Ne yapabiliriz?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Soner Özaltındere

Ne yapabiliriz?

Post by Soner Özaltındere »

Galatasarayımızın sıkıntılı dönemlerini atlatmasına az bir zaman kalmış iken, ben her Galatasaraylının klübe ufakta olsa maddi anlamda bir fayda sağlayabilmek için nasıl bir yol izlyebileceğini çok merak ediyorum ve açıkçası kendime ufak bütçemin izin verdiği ölçüde zamanında formasını sırtımda taşıdığım klübüme birazcık daha nasıl faydam dokunabilir diye bir yol, yöntem arıyorum. Bu soruyu esasına bakarsanız onun için sordum? Ne yapabiliriz ve/veya yapmamız gerekenleri yapıyor muyuz? Buraya çeşitli konular hakkında yazı yazmak birşeyleri düzeltiyor mu yoksa sadece kendimizi tatmin etmemizi mi sağlıyor? Örneğin öyle birşey yapmalıyız ki; tüm forum üyeleri log-in olabilmek için en az bir lot Galatasaray A.Ş. hissesi sahibi olsun gibi... :!:

Post Reply