Mustafa Reşit Akçay

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Mustafa Reşit Akçay

Post by Cengiz Akgun »

Lucescu, Terim filan diye sayıklaya dur uğursuz Dursun. Burnunun dibindeki bu adamı göremedin. Adam ilk yarı Beşiktaşı sahadan sildi son 15 dakikada. Elinde kimler var bir bakın. Bajiç gitmiş Rangele yok. Ama yerlerini daha iyi doldurmuş. Ben bu adamı Osmanlı daha Ankaraspor iken bir programda uzun uzun dinledim. Çalışma stilini gençleri nasıl arayıp bulduklarını anlatıyordu. Dün de bu süper kupa öncesi basın toplantısında dinledim. Eğer hoca arıyorsanız hoca bu adam. Helal olsun. Ha kupayı kaybedebilir bugün Konya ama esaslı bir hoca kazanmış. Ligde Konya hem deplasmanda hem de evinde çok dikkat edilecek hale gelecek. İgor için çıksın senin de emi. Dün Herta Berlin önünde defans yine dökülüyordu. BJK Pepeyi alırken bizim ayılar neredeydi? Yine abuk çubuğu doldurdular takıma.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Mustafa Reşit Akçay

Post by Cengiz Akgun »

Maçtan sonraki basın toplantısı. Bakın bakalım diğerlerine pek benziyor mu? Bu Trabzon 1461 ile üç büyüklere ders vermişti. Bu arada spor bakanını da beğendim. Eski bir güreşçi imiş.

https://youtu.be/-b-V507hXJU
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply