2010 DK.Elemeleri Ermenistan-Turkiye 0-2 (Tuncay, Semih)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maç, Galatasaray'ın hazırlık maçlarına benziyor...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Emre'nin sakatlanmasi lazim :x - baska turlu bu maci alamayacagiz...

Ilk yari 0-0 bitti...

Iki degisiklik maci dondurur...

Emre'nin yerine Nuri veya Selcuk, Mevlut yerine dogru durust bir sag acik alip 4-4-2 ye donup Tuncay'i Semih'in yanina/arkasina kaydirip ataklari kanatlardan getirirsek mac doner yoksa buyuk ihtimal boyle biter...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

En iyi oyuncumuz Aurellio

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

TUNCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYY
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arda 3 kişiyi öyle bir çalımladıki...

Tuncay çıktı Ayhan girdi. Savunma güven vermiyor. Heran bir bomba patlayacak gibi...

Arda kendini göstermeye başladı. Golde de ceza sahasına orta yapmıştı...

Ayhanda iyi başladı...
Last edited by Ismail Gezer on Sat Sep 06, 2008 8:27 pm, edited 1 time in total.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

ARDA SOL CIZGIDE BUTUN ERMENISTANI IPE DIZDI ARA PASI SEMIHDEN ONCE DEFANS VE KORNER
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bomba patlayabilir dedik, Gökhan Zan patlatıyordu az daha. Adamı düşürüp sarı kartla kurtardı... Aurellio'nun hiç ileri çıkmaması lazım artık!

Herşeye rağmen rakibin çirkeflik yapmadığınıda belirtelim. İki kan davalının maçı oynanıyormuş gibi bir hava yok...

73' Ermenistan 2. isabetli şutunu çekti, yine uzaktan.

Boş beleş Kazım beklediğimden daha fazla katkı sağladı takıma...

76' Ermeniler 2. korneri kullanıyor sanırım. Bizimkilerin şu maç bitsede kurtulsak der gibi bir halleri var..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Arda'nın kornerini Aurelio indirdi Semih vurdu....

Ayhan çok net pozisyonda 'bitanede ben atayım' dedi, kaleciye çarptı...

3. golüde atabiliriz...

Aurellio'nun milli takımda oynatılmasına pek sıcak bakmıyordum ama ben yanıldım! Son maçında sakatlanıp çıkmış olmasına rağmen geldi çatır çatır oynuyor...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hayatimda kazma gordum ama Kazim gibisi zor bulunur. Bu arada Ayhan eksik olmasin ucuncu golu afiyetle yedi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:Hayatimda kazma gordum ama Kazim gibisi zor bulunur. Bu arada Ayhan eksik olmasin ucuncu golu afiyetle yedi.
Rakip çok kötü olunca Kazım'ın kazmalığı sırıtmıyor. Ayhan'da Galatasaraydaki kötü görüntüsünden uzaklaşmış gibiydi biraz. Sadece Servet pek kendisi gibi değildi, zaten hastaymış!
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Gecmis olsun - 2-0 Ermenistan'da iyi sonuc - iyi basladik devami gelsin...

FT Mevlut ve Emre B. israrlarindan vazgecerse devami daha kolay gelecektir...

Belcika macina...

----------- Volkan
Gonul -- Zan -- Servet -- Balta
S.Ozkan - Aurelio - Nuri - Arda
-------Tuncay
-----------------Semih

kadrosunu istiyorum... Serdar yerine Kazim, Nuri yerine Ayhan veya Selcuk Inan'da olabilir...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:
Cengiz Akgun wrote:Hayatimda kazma gordum ama Kazim gibisi zor bulunur. Bu arada Ayhan eksik olmasin ucuncu golu afiyetle yedi.
Rakip çok kötü olunca Kazım'ın kazmalığı sırıtmıyor. Ayhan'da Galatasaraydaki kötü görüntüsünden uzaklaşmış gibiydi biraz. Sadece Servet pek kendisi gibi değildi, zaten hastaymış!
Kazim'in Gokhan'a yaptigi ortayi gormedin galiba. Ayhan'i ben defterden sileli cok oldu. Bak hic Hasan Sas filan diyor muyum artik. Servet'de ayi boku ibi biraz sisecek elbette. Ben neymisim yahu diye gezmeye baslamakta gec bile kaldi.

Dunya klasmaninda onuncusun ve oyadigin oyuna bak. Baskasi olsa en ez 5 atip soykirimi nasil olurmus gosterirdi Erivan'da. Emre sahaneydi canim. Her macta oynatmali cocugu

Cok ruzgar varmis belki Kazim'in ortasi ona baglanabilir.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Sep 07, 2008 1:21 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Erken kalktigima degmeyen bir macti.Sonucunu bilmek yetermis.Birde ozletlerden golleri seyrederdik.Tamam iste....

Sakatliklardan dogan eksiklik bu macta zorlanmamiza yol acsada,rakip Ermenistan gibi bir takim olunca oyle veya boyle bir gol bulup maci kazaniyorsun iste.

Ancak Belcika macinda hersey boyle gitmez.Her ne kadar mac iceride olsa da.Fatih Hoca'nin forvet icin baska careler aramasini umit ediyorum.Mevlut ile olacak gibi gorunmuyor.Eline gecen sanslari olumlu kullanabilse mac cok erkenden kopacakti.Umit Karan veya Gokhan Gonul arasinda bir secim yapmasi lazim kanimca.

Cakma Ronaldo'nunda sansina...Golun asistini yaparak gene bir dahaki macta yerini garantiledi herhalde.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:
Kazim'in Gokhan'a yaptigi ortayi gormedin galiba. Ayhan'i ben defterden sileli cok oldu. Bak hic Hasan Sas filan diyor muyum artik. Servet'de ayi boku ibi biraz sisecek elbette. Ben neymisim yahu diye gezmeye baslamakta gec bile kaldi.

Dunya klasmaninda onuncusun ve oyadigin oyuna bak. Baskasi olsa en ez 5 atip soykirimi nasil olurmus goserirdi Erivan'da. Emre sahaneydi canim. Her macta oynatmali cocugu
Maçın en çok konuşulan pozisyonu Arda'nın (Özgür'ün dediği gibi) bütün Ermenistan'ı ipe dizdiği görüntü olacak sanırım. Başkada pek birşey yok zaten.

Kazım'dan daha fazla sözedip zamanımızı ziyan etmeyelim :D Ama sen silsende Ayhan'ın form durumu GS için önemli. Bu adam yüzde doksan oynayacak, kendine geldiğini görmek sevindirici.

Bu sahada oynadıkları önceki maçları duyunca çok zor bir maç oynayacağımızı zannediyordum. Üstelik kan davalı olduğumuzda düşünülürse deli gibi mücadele edecekler diye bekliyordum ama 6 attığımız Azeriler bile bizi daha çok zorlamıştır. Kötü oynadığımız halde pozisyona giremediler. Ceza sahasına bile giremediler. Sahanın içinde durum buydu. Saha dışındaki durumunda İngilterede, İsviçrede Yunanistanda karşılaştığımızdan daha kötü olduğunu düşünmüyorum.

Gittik, yendik geldik... Bu kadar!
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Görkem KIRGIZ wrote: ...
Sen işte böyle tikli, rezil rüsva bir adamsın Fatih Terim. Sayi, sen Avrupa'ya gitmiyor muydun? Ne oldu, yoksa teklif mi alamadın?
Turkiyede haybeye bu kadar parayi gotururken Avrupada ne isi var? Gidip boyunun olcusunu mu aldirtacak imparator? Avrua kupasindan sonra kimbilir kac para odul aldi. Maasina da zam yaptilar. Deli mi Avrupaya filan gidecek
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

bu arada Isvec'in Arnavutluk'la berabere kaldigi macin 2. dakikasinda Linderoth sakatlanarak oyun disi kalmis. Her ne kadar begendigim bir oyuncu olsada yavas yavas kabak tadi vermeye basladi.
Post Reply