Arena da SOMA dan Misafirlerimiz

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

Arena da SOMA dan Misafirlerimiz

Post by Adem Aygun »

Galatasaray - Inter hazırlık maçında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadyumu, Soma'dan gelen misafirlerimizi ağırladı.

GSTV'ye açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer, "Biz Galatasaray Spor Kulübü olarak Soma ve Somalı ailelerin her zaman yanındayız. Daha önceden de Atletico Madrid ile maç yapıp küçük de olsa bir katkımız olmuştu. Galatasaray'ın büyüklüğü Türkiye'de bu tip sorumlulukları üstlenmeyi gerektiriyor. Biz de bu sorumlulukları, severek, gururla yerine getiriyoruz. Onların hepsine çok teşekkür ediyorum, bugün buraya geldiler. Onlar bizimle beraber oldular... " dedi.

Soma'dan gelen şehit ailelerinin çocukları sonrasında futbolcularımız ile birlikte seremonideki yerlerini aldı
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Post Reply