Bu nasil istir ya

Spor, kultur, muzik, sanat gibi konulara odaklanmis forum.

Moderator: Staff

Post Reply
Kenan Atak

Bu nasil istir ya

Post by Kenan Atak »

Memleketin bir yerinde bomba patliyor, 8 kisi diri diri yanarak oluyor, 70 kusur kisi yarali. Bu artarak da devam edebilir bu gidisle zira pek cok uzman uyariyor. Ote yanda TV'lerde millet cingir cingir oynuyormus, izleyicisi Acun'u osu busu, gazetelere giriyorsun LAGIM RENKLI VERGI KACAKCISI GALATASARAY'in maci daha cok yer buluyor pozisyonlar tartisiliyor. Insanlar tas gibi olmus kutuk gibi olmus, insan diye ancak sozlukteki iki kollu iki bacakli tanima uyuyorlar hepsi bu kadar. Boyle ulkeye lanet olsun, GS'inizda FB'nizde batsin allahin belasi herifler.

Ulan Isvec'ten bir klupte cikan yanginda kac sene evvel 40 kusur kisi oldu hem de olenlerin cogu yabanci, haftalarca matem tuttular, o olayin bir daha olmamasi icin ne yapilir tartistilar utanin ulan asagilik herifler.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Bu nasil istir ya

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Kime diyorsun bunlari birader ? Bu forum o kadar cok okunmuyor bence sen gazetelerin internet sitelerinde yer alan haber yorumlarinin altina ekle bu yorumlarini..

Burda dogru kitleye ulasamiyorsun.
Buraya yazanlarin cogu yurtdisinda.. O gazetelere yorum yapanlar sozkonusu partilere oy veren adi gecen takimlarin maclarina giden biilfiil Turkiye'de yasayan insanlar.

Burda guzel yorumlarin bosa gidiyor
Gercekten :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Buraya demiyorum Mehmet elbette, halka diyorum. TV'lerde cingir cingir oynuyorlar, dun gazetelerde olay GS macindan az haber degeri gormus. Kastettigim bu oldugu icin mesajim genel insanlara, en ufak dayanisma duygusu olmayan insanlara. Utanin derken bu kesimi kastediyorum.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Onlar anlamaz kardesim. Cunku ruhlarini
Bir torba komure sattilar .

Bana gecen yillarda birileri gelmisti
Kapimi calmislardi belediye secimleri icin
Baskanimizin cok selami var dedilerdi
Bi sittirip gidermisiniz deyince cok sasirdilar.

Teror ya bunlarin sonu olacak
Yada hepimizin
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply