LUCAS NEILL GS'DA..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Re: LUCAS NEILL GS'DA..

Post by Ismail Gezer »

8 yıldır alınan yabancı stoperlerin bir çoğu "2. Popescu" adayı olarak geldi. Öyle dendi, öyle olması umuldu. İnşallah Lucas Neil kendisi olarak gelir ve yıllar sonra "2. Neil" adayları aramamıza sebep olacak bir performans sergiler.

Pazar günki maça yetişmez heralde :D Aslında tribünlerdeki seyirci adedinde ciddi artış sağlayabilirdi.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Kafasiyla beton bile kiriyormus :lol:.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote:Kafasiyla beton bile kiriyormus :lol:.
Sen de az degilsin hani. Kafa bulduguna caktirmadan hem de. Ama en guzeli bu.

Bu arada Isvec'den gelirken kurkunu filan getir Salt Lake City ve Chicago'da buz kirma sakin. Biz alisigiz filan diyeceksin ama bu sene Kuresel Isinma tezini yallanlamaya kalkti Mother Nature. Florida bile buz kesti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Buralarda Chuck Norris (ABD'nin Cuneyt Arkin'i) icin soylenen komiklikler vardir - onlari Lucas'a uyarlayabiliriz...

Lucas Neill'in takvimi Mart 31den Nisan 2'ye atlar; cunku kimse Lucas'i Nisan 1'de kandiramaz.

Lucas on sene once oldu ama Azrail ona haber vermeye cesaret edemedi

Superman bile Lucas Neill desenli pijama giyer.

Lucas t-shirtunun yakalarini kaldirmaz, t-shirt vucuduna degince yakalar ereksiyona ugrar

Lucas gece isik acik uyur - karanliktan korktugu icin degil karanlik ondan korkar.

Lucas'in kolsaatinde numaralar yazmaz - sadece "time to kick ass" yazar.

Hayaletler gece uykuya yatmadan evvel yataklarinin altinda Lucas varmi diye bakarlar

Zurafalar Lucas'in bir ata aparkat yumruk atmasi sonucu olustu

Lucas kiz tavlamaya calismaz sadece "hadi simdi" der

Lucas yuzustu yatarken ereksiyona ugradi ve petrol buldu

Lucas bir kusla iki tas vurur

Neil Armstrong aya ilk adim attiginda bir not buldu - "Lucas was here"

ve son olarak

Lucas hayatinda tadi tavuga benzeyen hicbirsey yemedi

Orjinaller icin: http://www.chucknorrisfacts.com/
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:
Buralarda Chuck Norris (ABD'nin Cuneyt Arkin'i) icin soylenen komiklikler vardir - onlari Lucas'a uyarlayabiliriz...

Lucas Neill'in takvimi Mart 31den Nisan 2'ye atlar; cunku kimse Lucas'i Nisan 1'de kandiramaz.
....
Kisacasi Lucas senin de sevdigin bir tip futbolcu demek. Hasan illa bir gorelim diyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Evet Cengiz abi, daha mac oynamadi, siirler yazilacak adeta.

Ben sisirmelerden hoslanmam. Etiket sevmedigim icin belki de. Iyiye iyi demesini bilirim. Bunu bazi arkadaslar negatif olmak ile karistiriyorlar :-D

Not: Onu sirtlarda tasiyacak en son insan ben olabilirim dunyada ;-)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz wrote: Kisacasi Lucas senin de sevdigin bir tip futbolcu demek. Hasan illa bir gorelim diyor.
Yukardaki dalga - ciddi soruyorsan soyleyim... Cautiously optimistic diyebilirim kendim icin. Bu sene Everton'a zaman ayirip seyretmedim ama daha onceki yillarda West Ham da seyrettim Lucas'i defansif yonden ilk toplarda ve teketekte oldukca iyi ama arkasina top atildiginda belini dondurmekte zorlanan bir arkadas - hizli forvetler onunde zorlanir ve kart yer. Ofansif anlamda topu oyuna sokusu Popescu degil - ayaginda topla ileri cikma ozelligi yok ama en azindan gelisi guzel uzun top vurmaz. Benim icin en onemli yonu kornerlerde ve duran yan toplarda defansin organizasyonunu yapmasi - hangi oyuncunun kimi tutacagini gostermesi - ofsayt taktigini uygulatmasi - defansa liderlik etmesi - sadece bu eksiklikleri giderse yedigimiz goller yari yariya azalir.

Bugun son macinda Everton ciddi rakip Man City ile oynuyor. Zamaniniz varsa 12:30 da
Fox Soccer Channel dan seyredin.

Kadroda yok - yedeklerde de yok - mac kadrosuna alinmamis - yarin cikar gelir herhalde.
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Lucas Neill su anda baslayan Man City - Everton macinda ilk 18'de yok, herhalde arkadaslari ile vedalasip yola cikmistir. Yarin bizim maci stadda izleyecek diye yaziyordu bazi gazeteler.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Benimkisi Kerem'in baslatip senin de devam ettigin dalgaya devamdi. Bugune kadar kimseye hak ettiginin disinda bir lafin olmadi. Gulucuk koymadim diye ciddi sanilabilir soyledigim.

Turkiyede adet oldu transfer lafini duyunca methiyeler duzup adamin gercek hali ortaya cikinca apisip kalmak. Inanmayan Nonda, Lincoln, Elanor, ve Lindy (evet Lindy)basliklari altinda vaktiyle neler yazdiklarina bakar bu kadar yuksekten atip tutmadan.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:Lucas Neill su anda baslayan Man City - Everton macinda ilk 18'de yok, herhalde arkadaslari ile vedalasip yola cikmistir. Yarin bizim maci stadda izleyecek diye yaziyordu bazi gazeteler.
Olmaz elbette kadroda. Olacagini dusunmek bile abes. 700 bin poundu cebine koyacak klubun adamin bugun takimi 10 kisi sahada oynatacagini, ya da Neil'e illa oyna deseler yeni takimina saglam gidip saglik muayenesinden gececegi icin (o Acibadem de baytar bile olamayacak hirtlari bilmiyor ki) oynamayacagini bilecek kadar akillari vardir. Herkez Turkiyede klup yonetiyoruz diye ortaya cikanlar gibi dingoz mu?

Bu arada maci seyredenler frikik nasil atilir gorduler. Yan hakemin de nasil penalti verdirdigini.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Yahu Cengiz Agabey su Elanor'u cikart listenden. Adami jinx ettin, iyi futbolcu, birak yakasini da gostersin neler yapabildigini...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Cirak wrote:Yahu Cengiz Agabey su Elanor'u cikart listenden. Adami jinx ettin, iyi futbolcu, birak yakasini da gostersin neler yapabildigini...
Benim oyle buyu yapacak hunerim olsa adamin elini ayagini dolastiracak Elenor'a sira gelene kadar epey adami eger bukerim. Biliyorum yari saka yari ciddi sizlaniyorsun herifin halini gorunce. Bak 6 ayda anca uyum saglayabildim simdi beni goreceksiniz diye hala demecler verip aptal kandiriyor.

Bu yukarda saydigim adamlar Avrupada iskartaya cikmis adamlar. Hagi nasil cikti diye bit pazarinda okus pokusa bakla fali aciyoruz. Ha bu sartlar altinda bunlardan iyisine para cikismiyor. Bunu da es gecmiyorum. Ama soyledigim adamlardan alinan verim ortada. O yuzden yogurdu ufleyerek yemek gerekiyor boyle adamin ne manem cikacagini gormeden. En azindan vaktiyle gosterdigini gormek umudu icin el acarak beklemek gerektigini soyledim. Bir olta daha attik bakalim. Elhem tere fis kem goere sis.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Lucas Neill su anda baslayan Man City - Everton macinda ilk 18'de yok, herhalde arkadaslari ile vedalasip yola cikmistir. Yarin bizim maci stadda izleyecek diye yaziyordu bazi gazeteler.
Olmaz elbette kadroda. Olacagini dusunmek bile abes. 700 bin poundu cebine koyacak klubun adamin bugun takimi 10 kisi sahada oynatacagini, ya da Neil'e illa oyna deseler yeni takimina saglam gidip saglik muayenesinden gececegi icin (o Acibadem de baytar bile olamayacak hirtlari bilmiyor ki) oynamayacagini bilecek kadar akillari vardir. Herkez Turkiyede klup yonetiyoruz diye ortaya cikanlar gibi dingoz mu?

Bu arada maci seyredenler frikik nasil atilir gorduler. Yan hakemin de nasil penalti verdirdigini.
Bir arkadas son macta oynaycak demisti de onun icin yazdim, yoksa ben de ihtimal vermemistim.

Frikik cok iyi bir yere vurulmus ama bariz baraj hatasi var, aralik verdiler o da oradan atti.

Neill yarin Haldun Ustunel ile geliyormus, yani bugunku maci izlemeycek o zaman.

Everton antrenoru Neill'i cok araycagiz demis ama dun Man City'e sifir cektirdiler ki City'nin cok golcusu var. Demek ki Neill'i pek aramamislar, hatta bir adamlari (Yobo) da Afrika kupasinda.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:.

Neill yarin Haldun Ustunel ile geliyormus, yani bugunku maci izlemeycek o zaman.
Halbuki bir an once gelip saglik raporu alip kontrat imzalayip TFF bildirilip oynama lisansi almasi lazim. Gelecek hafta ikinci yari basliyor. Bunlar ise seylerile macun kariyorlar desene. Bir iki gun sonra evrak yetismedi ilk macina cikamiyacak derler; ne olacak.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www.sporx.com/futbol/superlig/180865//?giris=ok

Lucas geliyor, herkes hava limanina...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Post Reply