Efes Cup 5 : G.SARAY- BESIKTAS 3-5 (1-1, ILIC, i.akın)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

maçın uzatmalarında iliç kırmızı kart gördü. Penaltılara geçiliyor.Takımda 6 tane genç oyuncu var.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

penaltı vuruşlarında necati ve ferhat kaçırınca Beşiktaş Efes Cup 5'i kazandı.

Beşiktaşı tebrik ediyoruz.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan o penaltiyi Aydin'a attiracakti. Pisi pisine gitti kupa.

Ama yine de gelecegimizin parlak oldugunu gorduk. Mehmet Guven, Aydin, Ferhat direk oynayabilecek futbolcular. Bence Mehmet Guven Volkan'in yerine tercih edilebilir.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

gençlerden can'lardan çok şey beliyorduk birşey göremedik şimdi bunların arkasından gelenler var.
özgürcan, cafercan,cihancan out
mehmet, ferhat, aydın in. :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Macin ikinci yarisina yetistim.Genclerde hayat var.Aydin ve Mehmet cok iyiydi, Fevzi de iyi kaleci, elimizin altinda hem Fevzi hem Aykut'un olmasi buyuk bir nimet.

Hakan Sukur penaltiyi nasil kacirdiysa tam tersine Aydin korkunc bir ozguvenle Cordoba'yi ters koseye yatirmakla kalmadi topu catala atti.Ferhat daha topa gelirken cok tedirgin di atamayacagini hissetmistim.

BJK iyi gozuksede 2.yarida gencler BJK yi ozellikle Tumer'i sinir etti.Bir avuc cocugu gecemedik diyen bir hali vardi Tumer'in.Kim ne derse desin cok degerli bir oyuncu.Galatasaray'da gormek istedigim ender Turk oyunculardan birisi.

Bizim PAF'larin BJK karsisinda ilk 5 dakika sonrasi cekingenliklerini ustlerinden attiklari asikar.Ozgurcan Okuz gibi guclu bir cocuk, ikili mucadelelerde dusmedi O'na carpan dustu.

Ben bu gencleri seviyorum.Ahhh insan ister istemez Zafer'i ariyor Rize'ye mi verilmisti hatirlamiyorum.Ben cok begenmistim seyrederken.

Ilic daha aktif sorumluluk aliyor.Topu alan kafasini kaldirip O'nu ariyor.Ikinci yari cok ilginc maclara gebe.Benim dusumcem bu takimin daha iyi olacagi yonunde.
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply