TSL 13.Hafta, GS:2-Alanyaspor:0, 25-11-2017,Goller:Yasin,Bafe

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

TSL 13.Hafta, GS:2-Alanyaspor:0, 25-11-2017,Goller:Yasin,Bafe

Post by Selcuk Samli »

Rakibin en onemli oyunculari yok, bizde de Fernando Reges, ve Sofian yok,bakalim mac nasil gececek.
Last edited by Selcuk Samli on Sun Nov 26, 2017 2:48 am, edited 1 time in total.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: TSL 13.Hafta, GS-Alanyaspor, 25-11-2017

Post by Selcuk Samli »

nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 13.Hafta, GS-Alanyaspor, 25-11-2017

Post by Cengiz Akgun »

Bu geri zekalı kabiliyetsiz Serdar Aziz sarı kartsız maç bitiremeyecek galiba. Ya sakat ya da cezalı eşek herif.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Re: TSL 13.Hafta, GS:2-Alanyaspor:0, 25-11-2017,Goller:Yasin,Bafe

Post by Selcuk Samli »

Guzel bir mac oldu. Bugun GS, gormek istedigim gibi iki (gercek)kanat oyuncusuyla oynadi.(Gerci Tolga sakatlanmasa Yasin oynamayacakti)Uzun zamandir oynamamasina ragmen Yasin iyi bir mac cikardi.Iki kenar bekin destegiyle yapilacak kanat organizasyonlari futbolumuzu guzellestirecek,ve daha etkili olacagiz.(td izin verirse) Gelecek hafta BJK maci var,bakalim takim nasil oynayacak?

Mactan sonra hocanin yaptigi aciklamalari okudum. Bir kac yorum yapayim.GS'in td'u ise elestiriye acik olmasi lazim. Kendini hep hakli goren bir yapisi var ki, kariyerindeki en buyuk engel olacak.Mesela, gecen haftaki macta hata yaptigini kabul etmiyor. Hadi ben futboldan anlamiyorum,kaptani ve Nihat Kahveci'yi dinledim ikisi de hatali oldugunu soylediler.

Ostersunds maclarindan sonra elestirdiler ama o takim UEFA Avrupa Ligi'nde guruptan 1. cikti dedi. Kusura bakmasin ama GS on elemede,hic duyulmadik bir takima elenirse hem futbolcular, hem hoca elestirilir.

Takim lider diye hoca elestirilmez diye bir kaide de yok. Su anda lider olabilirsin ama bir,iki mac kaybettin mi geriye dusersin. Dogal olarak insanlarin kafasinda FB,TS,ve Basaksehir maclarindan sonra soru isaretleri olustu. Bayern yerlerde mi surunuyordu sezon basinda. Bir seyler yanlisti,duzeltmek icin Ancelotti gibi bir hocayi gonderdiler. Her hoca elestirilir, bu da dogaldir.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 13.Hafta, GS:2-Alanyaspor:0, 25-11-2017,Goller:Yasin,Bafe

Post by Hasan Tezcan »

Igor'un basin toplantisi maca damga vurdu, daha önce de dedim, birilerinin dur demesi lazim. Son derece hakli ama tarzi yanlis bence. Acik yurekli, acik sözlu, ama kendisi acisindan sakincali...bu insanlara malzeme vermemesi gerekiyor, az dememisler serefsiz medya diye.

Cenk Ergun olaya et atmali, Igor'un bu tarz cikisi, bosalmasi oluyorsa is yönetime dusuyor, yönetim sorumlu bu hususta...samimi sekilde sahip cikmalilar.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply