Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Cengiz Akgun wrote:Yari$ma olayinda felaket bir hafta ya$iyorum. Bir suru surpriz denecek sonuclar var. Car$amba gunu FB 4 yiyen Diyarbakir Vestel'e evlerinde 3 tane atmi$. Hani $ikelik mac gibi duruyor hayali geni$ olanlar icin. Yanal hakikaten yalan galiba. Fena halde cuvallami$Im.
Cengiz agbi, hayal mayal degil, bu mac $ike. Vestel 4 oyuncusunu oynatmadi, yedikleri gollerin hepsi palavra ve hic baski yapmadan maci bitirdiler. Bu konu dun TRT 1 'de bile Zeki Col'a imali olarak soruldu, bir yandan gollerin tekrari gecerken Zeki Col ozellikle oynatilmayan 4 oyuncuyu aciklamakta bayagi zorlandi.

Mac sike de, sike konusunda baski Federasyon kaynakli olabilir mi o dusundurucu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lütfen böyle yapmayın! Ersun Yanal gibi genç zeki çevik bir TD bu türden bir ahlaksızlığın içinde olabilir mi hiç? Fatih Terim olsa neyse ne! Bunlar iftira! Modern futbolun güzide temsilcisi aleyhine tarikatların kurduğu oyunlar bunlar! Ankaragücündeykende Galatasarayı yenmek için para almamıştı zaten! Hepsi tarikatların oyunu! Tehlikenin farkında mısınız?
Ufuk Sezekkaplan wrote:
Cengiz Akgun wrote:Yari$ma olayinda felaket bir hafta ya$iyorum. Bir suru surpriz denecek sonuclar var. Car$amba gunu FB 4 yiyen Diyarbakir Vestel'e evlerinde 3 tane atmi$. Hani $ikelik mac gibi duruyor hayali geni$ olanlar icin. Yanal hakikaten yalan galiba. Fena halde cuvallami$Im.
Cengiz agbi, hayal mayal degil, bu mac $ike. Vestel 4 oyuncusunu oynatmadi, yedikleri gollerin hepsi palavra ve hic baski yapmadan maci bitirdiler. Bu konu dun TRT 1 'de bile Zeki Col'a imali olarak soruldu, bir yandan gollerin tekrari gecerken Zeki Col ozellikle oynatilmayan 4 oyuncuyu aciklamakta bayagi zorlandi.

Mac sike de, sike konusunda baski Federasyon kaynakli olabilir mi o dusundurucu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İçlerinde Hıncalın kültürel sevgilisi Ece Gürsel'inde bulunduğu bir miktar medyatik sex objesi fuhuş yaparken basılmış. Hiç şaşırmadım, memlekette namuslu olmak namussuz olmaktan daha zor. İşin forumu ilgilendiren tarafı, bu dişi canlıların üç büyüklerde oynayan bazı topçularlada fuhuş yaptığı iddia ediliyor. Bizdekiler temiz çıkar umarım :)

http://www.milliyet.com.tr/2006/04/03/son/sontur19.asp
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ismail Gezer wrote:Lütfen böyle yapmayın! Ersun Yanal gibi genç zeki çevik bir TD bu türden bir ahlaksızlığın içinde olabilir mi hiç? Fatih Terim olsa neyse ne!
Mustafa bey, Gokdeniz'in sike olaylarina karistiktan sonra milli takimda oynatilmasi nasil bir utancsa, Ersun Yanal icin bu mac da bir utanc teskil edebilir. Ama benim kastettigim baskaydi. Diyarbakir icin ozel olarak yukarilardan, hatta siyasiler otesi bir yerlerden gelen bir tavsiye ve talep dogrultusunda yurutulen bir calisma. Tabii bu benim komplo teorim. Ozellikle son haftalarda Samsunspor Baskani Adnan Olmez'in sikayetleri ilginc ve onumuzdeki gunlerde Diyarbakir'in maclarini iyi takip etmek lazim. Yoksa bu tip isler ne Ersun Yanal'in insiyatifinde olabilir ne Manisa Baskaninin ne de Nazif Zorlu'nun...

Selamlar,
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şimdi bu Vestel Manisanın fenerlede maçı var. Diyara kıyak geçen zihniyet fenere çelme takar mı? Hiç sanmıyorum..
Hakan Şükür olayını izah edemeyen zihniyet..
Ankaragücü maçını izah edemeyen zihniyet..
Futbolcularının rakiplere insanlık dışı faullerini izah edemeyen zihniyet..
Diyarbakır maçına eksik kadroyla çıkmayı izah edemeyen zihniyet..
Fener maçınıda izah etmek zorunda kalmayacak...
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

İzmir'de imiş maç..İşte sana izahat.. :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

O zaten sene başından belliydi canım..
Yani ben öyle biliyorum, bizim maçta izmirde oynandı sanıyorum ama eminde değilim..
Hasan Utku wrote:İzmir'de imiş maç..İşte sana izahat.. :D
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:O zaten sene başından belliydi canım..
Yani ben öyle biliyorum, bizim maçta izmirde oynandı sanıyorum ama eminde değilim.
Bahane kalmadı desene.. :wink:

Beşiktaş maçıda mı orda oynanacakmış? inanmam..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

3 büyüklerle oynayacakları maçları izmirde oynayacaklar diye duymuştuk. Malum Vestel Manisanın ekonomik sorunları var, izmirde de kocaman bir stat var, tribün geliriyle yeni bir oyuncu alır Vestel yönetimi..
Hasan Utku wrote:
Ismail Gezer wrote:O zaten sene başından belliydi canım..
Yani ben öyle biliyorum, bizim maçta izmirde oynandı sanıyorum ama eminde değilim.
Bahane kalmadı desene.. :wink:

Beşiktaş maçıda mı orda oynanacakmış? inanmam..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:3 büyüklerle oynayacakları maçları izmirde oynayacaklar diye duymuştuk. Malum Vestel Manisanın ekonomik sorunları var, izmirde de kocaman bir stat var, tribün geliriyle yeni bir oyuncu alır Vestel yönetimi..
Hangi gelir,hangi transfer? Yarısı bedava giriyor oralarda maça gidenlerin..Masrafını kurtarsın yeter..

Bizim maçta stadı onarım görüyordu Manisa'nın..Madem üç büyüklerle (önce dört demişler,Trabzon olmamış) İzmir'de oynayacaklar..Beşiktaş'la da oynamalılar..

Gerçi Fener onları her şartta yener de,biz Ersun'a bahane arıyoruz. :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Haşmet az konuştu: "Düşme hattındaki Malatyanın kalecisi Fevzi sakatlandı. Diyarbakırspor, 6 eksikle sahaya çıkan bir takımla maç yaptı ve kazandı."
Bu cümlelerdeki gizli öznenin isminide söyledi de, ben heyecan olsun diye saklıyorum..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote: Bu cümlelerdeki gizli öznenin isminide söyledi de, ben heyecan olsun diye saklıyorum..
sessuzluk..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

GARDİYAN GİBİ HAKEM
Maçın dördüncü hakemi Kamil Biricik’in adeta bir gardiyan gibi maçın başından itibaren Teknik Direktör Werner Lorant’ın başında beklediğini, en sonunda Lorant’ı tribünlere gönderdiğini anlatan Sivasspor basın sözcüsü Fikret Ünsal, “Bence bunların hepsi kasıtlıydı. Çünkü Fenerbahçe Stadyumu’nda zannediyorum bir takım kişiler, Lorant’ın kulübede olmasına tahammül edemediler. Onun zeminini Çaykur Rizespor maçında hazırladılar. Muhtemelen hocamız hiç suçu olmadığı halde en az bir maç ceza alacak” dedi.
vay vay vay! :D
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Hıncal'da Antep'deki yeteneksiz savunma oyuncularının haline bakmadan Samet maçı kaybettirdi diye yükleniyor..

Fener'den diğer puan alanlar gibi tek uç adamla oynamaya çalışmış adam işte napsın daha..

Hıncal'ı teknik adam yapsan,her maç beş yer takımı.. :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

3 yıl önce 8 eksikle Bursa maçına çıkıp, Bursanın ligte kalmasını Altayın düşmesini sağlayan Ersun Yanal!
Hakanı oynatmıyor diye, bazılarının pek sevdiği Ersun Yanal!

Manisa kendine doğru düzgün bir hoca bulamazsa, Vestel desteğinide çekebilir. Hiç iyi olmaz.
Post Reply