Goztepe Super Lig'de

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

Goztepe Super Lig'de

Post by Selcuk Samli »

Biraz gec yaziyorum bu konu hakkinda ama birkac satir yazmak istedim. Bu aralar keyfim cok kacik, gecen pazar gunu sehrimin eski kulubu Goztepe Super Lig'e yukselerek keyfimi biraz yerine getirdi. Goztepe'nin artik Super Lig'de kalici olmasi lazim. Seyircisinin ve Izmir'in destegini alarak bunu basarabilecek gucte. Ilk hedefin mali durumu toparlayana kadar ligde kalici olmak olmasi gerekiyor. Ben olsam Yilmaz Hoca ile devam eder, tecrubesinden faydalanirdim.
Goztepe,bu sezonki kadronun iyi oyuncularini tutup, tecrubeli oyunculari kadroya ekleyerek ligde kalici olma adina bir adim atabilir. Ozellikle orta sahasini ve defansini guclendirmesi gerekiyor.

Ikinci planda da, Goztepe'nin iyi bir oyuncu izleme ekibi kurmasi ve Altinordu gibi genc takimlara yatirim yapmasi gerekiyor. Boylelikle ligde kalici olabilir.

Simdi de Altinordu'yu Super Lig'e bekliyorum. Hayalimde 3-4 Izmir kulubu olan bir Super Lig var.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Goztepe Super Lig'de

Post by Hasan Tezcan »

Yilmaz Vural ile anlasamayip ayrilmislar. bu ara...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Re: Goztepe Super Lig'de

Post by Selcuk Samli »

Kulubun finansal problemleri var bildigim kadariyla Hasan. Ama ne olursa olsun Turkiye liglerini iyi bilen, tecrubeli bir hocaya ihtiyaclari var.
Senol Gunes'in yardimci antrenoru Tamer Tuna td olacak deniyor, cok tecrubeli bir hoca degil.
nefvakfi.org

Post Reply