CL 3.Tur: M.Boleslav-GS 1-1 (hasan şaş 72)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Adamlar cok kotu bir kontratak yapti, Mondi ile karsi karsiya ama uzaktan vurdu Cek oyuncu, Mondi cikardi. Adamlar cok risk aliyor ama bizimkilerin hic gol atacagi yok gibi duruyor.

Arda giriyor oyuna Ilic'in yerine.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ablukaya alinmis durumda GS. Tel tel dokuluyor. Ofans hic yok. Orta saha iyice yoruldu. Defans da pozisyon vermeye basladi. Su ana kadar yemeemiz sans ve Mondi.

Ilic cikiyor Arda giriyor guzel bir degsiiklik

Ve nefis bir opzisyon yaratti. KOntradan 40 metre surdu. Hsana atti bombos hasan solda sag ayagina aldi Ayhan araya girdi !!! gol kacti

Ve gooooooollllllllllllllllllllll

HASANNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Ozan Ersoy
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL! Hasan, assist az once Ilic'in yerine giren Arda'dan... Kocum benim yaa! Gel bir opem! :D
Özgür
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Arda girer girmez oyunu degistirdi. Iki golluk pozisyon yaratti, birini Hasan/Ayhan yediler, ikinciyi Hasan zimbaladi.

Gecmis olsun, bu tur bitti. Iyi bir sagbeke ihtiyacimiz var ve de sihhatli bir Karan'a.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ulen be.. Daha macin 15. dakikasi notumuzu verdik. Bu mac Ilicin maci degil dedik. Mac sirasinda yoklari oynadi Ilic. Arda;miz onun yerine girdi ve Gerets'i bu degisikligi icin tebrik ederim. Oldurucu darbeyi vurmus oldu.

Arda iki dakika icinde yuzde yuzde iki gol pozisyonu yaratti.

Golde soldan girdi Arda topu kontrol etti, bekledi, pasini disari cikardi, Hasan ilk once duzeltti sonra sol doksana takti.

Okan'in degistirilmesi lazim.

Ozan Ersoy
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Okan macin yildizlarindan Ozan...bir diger yildiz Orhan yerini Ugur'a birakti...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:Arda girer girmez oyunu degistirdi. Iki golluk pozisyon yaratti, birini Hasan/Ayhan yediler, ikinciyi Hasan zimbaladi.

Gecmis olsun, bu tur bitti. Iyi bir sagbeke ihtiyacimiz var ve de sihhatli bir Karan'a.
Hocam en sag beki ne sag? Orhan cikiyor sakatlaniyor Ferhat yendi bitirildi. Dede Ergun kullanilmiyor, sol beke o da ne ? Sag ayakli Ugur geciyor. O da girer girmez rakibe gol pasi veriyor, adamlar atamiyor Mondi kurtariyor.

Ne sag beki ya?

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:Ulen be.. Daha macin 15. dakikasi notumuzu verdik. Bu mac Ilicin maci degil dedik. Mac sirasinda yoklari oynadi Ilic. Arda;miz onun yerine girdi ve Gerets'i bu degisikligi icin tebrik ederim. Oldurucu darbeyi vurmus oldu.

Ozan Ersoy
Halbuki rakip bu kadar risk alir, bos alan birakirken Ilic'in daha uretici olmasi lazim degil mi?

Belki problem Hakan'da, Hakan kontralik degil, belki Ilic-Karan daha etkili olur. Arda tabii oynasin ama Ozan bu cocugun bu sezon yapacagi mac sayisi sonsuz degil, bu kadar erken bu kadar cok yorulursa sezonun ikinci yarisinda pestili cikar diye korkuyorum. Hasan biraz daha formda olsa bu tip maclar icin cok cok iyi olur aslinda, yani kontra oynayacagimiz.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:
Ali Gursel wrote:Arda girer girmez oyunu degistirdi. Iki golluk pozisyon yaratti, birini Hasan/Ayhan yediler, ikinciyi Hasan zimbaladi.

Hocam en sag beki ne sag? Orhan cikiyor sakatlaniyor Ferhat yendi bitirildi. Dede Ergun kullanilmiyor, sol beke o da ne ? Sag ayakli Ugur geciyor. O da girer girmez rakibe gol pasi veriyor, adamlar atamiyor Mondi kurtariyor.

Ne sag beki ya?

Ozan Ersoy
Ozancigim, biraz Song'u izle, sagimizi kim kapatiyor gorursun.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bu maçta en kötü iliç'ti.Hakan da hiçbirşey yapamadı.

Mondragon ise şansının da yardımıyla çok gol çıkardı.

Bizimkiler bakmışsınız Uefa'dan gelecek parayı bile harcamışlardır kim bilir :lol: Dipsiz kuyu maşallah.

CL'yi özlemiştik.

10. CL hayırlı olsun..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote:Okan macin yildizlarindan Ozan...bir diger yildiz Orhan yerini Ugur'a birakti...
Macin yildizi Mondi hocam. En az 3 tane yuzde yuz gol kurtardi. Iyiydi. Golde kisa dusen yumrugu var ama kalede cok iyiydi.

Boylece Arda'nin asil yerinin serbest Forvet veya arkasi oldugunu gorduk. Girer girmez attiriyordu, bir tane attirdi bir tane cok iyi vurdu sanssizlik kacirdi.

Mucadale iyi ama eksik cok var CL icin. CL'nde bence hedef 5-6 puan alip, 3. olup, UEFA'dan devam etmek olmali. Daha fazlasi hayal.

Gerets'in Arda degisikligi iyiydi. Ama Sabri'yi solda oynatmasi bana gore hata. Okan'la da baslamazdim ben olsam. Ugur'dan da sol bek olursa Mondi'den de forvet olur.

Ozan Ersoy
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS ablukaya alinmis degil, abartmayin lutfen :D

2. yari GS biraz zorlandi katiliyorum ama ben oturdugum yerden maci cok
rahat seyrettim. Ilic'i alip Arda'yi sokmasi beni iyice rahatlatti. Macin en
kötusu Ayhan'i alamazdi zaten. Bence iyi yapti o vakit.

GS turu rahat atladi diyebiliriz. Macin berabere bitmesi iyi olmadi ulke puani
acisindan. Golde top Cihan'a carpip girdi, uzaktan sut...hepinizin bayrami kutlu
olsun...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan Ersoy wrote:Ugur'dan da sol bek olursa Mondi'den de forvet olur.

Ozan Ersoy
:D Gerets bu, hersey beklenir...ve ayrica katiliyorum, Sabri'den kanat oyuncusu
olmaz, ne sag ne de sol.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ozgur sayende maci izledim. Tesekkurler...

Hasan Sas attigi gol ile sizleri sasirtmasin. O kadar pozisyon yediki akliniz durur. Adam sadece ic gudusu ile hareket ediyor, ne bir akilli top hareketi, ne bir bilincli ataklarimizi kuvvetlendirme mantigi ne de ileriyi satranc gibi gorme kabiliyeti...

Yatsin kalksin Arda ya, birde Gerets'e tesekkur etsin.

Kendisinin bir kac mac sonra baska bir arkadasi ile kavga edip sinirlerine hakim olamayip onune gelen panolara kafa gecirmesini bekliyorum.

Takimimiz cok kotu bir mac cikardi. Bizden kat kat kucuk bir takimin bizim kalemimize gelmemesi bile lazim di...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ben de oyunun bu kadar elestirilmesini anlamiyorum. Lig maci degilki bu puan almaya ugrasalim. Sonucta 3-4 tane yiyip elenmemek icin gittik oraya, ilk yari da tam oyle oynadik ama belki bos alanlari daha iyi degerlendirebilirdik. Ikinci yari 1-0dan sonra adamlar bastirdi falan ama 4 tane atacaklarini dusunen oldu mu?

Bazi maclari kaza olmasin diye oynarsiniz, bu da oyle bir macti, kaza da olmadi, oyun cidden guzel mi olmaliydi? Ne ugruna, hafta sonu ligde macimiz varken?
Post Reply