Corona Virusu

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

Corona Virusu

Post by Selcuk Samli »

Once Abdurrahim Albayrak ve esinin , simdi de Fatih Hoca'nin Kovid-19 testi pozitif geldi maalesef. Hem Fatih Hoca'ya hem de Abdurrahim Bey ve esine acil sifalar diliyorum.

TFF'de gecmis olsun mesaji yayinlamis.Ikinci baskanlari Fatih Hoca'ya laf yetistirmisti BJK macindan sonra. Gecen hafta , ligleri oynatacaklardi da son anda, gelen baskiyla oynatmamaya karar vermislerdi. Bu TFF'yi hicbir zaman samimi bulmamistim zaten.

60 yasin ustunde iki degerli GS'lida corona virusu var, ve betim benzim atmis durumda. Umarim bir an once, tam anlamda iyilesirler.

ABD'de de, Turkiye'de de bazi insanlar umursamadan dolasip, halka karisiyorlar. Yiyecek,ilac,doktor ziyareti disinda sokaga cikmamak gerekir.
Kelle koltuk, buyuk bir risk altinda calisan saglik gorevlilerinin hatirina sorumlu davranin bari!
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: Corona Virusu

Post by Selcuk Samli »

Yusuf Bey'in testi de pozitif cikmis maalesef. Fakat, duydugum kadariyla hem Fatih Hocanin, hem de Abdurrahim ve Yusuf Bey'lerin saglik durumu iyiye gidiyormus. Umarim bir an evvel iyilesirler.

Asagida bugun izledigim video, Guney Kore'li bir COVID-19 uzmaninin aciklamalari var:

https://www.youtube.com/watch?v=gAk7aX5hksU
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: Corona Virusu

Post by Selcuk Samli »

Asinin 1 seneden daha az bir surede bulunup, piyasaya surulebilecegi konusunda iyimser beklentilerim vardi. Maalesef gorunen o ki fazla iyimser dusunuyormusum. 18-24 ay arasinda piyasaya surulurse sansli olacagiz gibi gozukuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=5cYWd0N8nO4
nefvakfi.org

Post Reply