Galatasaray 2021-2022

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli

Re: Galatasaray 2021-2022

Post by Selcuk Samli »

Hafta sonu mali genel kurul var. Yonetim goreve basladigindan beri kulübü iyi yönetemedi.Verilen sozlerin cogu tutulmadı. Eksiler artılardan cok daha fazla maalesef. Fatih Hoca ile yollar ayrıldıktan sonra futbol takiminin durumu, ve kaybettiğimiz puanlar da ortada. En son olarak da gundeme stadımızda FB'li bir pr'cinin FB kaskollu fotoğrafı dustu. Ben merak ediyorum FB hiç GS'li isimlere gorev veriyor mu? Kadıköy'de bir GS'li GS atkısıyla rahat rahat poz verebiliyor mu? Bunyesinde GS Lisesi ve GS Üniversitesi gibi iki degerli öğretim kurumunu, ve yüzlerce iyi egitim görmüş kulüp üyesini bulunduran GS Spor Kulübü bir tane GS'li pr'ci bulamıyor. Anlayan varsa bana anlatsın.
nefvakfi.org

Post Reply