallahi bu haberi okurken sayın canaydın'ın bu kulüpler birliği başkanlığını bahane ederek 2 yıl daha GS başkanlığı koltuğuna iyice yapışacak olması beni sinirlendiriyor. 2 yıl daha böyle beceriksiz birisinin GS başkanlığı yapacak olmasını açıkçası GS taraftarlarına işkence yapılması gibi görüyorum.

Kulüpler birliği Canaydın'da ne bulmuş onu da anlayamadım. Adam daha seyrantepe'nin ihale işini ayarlayamadı. Kulüplerin sorunlarını mı çözecek?

Belki de işi gırgıra vurmuşlardır. :lol:
Post Reply