Superlig 2009-2010 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Re: Superlig 2009-2010 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Post by Murat Biricik »

Mert Tokman wrote:Lugano ve Bilica basladilar kasapliga... Once Bilica Sercan'a daldi simdi de Lugano Yenal'a... Lugano sariyi gordu - sonra ki el kol hareketleri ile kirmiziyi da haketmisti... :evil:

Ohh Alex ve Guiza da sari gorduler... Bi sari da Kazim'a - Fener bicmeye cikmis bugun... her saridan sonra da hakemi dovecek gibi ustune gidiyorlar - hakemin bu itirazlara da kartini kullanmasi lazim...

FB 1-0 yapti... kalecinin kisa dusen aut atisi ile gol pozisyonuna girdiler - Alex atti... sacmalik...

1-0 bitti - Sercan'da fos cikti...
FB yi bu sene ilk defa dogru durust macin 2. yarisi seyrettim. Mert, FB genelde bu kadar asabi ve sinirli mi yoksa bu maca ozgu bir ruh hali mi? Bunlarin hepsi zivanadan cikmis, niye bu kadar kabadayi profilinde adam var sahada? Biz Sabri ye ve Baris a devamli yuklenirken, elestirirken bunlari kacirmisiz.

Ezeli rekabet ve kendilerini sevmemezlik bir yana su klup Turkiye deki en buyuk taraftar kitlesine sahip iki camiadan biri. Saka yada alay konusu degil, bu ruh hali gercekten hos degil ve uzuntu verici. Klubun tepe noktasindaki asabiyet ve sinirlilik alt kademelerde sirayet etmis. Emre ye pek kizmamak lazim, bunlar hepten kafayi siyirmis.

Sn. Abdullah Kigili ve onun gibi FB ye gonulden bagli ama akli selim insanlarin biraz oz elestiri getirmeleri lazim. Ulu orta degil aman biz raziyiz buyuklugu tarif edilemez kulubu basin onunde konu yapmasinlar, gorunen gercek su ki sakat bir ruh hali bu takima hakim.

Forumda yazanlarin cogunun bir spor bransi ile belirli sure faal mesgul oldugu biliniyor. Sutopu dan tut voleybola, basketboldan tut futbola takim formatinda oynayanlar mevcut. Bugun FB-Bursa macinda sahada gorduklerimin sporcunun ve takimin kazanma hirsi ve azmi ile uzaktan yakindan alakasi yok. Ben samimi olarak soyluyorum; uzuldum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Biricik wrote:FB yi bu sene ilk defa dogru durust macin 2. yarisi seyrettim. Mert, FB genelde bu kadar asabi ve sinirli mi yoksa bu maca ozgu bir ruh hali mi? Bunlarin hepsi zivanadan cikmis, niye bu kadar kabadayi profilinde adam var sahada? Biz Sabri ye ve Baris a devamli yuklenirken, elestirirken bunlari kacirmisiz.
Asil sen ilk yari gorecektin Lugano'yu kacirmissin - Lugano her mac boyle; Emre ve Volkan SIK SIK; Alex, Carlos ve Gonul ara sira; Bilica ve Topuz uyum surecini atlatmislar onlar da ceteye katilmis; Kazim ve Guiza kabadayiliktan ziyade daha cok aglayan tipler :roll:

Yakinda Christian ve Santos'da isininca onlar da baslar...
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Mert Tokman wrote:
Murat Biricik wrote:Asil sen ilk yari gorecektin Lugano'yu kacirmissin - Lugano her mac boyle; Emre ve Volkan SIK SIK; Alex, Carlos ve Gonul ara sira; Bilica ve Topuz uyum surecini atlatmislar onlar da ceteye katilmis; Kazim ve Guiza kabadayiliktan ziyade daha cok aglayan tipler :roll:

Sevgili adasim,

Ilk yariyi seyrederken ilk once Lugano'ya ondan sonra Mehmet Topuz'un hakeme saldirdigini onu ittigini kalktigini gorunce cok sinirlendim.

Bu adamlar bu klube girince kontratlarinda bir madde filanmi bu kadar sinirli bu kadar antipatik olmaya calisiyorlar. Ayip birader...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Murat Taner wrote:
Mert Tokman wrote:
Murat Biricik wrote:Asil sen ilk yari gorecektin Lugano'yu kacirmissin - Lugano her mac boyle; Emre ve Volkan SIK SIK; Alex, Carlos ve Gonul ara sira; Bilica ve Topuz uyum surecini atlatmislar onlar da ceteye katilmis; Kazim ve Guiza kabadayiliktan ziyade daha cok aglayan tipler :roll:

Sevgili adasim,

Ilk yariyi seyrederken ilk once Lugano'ya ondan sonra Mehmet Topuz'un hakeme saldirdigini onu ittigini kalktigini gorunce cok sinirlendim.

Bu adamlar bu klube girince kontratlarinda bir madde filanmi bu kadar sinirli bu kadar antipatik olmaya calisiyorlar. Ayip birader...
Sevgili Murat ve Mert,
Ilk yariyi seyretmedim cunku GS TV de Metin Oktay anisina guzel bir program vardi. 2. yari hadi bir goz atayim dedim, tam bir rezalet. Kaan nin kulaklari cinlasin, GS-BJK derbisi icin kalitesi ne kadar dusuk ve sig bir lig yorumu yapiyordu maazallah FB-Bursa macini seyretme gafletinde bulunmussa papatya cayina talim ediyordur.

Ben tekrar samimiyet ile itiraf edeyim, FB nin bu ruh haline uzuldum.

Lugano ve Emre zaten biliniyordu, Topuz un bu ikiliye cabuk adapte olmasi kimseyi sasirtmaz. Ortada oynayan Christian di galiba ondan da bir iki kabadayi diklenme performansi gordum, belki sizler devamli gormege alisik oldugunuz icin ya kacirdiniz yada onemsemediniz. Persembe nin gelisi Carsamba dan bellidir, bunlar Avrupa kupasinda bayagi kirmizi kart gorecekler. Yazik ki yazik.

Not: Sivas i haftasonu Manisa da uclemisler. M. Guven son 23 dk sans bulmus. Kendisine yeni takiminda ve kariyerinde basarilar dilerim. GS PAF larda 87 ve 88 jenerasyonu ile beraber oynadigi top gorulmege degerdi. Umarim Suat Kaya nin GS dan Konya ya gidip tekrar geri dondugu seruvenin bir benzerini gerceklestirir.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

FB bugun kirmizi yemediyse, bu sene zor kirmizi verir hakemler FB'ye.
Ancak Avrupa'da bu kadar agresif olacaklarini sanmiyorum hakeme karsi FB'li futbolcularin.
Hepsi sut dokmus kedi gibi olur.Bunu da sebebini Turk hakemlerinin kotulugune baglarlar."Bakin, hakemler dogru kararlar verince, bizimde futbolcularimiz sinirlenmiyorlar."

Bana tuhaf gelen FB formasi ile ilk kez 11'de cikmis M.Topuz'un tartismali her pozisyomda hakemi dansa davet etmek ister gibi sarilmasi.Biraz taraftara sirin gorunme cabasi gibi geldi.

FB'nin hucum hatti siradan. Buna ragmen bu kadar beceriksiz forvet hattinin, bizim macta her tarafindan bal akar ve vurduklari gol olur. O baska.Guiza 1-2 hafta icinde gecen seneki performansina doner.Ilk haftalarda attigi goller kimseyi yaniltmasin.Takimdaki Brezilya'lilarinda Guizayi Aragones'in de gidisi ile de daha da fazla oranda iclerine sindiremediklerini saniyorum.Brezilya'li bir santraforu tercih edeceklerini saniyorum.Bu da ilk firsatta gerceklesecek.

Buna karsilik defansi zor hata yapiyor FB'nin.Her ne kadar bugun ilk toplarda 1-2 sektirme oldu ise de, kademe anlayisi iyi.Zaten 5. hafta itibari ile ligin en az gol yiyen takimi. Gerci bu hafta Besiktas'ta ASY'ye ligin en az gol yiyen takimi unvani ile gelmisti. (Genclerbirligi ile beraber.)

Az evvel 10.haftaya kadar olan ki fiksturlere baktim.Iki takiminda puan kaybetme ihtimali dusuk su anda ki tablolara gore. Iki takimda 10.haftaya 9'da 9 yapmis olarak girebilir.

Bu da o maci ne hale getirir gerisini siz dusunun.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Sozun bittigi yerdeyiz. Asagidaki yazi 14 Eylul 2009 Milliyet gazetesinde Ercan Saatci nin kosesinde cikti.

BU NE ÖFKE

BU ne sinir, bu ne öfke anlaşılır gibi değil... Fenerbahçe’li futbolcular bu şekilde hakemle didişmeye devam ederlerse ligin sonunu da zor getirirler. Daha 5 hafta geride kaldı ancak gerilim en üst seviyede... Dün Deniz Çoban’ın oldukça hataları da vardı, otorite boşluğu da. Ancak ne olursa olsun, Alex’in hakeme omuz atması, Gökhan’ın isyan bayrağı açması, Kazım’ın ve Lugano’nun hem sert hem de sürekli itiraz ediyor olması, Daum’un dikkatle incelemesi ve önlem alması gereken konudur. Aksi takdirde yedek kulübesi zayıf olan Fenerbahçe’nin bu nedenle bazı oyuncularından yeterince faydalanamaması kaçınılmaz olacaktır...
-----------------------------------------------------------------
Toroglu da guzel yorum yapmis: Hakeme bir tecavüz etmedikleri kaldı...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hakem iyi baslamis ama Papila gibi yuregi olmadigindan sonrasini getirememis.

FB'li Futbolcularin Bursadaki Guresi
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bu ruh hali hic de iyiye alamet degil fener icin. Hele isler iyi giderken böylelerse, yarin puan kayiplari ve daha stresli haftalar baslayinca onlar icin cok da iyi olmayacak. Aslinda ligin ayaga en iyi oynayan takimi, rakiplerinin siniri bozulup tekme sallayacagina, histeri krizine fenerli oyuncular giriyor. Bir sikinti var ya, hadi hayirlsi.

Benim bu hafta dikkatimi ceken sey seyirci sayisindaki inanilmaz düsüs. Avrupa'nin en kaliteli 5. ligi deniyor, marka degerine toz kondurulmuyor ama özetini seyrettigim üc macta (Gencler-Eskisehir; Manisa-Sivas, G.Antep-Kasimpasa) seyirci ortalamasi 1000-1500. Cok üzüldüm, hadi Gencler alisik seyircisiz oynamaya ama diger iki stadin koltuklarina islenmis yazilari harf harf okudum özetler gecerken. Yaziktir günahtir Ankaralilar, sahip cikin su Genclerbirligine. Özellikle de Ankaragücü gibi bir camianin onurunu satiliga cikardigi bu günlerde.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

PFDK, Ankaraspor'u ligden düşürmüş!

Aslında başlı başına bir konu bu ama mübarek gecede küfretmek istmiyorum :D

TFF'yi şu ana kadarki dik duruşundan ötürü kutlarım...
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Takunya kafa taa 2002'den beri futbolun icine etti Turkiye'de. Zaten el atip batirmadiklari sey yok. Iyi ki basketten falan anlamiyorlar. Lig simdi arap sacina döner. Görun seyredin simdi komediyi. Ligin iptal edilmesine falan gitmesin de. Icimde garip bir his bu lig olaylara gebe diyor. Bu kadar issiz sayisi ve sosyal sorun ile sahalar falan Teksas'a döner bu gidisle. Bir de siyasilesmis TFF ile alinacak her karar itiraza neden olacak.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aferin Ercan.

Coban ve Kurt Surusu
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

TFF Ankaraspor'u kume dusurmus - su ana kadar oynadiklari maclarin puanlari silinecek... yani BJK'tan bir onceki macta kazandigimiz 3 puan siliniyor ve bir mac eksigimiz olacak...

Ankaraspor'un dusurulmesi adamlarin ekmegine yag surmus oldu - zaten istedileri buydu... Ankaragucu'nun neden dusurulmedigini nasil aciklayacaklar acaba onu cok merak ettim :roll:
MKE Ankaragücü ve Ankaraspor AŞ Kulüplerinin birleşme çabaları esnasında uygulanan sürecin yasal uygunluk denetimi sonuçlandı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Ankaraspor AŞ'nin küme düşürülmesine karar verdi. Ayrıca iki kulübün şu anki başkanları, Ahmet Gökçek (Ankaragücü) ve Ruhi Kurnaz (Ankaraspor) 6'şar ay hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı.

Turkcell Süper Lig, 2009-2010 sezonunda 17 takımla oynanacak.

Ankaraspor AŞ Onursal Başkanı Melih Gökçek, kısa süre önce yaptığı açıklamada, TFF'yi işaret ederek, "Güçleri yetiyorsa Ankaraspor'u düşürsünler" demişti. Melih Gökçek'in çıkan karardan sonra nasıl bir tutum sergileyeceği de merakla bekleniyor...

PEKİ BUNDAN SONRA NE OLACAK?

MARATON.COM.TR'nin edindiği bilgilere göre, gelecek sezon Bank Asya 1. Lig'den, Turkcell Süper Lig'e 3 yerine 4 takım yükselecek.

Öte yandan, Ankaraspor'un Turkcell Süper Lig'in 2009-10 sezonunda şimdiye kadar oynadığı maçlarda hem kendisinin hem de rakiplerinin aldığı puanlarının silinmesine ve bundan sonra fikstür gereği oynayacağı takımın hanesine puan yazılmamasına karar verildi.

Buna göre Fenerbahçe, maç fazlası ile liderliğe yükseldi.

PFDK KARARLARININ TAM METNİ ŞÖYLE:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 15.09.2009 tarih ve 15 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- ANKARASPOR A.Ş.'nin, aynı ligde mücadele ettiği MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü ile arasındaki ilişkinin, sportif rekabeti engelleyici, müsabakaların ve ligin dürüstlüğünü, kamuoyunun ligin dürüstlüğüne ilişkin algısını zedeleyecek nitelikte olması nedeniyle, TFF Statüsü'nün 18. ve 76. Maddeleri ile Kulüp Tescil Talimatı'nın 17. Maddesine aykırılıktan dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle FDT'nin 45/1. Maddesi uyarınca konuyla ilgili uluslararası kural ve kabullerde belirlenmiş olan ölçütler de dikkate alınarak takdiren BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜLMESİNE,

2- ANKARASPOR A.Ş. başkanı RUHİ KURNAZ'ın, başkanı olduğu ANKARASPOR A.Ş.'nin aynı ligde mücadele ettiği MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü ile arasındaki sportif rekabeti engelleyici ilişki ve TFF Statüsü'nün 18. ve 76. Maddeleri ile Kulüp Tescil Talimatı'nın 17. Maddesine aykırı eylemlerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle FDT'nin 45/1. Maddesi uyarınca takdiren 6 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

3- MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü hakkında; aynı ligde mücadele ettiği ANKARASPOR A.Ş. ile arasındaki ilişkinin sportif rekabeti engelleyici ve TFF Statüsü'nün 18. ve 76. Maddeleri ile Kulüp Tescil Talimatı'nın 17. Maddesine aykırı olmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle sevk yapılmış ise de; aynı ligde yer alan iki kulüp arasındaki ilişkinin sportif rekabeti engelleyici nitelikte olduğu durumlarda, ulusal kurallar ile uluslararası kural ve kabuller uyarınca bir kulübün bir alt lige düşürülmüş olması, norm ile amaçlanan sonuçların meydana gelmesi açısından yeterli bulunduğundan, konuyla ilgili uluslararası kural ve kabullerde belirlenmiş olan ölçütler dikkate alınarak takdiren ANKARASPOR A.Ş.'nin bir alt lige düşürülmesi yönünde karar verildiğinden, anılan kulüp hakkında CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

4- MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü başkanı AHMET GÖKÇEK'in başkanı olduğu MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü'nün aynı ligde mücadele ettiği ANKARASPOR A.Ş. ile arasındaki sportif rekabeti engelleyici ilişki ve TFF Statüsü'nün 18. ve 76. Maddeleri ile Kulüp Tescil Talimatı'nın 17. Maddesine aykırı eylemlerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle FDT'nin 45/1. Maddesi uyarınca takdiren 6 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

5- MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri NURİ ELİBOL, TEKİN İPEK, FARUK KALYONCU, HÜSEYİN ARSLAN, NADİR KOÇ, MUSTAFA AKAN, NECDET KUZU, MEHMET NÜKTE, YAVUZ BULUT, AVNİ KAVLAK, AYHAN ATALAY, EKREM SARISU, LEVENT ÇAMUR, HÜSEYİN KOCABIYIK ve MEHMET ERCAN'ın yöneticisi oldukları MKE ANKARAGÜCÜ SPOR Kulübü'nün aynı ligde mücadele ettiği ANKARASPOR A.Ş. ile arasındaki sportif rekabeti engelleyici ilişki ve TFF Statüsü'nün 18. ve 76. Maddeleri ile Kulüp Tescil Talimatı'nın 17. Maddesine aykırı eylemlerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle FDT'nin 45/1. Maddesi uyarınca takdiren 3 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmalarına,

6- BOLUSPOR Kulübü idarecisi HÜSEYİN KAYALIOĞLU'nun, 08.09.2009 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - BOLUSPOR A2 Ligi futbol müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

7- BURSASPOR Kulübü sporcusu İLHAN DEPE'nin, 08.09.2009 tarihinde oynanan BURSASPOR - KARTALSPOR A2 Ligi futbol müsabakasında, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

8- KARTALSPOR Kulübü teknik sorumlusu NECMİ REİS'in, 08.09.2009 tarihinde oynanan BURSASPOR - KARTALSPOR A2 Ligi futbol müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

9- DİYARBAKIRSPOR Kulübünün, 01.09.2009 tarihinde oynanan DİYARBAKIRSPOR - GAZİANTEPSPOR A2 Ligi futbol müsabakasında, müsabakanın oynanacağı sahada güvenlik önlemlerinin sağlanamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

10- DİYARBAKIRSPOR Kulübü idarecisi AYTEKİN YILDIRIM'ın, 09.09.2009 tarihinde oynanan GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR - DİYARBAKIRSPOR A2 Ligi futbol müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ve 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

11- ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. sporcusu HAKAN TÜRÜT'ün, 09.09.2009 tarihinde oynanan KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.A2 Ligi futbol müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

Av. Mehmet Reşat BOSTAN
PFDK Başkanı
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Kayseri kume dustugunde Erciyesle yer degistirip kumede kalirken sorun olmamisti. Gencler ligde yedek takimla mucadele ederken sorun olmamisti, simdi oldu :roll: Her seyde oldugu gibi futbolunda icine politika sokup sictilar.
Salih Bora

Post by Salih Bora »

Beşiktaş daha 6. hafta'da tepetaklak oldu ve ligin dışına çıktı.
Bunda Mustafa Denizli'nin rolü büyük.
Sistemini sistemsizlik üzerine kuruyor Denizli.
Felsefesi: Herkes maç içinde her yerde oynasın...
Sağ açık Serdar forvet arkasına kaysın, santrfor Bobo sol açığa yaslansın, Ernst stopere geçsin, Tabata ön libero olsun, Sivok fırsat buldukça ataklara katılsın...
Bu kaos ve karmaşa Beşiktaş'ın organize bir sisteme alışmasını engelliyor.
Bir Nihat belası aldılar başlarına... Denizli onu takımda koyacak yer bulamadı. Haftalarca tek forvet denedi, olmadı. Bugün sonradan oyuna girdi, sahada gezinmekten başka bir şey yapmadı.
Bütün bunlara, oyuncuların gol atamama sendromunu ve panik içinde tıpkı kafası kesik tavuk gibi çırpınışlarını eklerseniz önünüze bugünkü Beşiktaş tablosu çıkar.
Tam Denizli'ye yakışan bir durum... Kendisi "tek sezonluk antrenör"dür... Geçen sene şampiyon yaptı ve misyonunu tamamladı, bu sezon dejavu yaşıyor.
Fener'deki ikinci sezonunu hatırlayın.
Neyse... Haftaya Beşiktaş şeytanın bacağını kırarak 3-0 kazanacak diyorum.
Nereden mi biliyorum?
Fikstüre baktım... Maçları Ankaraspor ile.
Denizli şansı diyorlar ya, dedikleri kadar var vallahi... :lol:
AYRILMAZ İKİLİ
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Salih Bora wrote: Neyse... Haftaya Beşiktaş şeytanın bacağını kırarak 3-0 kazanacak diyorum.
Nereden mi biliyorum?
Fikstüre baktım... Maçları Ankaraspor ile.
Bu boyle olsa iyi de...Karar boyle cikmayacak galiba...
Soylentiler, lig 17 takim uzerinden devam edecek.
Hangi takim o hafta Anlaraspor ile oynuyorsa, o haftayi bos gecirecek.
Su ana kadar oynanmis maclarda ise, tum sonuclar silinecek.
Bu demektir ki, bizim de 3 puan silinecek.Bu hafta itibari ile 5'te 5 degil 4'te 4 yapmis olacagiz.Bir bakima iyi.Yanlis hatirlamiyorsam Ankaraspor maci 2 gol ile en az gol attigimiz hafta idi.Ortalamamizi dusuruyordu. :roll:
FB'de su anki lider...
Tabii bu kesin degil.Ancak buyuk bir ihtimalle boyle olacak deniyor.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Post Reply