Sampiyonlar Ligi

Türkiye dışındaki ligler, takımlar ve oyuncular hakkında bilgilerin paylaşıldığı, fikirlerin tartışıldığı forumumuz.

Moderator: Staff

Post Reply
Selcuk Samli

Sampiyonlar Ligi

Post by Selcuk Samli »

Last edited by Selcuk Samli on Wed Mar 06, 2024 6:21 am, edited 1 time in total.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: Sampiyonlar Ligi Son 16 Maclari

Post by Selcuk Samli »

nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Liverpool bu aralar, dususe gecti ve SL'nden elendi. Mourinho'nun defansi yenilemesi lazim.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Re: Sampiyonlar Ligi

Post by Selcuk Samli »

Bugun Bayern-Lazio macini ve daha sonra mac sonu programini izledim. Yorumcular Thierry Henry, eski Liverpool'lu Jamie Carragher, ve eski City'li Micha Richards. Mactan sonra Kane baglandi, hem taktik konustular, hem de girgir samata yaptilar. Henry'nin yorumunu dogrulamak adina , Kane, mactan once ozel olarak calistiklari taktigi uyguladiklarini soyledi. Bugun Muller ile Lazio'nun geri dortlusunu cikartmadiklarini ve Musiala, Sane gibi isimlere alan yarattiklarini anlatti. Yayina sonra baglanan eski Man U'lu Schmeichel Bayern'in devam etmesine sevindigini, pozitif futbol oynamayan takimlarin SL'i ileri asamalarinda olmamasi gerektigini soyledi.

Daha sonra Sociedad-PSG maci hakkinda konustular. Henry, Mbappe'nin, kalecinin kapattigi koseden attigi golu ove ove bitiremedi. Mbappe'nin bu vuruslar icin cok calistigini soyledi. Hatta kendinden de ornekler verdi. Gencken gol bolgelerinde kendine guvenmezmis, o yuzden ozellikle ayak iciyle uzak koseye attigi gol vuruslarini cok calisirmis. Oyle bir hale gelmiski maclarda vuruslari hic dusunmeden otomatik olarak yapiyordum dedi. Konusmasini "calismak da bir yetenektir" diyerek sonlandirdi.

Programdan sonra oturdum ve dusundum. Turk futbolunun ozellikle saha disindaki durumunu dusununce, hakikaten kendimi kotu hissettim. Cok yazik.
nefvakfi.org

Post Reply