Ostersunds FK- Galatasaray, 2-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

Ostersunds FK- Galatasaray, 2-0

Post by Selcuk Samli »

Hadi bakalim basliyoruz. Orta saha ve kanat oyunculari da forvetleri kadar gol atabilen bir takima karsi oynayacagiz. Ozellikle, mutevazi kulupler takim oyununu iyi oynayarak basarili olmaya calisiyorlar, Ostersunds da takim oyununu iyi oynamaya calisacaktir.
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Ostersunds FK- Galatasaray, TSI(20:00)

Post by Cengiz Akgun »

Çok güzel başlamışlar. İgor şahane bir takım yaratmış. Hasan senin o youtube tab'in çalışmadı bir türlü. Bak boş çıktı.

https://youtu.be/4VJMyGFbkmE
https://youtu.be/ywj6MHgEWVw
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Re: Ostersunds FK- Galatasaray, 2-0

Post by Selcuk Samli »

Bu takim hic suphe yok ki daha iyi duruma gelecektir ama 1 stoper, 2 kenar bek, 2 orta saha, bir kanat/on numara alinmasi gerekiyor. Tudor mactan sonra savunmada iyiydik demis. Golleri seyretmedi galiba,2 gol de bariz defans hatasindan geldi. Hocam sen boyle hatalar yapsan Juve'de top oynayabilir miydin? Bu Maicon benim bildigim Maicon gibi oynamiyor. Boyle oynamaya devam ederse yanariz.

Planlama iyi yapilmadigi icin bir suru yetenekli ve basariya ac oyuncuyu elden kacirdik. Elimizde kontrati olan Wesley varken, 8 milyon Euro+ milyonlarca Euro maasi Younes'e bagladik. Yanlis anlasilmayim, Younes iyi bir oyuncu ama oncelikli ihtiyacimiz degildi. Bu hatalari yapan yonetim ve Tudor. Ben GS'in yoneticisi veya hocasi olsaydim, ve bu kadar para harcayip UEFA Avrupa Ligi'ne kulubumu sokamasaydim 1 dakika beklemez istifa ederdim. Bu kadroyla UEFA Avrupa Ligi'ne girememek kabul edilebilecek bir sey degil.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Ostersunds FK- Galatasaray, 2-0

Post by Hasan Tezcan »

Carole, sagbek tamam ama asil sorun solbek herhalde. Adam bir felaket, iki golde de imzasi var.

Yasin bir baska takintim...bence onu da yollasinlar, piyasasi var. Cacik olmaz...en sahsi oynadigi dönemi yasiyor herhalde, Poldi ve Bruma'nin yoklugunda.

Rodrigues bu mac ne yapti, beklentiler neydi...buyuk hayal kirikligi. Böyle devam ederse takimda tutunmasi zor.

Tolga ve Selcuk bir arada olmaz...Neto'yu alin ikisini de satabilirsiniz.

Eren den umudumu kestim, topu karsilama sekli amatörce bence, hazir degil.

Kisacaci, takimda kalite yok, sorumluluk alan oyuncu adeti 0...islerin duzelmesi zaman alacak. Bu yuzden kadroyu silkelemek gerekiyor, 17 lik oyunculari kadroya dahil etmek, oynatmak ve tavir koymak. Bu sekil birsey elde edemez, beklentileri karsiliyamaz. Igor'da o göz yok ama.

Bir haftada ne degisir, maci cevirebilirler mi....zannetmiyorum.

Not: Bir hafta icinde mutlak Sneijder'i yollamalilar. Istemedikleri asikar. Yoksa baslarina bela. Adam istenmedigi yerde durur mu, o da gitmeye zahir bir sekil....ah su para.

Not2: sagbek mi ne karin agrisi hemen getirilsin, ön libero alinsin vesayre....
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply