25. hafta TRABZON-G.SARAY 1-1 (64 gökdeniz, 73 necati )

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

mondragon sabri
tomas
song
orhan
hasan
cihan
iliç
ayhan
necati
karan ilk 11'miz.

Trabzonda gökdeniz, fatih ilk 11'de oynuyor. Kalesinde Tolga var.
, erdinç, Stepanov fatih lee,hüseyin, simek, gökdeniz, dokaj,fatih
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Sabri-Hasan kanadı iyi çalışıyor sanırım...
Hasan kasıyor bişeyler yapmak için..
Meczup
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yayin surekli kesildigi icin iyi izleyemiyorum, ama yorumcuya gore Galatasaray rahat pas yapiyor, ama henuz 0-0.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Ümit ve Necati'nin birer net pozisyonu var (mış)..
Trabzonun net bi pozisyonunu duymadım henüz..
Top çalma oranları GS:21 TRB:9, dakka 33 itibariyle..

Dakka 36, isminin nasıl yazıldığını bilemediğimiz vatandaş trabzon adına bir pozisyonu değerlendremedi
Last edited by Mustafa Dogan on Sun Mar 12, 2006 8:38 pm, edited 1 time in total.
Meczup
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yarim saat gecilirken, Trabzon'un ne kadar kotu bir takim oldugu ortaya cikti. GS macin hakimi ve istedigi gibi topu cevirebiliyor. Orta sahada Trabzon ne kosuyor ne de GS a yakin oynuyor. Bu takimdan gol yersek yazik denir sadece. GS orta sahada cok iyi top ceviriyor ama tek net gol pozisyonu bir kontrataktan geldi, Necati 1-0 lik FB macindaki gibi tek basina Fatihle birebirde kaldi, Fatih in belini kirdi ama ayni servetinki gibi ama ceza sahasina girer girmez vurdugu plase yandan auta cikti. Kaleci Tolga ya 3 kere top geldi ucunu de elinden kacirdi. Uzaktan sut cekmemiz gerekiyor.

GS in bu takimi sutla bogmasi lazim. Ilicin yan pas yapmazsa genelde toplar disari ya da avuta cikiyor.

Yavas yavas Trabzon maci dengelemeye basladi. GS in pas yuzdesi dusmeye basladi. Hasan bugun cok yavas. Sabri cok iyi...

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

36' Simdi kaptirdigimiz bir topda gokdeniz symkowiak'a cikarda, onun sutu ustten aut.

Simdi bir pozisyonda Necati Umit'e verdi, Umit'in sutu kalecide. hasan kizdi niye bana vermedin diye ama Umit daha musaitti.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Bizimkiler birbirini dövmeden maçı bitirse bari..
Meczup
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Gokdeniz Karadeniz'i yine kahraman yapacak bizimkiler yahu. TS bu maci vermez ve alir. Sahada Hasan ve Necati yine kavgaya ba$lami$lar. ban niye vermedin filan diye. Ben buna benzer bir mac seyrettimdi. ASY'de hem de hagi beyle. Sonuc 2-0 idi. Gerets ile de seyredecegiz herhalde.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bence bu macta Hakan-Umit forveti dusunulebilirdi. Hem ceza sahasina daha hakim olurduk hem de hakan'in tecrubesi deplasmanda ise yarayabilir.

Hakan yokken futbolcular birbirlerine kizip duruyorlar.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk yari bitti. GS uzun top oynamiyor iyi top ceviriyor ama sorunlari soyleyeyim... Sol kanat ozellikle hic yok. Ayhan tecrubeli oyuncu. Tecrubeli oyuncular hocalarinin dediklerinin disina cikarlar bazen. Orta sahanin ortasi eksik oldugunu bildigi icin sol kanattan hep iceriye geliyor direnci arttirmak icin. Yoksa Cihan cok yanliz kalacak. Ileriye eger Orhan cikarsa sol kanattan geliyoruz ancak. Necati orta sahaya cok geliyor, Umit iki stoperle bogusuyor. Burada ortadan Ilic'in girmesi lazim ceza sahasina ama cok geride oynuyor.

Ikinci yari Trabzon yavas yavas GS sahasina yerlesmeye baslayacagini tahmin edebiliriz. Kontradan atarsa atariz.

Hakan girerse buyuk bir olasilik uzun topa sisirmeye doneriz.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Sun Mar 12, 2006 8:58 pm, edited 1 time in total.
Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Ilk yari 0-0 bitti. GS kademe anlayisini cok iyi uygulayarak, ilk yari boyunca devamli topu ayaginda tuttu. Topla oynama yuzdesi 65'e 35 gibi bisey. Her ne kadar goze guzel bir oyun sergilese de, bu oyun ceza sahasini gecemedi. Daha dogru duzgun bir tek gol pozisyonu olmadi. Trabzon bizden cok mu korkmus, yoksa taktik olarak mi bilmiyorum, ama 1-2 pozisyon disinda devamli oyunu kendi sahalarinda kabul ettiler. Boyle giderse, goze hos gelen bir oyunla mac 0-0 biter. Her ne kadar sonucu degisterecek bisey yapmadiysa da, hakem taci kimin aticagini, avut mu korner mi kararlarini yazi-tura ile veriyor galiba:) Bir lafim da Hasan'a. "Hirsli Futbolcu" yapisi artik baymaya basladi. Devamli kendi oyunculara bagirip cagiriyor, top kaptirdi zaman da devamli karsi oyuncuyu sakatlayabilecek, ve rahatlikla kirmizi gordurebilecek dalislar yapiyor.

Bence Hakan'in 2. yari da girip, ceza sahasini karistirmasi lazim, yoksa gol atabilecege benzemiyoruz. Kim mi ciksin? Herkes gorevini yapiyor gibi gozukuyor.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

ben Necati'nin bu kadar ortaya cekilmesini anlamiyorum. Ne anlami var ki? saracoglunda 3 forvet oynayan gerets, bu macta tek forvet gibi oynuyor.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

gerets bu macta 1 puani yeterli goruyor anlasilan.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Olamaz yaaa.. orhan ak cok guzel vurdu. Kelciden dondu ama necati'den once F. Akyel uzaklastirdi.. dakika 57

ferhat cikiyor hasan giriyor. Orta sahayi guclendirmek amaciyla/

62 kornerde Orhan Ak'in kafasi, aut.

Mac bizim hakimiyetimizde geciyor. Trabzon etkili olamiyor, ama bir turlu ceza sahasinda topla bulusamiyoruz.

Derken yedik... :( Yan topta Gokdeniz sert vurdu. 1-0

Hakan Sukur ve Aydin oyuna girecek. Inaniyorum 2 gol atacagiz.

Umit karan cikiyor!! Yapma be Gerets... buyuk ayip ediyorsun..

Bir de hasan sas cikiyor.. Yazik be.. Ikisi de hatali. Iste simdi sasarim galip gelirsek..
Last edited by Tolga Girici on Sun Mar 12, 2006 9:26 pm, edited 3 times in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben demedim mi olmasin ama sizler maci seyrediyor ben ise dinliyorum. Adamin anlati$Indan belli idi kusura bakmayin ama. Herif 6 aydir uyuyordu be. Hadi bakalim. Bir gol daha gelir ve i$i percinlerler. Bu arada Ayhan diyorsunuz. Tecrubeli ya. Adamin adi gecmiyor. Ne yapiyor sahada. Yine meccik mi gosteriyor seyircilere?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply