STL 12: G.Saray 3:1 Bursaspor (Yasin, Sneijder, Eren)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hasan Tezcan
Site Admin

STL 12: G.Saray 3:1 Bursaspor (Yasin, Sneijder, Eren)

Post by Hasan Tezcan »

Bugun bambaska bir GS gördum, topa basan, suratli oynayan...gecmis haftalara nazaran daglar kadar fark var, ama bu kadar fark olmasi bence cok garip.

Linnes, Serdar isik verdi, digerleri tam kivaminda top oynadi, elinden geleni yaptilar.

Buyuk etken topu canuk oyuna sokmalari, tasimalari.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Re: STL 12: G.Saray 3:1 Bursaspor (Yasin, Sneijder, Eren)

Post by Selcuk Samli »

Oyuncular istedigi zaman daha iyisini yapabiliyorlar demek ki; umarim bu oyun anlayisi devamli olur.

Bu macta Martin'i cok begendim. Uzun zamandir oynamamasina karsin ozguvenini, hizini, kondisyonunu kaybetmemis. Son cizgiye topu tasiyacak yegane bekimiz.

Nigel'in oyunu nedense begenilmiyor, ama ben sahsen begendim. Orta sahada en iyi uzun pas atan oyuncumuz su anda.

Bruma hucumda istedigi kadar etkili olamadi ama ozellkle bu macta savunmaya cok yardim etti. Komple cok iyi bir oyuncu olma yolunda.

Attigimiz ilk gol benim sahada daha cok gormek istedigim yardimlasma sonucu oldu.
nefvakfi.org

Post Reply