Song ve Saidou 18.-21. haftalar yok...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Deniz Selman

Song ve Saidou 18.-21. haftalar yok...

Post by Deniz Selman »

Kamerun milli takiminda Afrika Kupasinda oynayacak olan oyuncularimiz, finali 10 Subat'da oynanacak olan kupa'da oynuyor olacaklar...bunu yeni ogrendim ben simdi lig tv'de gerets'e sordular, "ceske sormasaydiniz bunu unutmak istiyordum" dedi.

Cok sacma Dunya Kupasinin oynandigi bir senede neden kita sampiyonasi oynaniyor Afrikada?? Nasil izin veriyor FIFA buna anlamadim...milli maclarin tarihleri belli, kluplerden istedigin zaman oyuncu alamazsin, ancak bu tarihlerde alabilirsin. Al simdi en onemli oyunculaimizin ikisi en az uc, Kamerun iyi giderse 4 hafta oynamayacak, ayrica iki kupa maci ve tum kis kampini kaciracak.

Bu arada Appiah Gana takimina cagirildi, o da FB'de olmayacak.

Deniz
Last edited by Deniz Selman on Sat Dec 17, 2005 12:43 am, edited 1 time in total.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Deniz'in bahsettiği haber doğru. 2006 Afrika milletler kupası 20 ocak-10 şubat tarihleri arasında Mısır'da düzenlenecek. Maç takvimi aşağıdaki linkte mevcut.

Kamerun B grubunda mücadele edecek.grubunda togo,kongo ve angola var. Turnuvaya 4 grupta 16 takım katılıyor. Kamerun'un yarı final ve final oynaması kuvvetle muhtemel.

http://www.cafonline.com/competitions.p ... atches.htm

Post Reply