TSL 5. hafta: GS-BJK 3-0 (Sarp,Baros(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Maç nasıl biter?

Poll ended at Thu Sep 10, 2009 2:34 pm

Galatasaray kazanır
19
86%
Berabere biter
3
14%
Beşiktaş kazanır
0
No votes

Total votes: 22

Ismail Gezer

Re: TSL 5. hafta: GS-BJK 12.09.09 - TSİ 21:00

Post by Ismail Gezer »

Hürriyete göre:

İşte Beşiktaş'ın 11'i:

Rüştü
İbrahim Kaş
Ferrari
Sivok
İbrahim üzülmez

Serdar Özkan
Ernst
Fink
Tabata

Holosko
Nobre
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Chelsea - Stoke city macini izliyorum. Tuncay 67de girdi be felaket kotu oynuyor. Eger Tuncay'in performansi milli takimdan donen oyuncular icin bir olcuyse bugun ayvayi yedik.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ismail den iyi haberler aliyoruz. Yagmur pek etkili degil.
Mert Tokman wrote:Chelsea - Stoke city macini izliyorum. Tuncay 67de girdi be felaket kotu oynuyor. Eger Tuncay'in performansi milli takimdan donen oyuncular icin bir olcuyse bugun ayvayi yedik.
Kafasinda soru isareti ve endise tasiyanlar arasinda bende varim ama bu negatif havayi biraz dagitmak lazim.
1 - BJK in sakatlari iyilesse dahi bence kadro zaafi var. Bunu degerlendirecegiz.
2 - ASY e geliyorlar. Hangi ASY e? Bu sene coskulu, birbirine kenetlenmis, ici icine sigmayan taraftarin takimi sahada ittigi ve oyuna birebir etki ettigi stada.
3 - Milli macta oyuncularin morali bozulmus olabilir. Sahaya ciktiklarinda bu hava dagilacaktir. ASY bu sene cok coskulu, bir kere gidebildim ama havayi hemen fark ediyorsunuz. Takimin oz guveni yerinde, basinda cok iyi bir teknik ekip var. Puan, futbol etkinligi, takim oyunu ve diger faktorlerde biz ondeyiz. BJK her yonden sikintili.

Alemin Krali Geliyorrrrrrrrrrrr Geliyyyorrrrr Geliiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Alemin Krali Geliyorrrrrrrrrrrr Geliyyyorrrrr Geliiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

BJK'nin de bizim de kaderimiz Mehmet Topal - Mustafa Sarp ikilisinin performansina endeksli oldugunu dusunuyorum.

Umarim bu mac icin takimimiz hem mental hemde fiziki acidan hazirdir.

Gaatasarayimizda sertlige sertlik, cok kosan ve mucadele eden rakibi dagitan akil dolu bir taktik gormek istiyoruz.Futbol oynatmaya izin vermeyen faktorlere bakmadan disiplin ve azim, firsatlari iyi kullanan bireysel beceri ile sonuca gideriz insallah...
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Ben ise forvet hatlarinin macin kaderini belirleyecegini saniyorum.
Keita ve Kewell'in maci olacagini bekliyorum.

Icimde uzun zamandir olmayan bir rahatlik var nedense.Hani maci kazanacagizda, acaba kac kac kazanacagiz rahatligi.
Hayira cikar insallah...
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Buraya yazarsam olmaz korkusu var ama Balta cakacak Cimbom cosacak gibi geliyor bana bugun
:wink:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hürriyet'in kesin 11 dediği listeyi astım yukarda. Hürriyet zıçtı.

Yusuf beklenmedik şekilde ilk 11'de. Nihatta oynuyor. İlginç bir kadro çıakrdı Denizli.
Bunlarda milli oyuncu çok, hepside yorgundur, rahat yenerim dedi heralde...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ileride iki hizli adam Tabata ve Nihat. Arkalarinda Yusuf. Orta uclu ise Ekrem-Ernst-Serdar Ozkan gozukuyor. Mac baslayinca gorecegiz nasil dizildiklerini. Ilk defa bizi yerden zorlamaga yonelik bir kadro ile oynuyoruz. GS in duran toplari rakip kalede buyuk tehlike yaratir. Bizim ise iki stopremiz bayagi test edilecek.

Takimlar sahaya cikiyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Gooooooollllll sarp
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

SAAAAAARPPP

1-0
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Gol kornerden geldi yine :D Rustu'yu asip arka direge gitti top - belki dogrudan kaleye girebilecekken Sarp dokundu ve isi garantiledi...

Golden sonra Kewell ve Baros sol caprazdan birer kez kaleyi yokladilar ama az farkla auta gitti top.

iyi basladik... hadi bakalim :)
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Topal ayaginda cok top tutuyor. paslari kotu, simdide 18 icinde adamini kacirdi yiyorduk.

Ismail Gezer

Re: TSL 5. hafta: GS-BJK 1i-0 (Sarp)

Post by Ismail Gezer »

Milli takım gibi, 1 go attık sonrası yok...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

ust uste iki defa Sabri'nin kanadindan geldiler - once Yusuf'la sonra Ismail'le - o tarafta bosluklar birakiyoruz...

Yusuf solda topu alinca Sabri'ni ustune ustune gidiyor - Sabri'de geri geri kaciyor - Yusuf rahat rahat topu ceza alanin icinde pas olarak gondersin diye :evil:

golden sonra cok gereksizce fazla geri cekilip orta sahayi BJK ye biraktik... bir an once orta saha dengesini lehimize cevirmemiz lazim...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

ahhhh Kewell kacirdi sol caprazdan yine - Keita sagdan iyi getirip arkaya cikarmisti...

harika Sabri - iste bu... sag tarafimizdan tehlikeli olabilecek Ismail bindirmesini kayarak kesti ve Keita'ya iyi cikadi - Keita pas hatasi...

offf Kewell bu sefer kafa ile kacirdi sol arka direkte... orta yine Keita'dan gelmisti - Keita uyum surecini atlatmis gibi oynuyor :lol: ama Sabri'ye destegi yok hic...
Post Reply