Offside kuralini ogrenelim... (Football 101)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Fatih Mutlu

Re: Offside kuralini ogrenelim... (Football 101)

Post by Fatih Mutlu »

Cengiz Akgun wrote: Ben yanilmi$im. GS buyuk bir takim ve aslanlar gibi oynuyor. Herhalde finale kaliriz $ampiyon olmasak bile. Oyle ya bu sene sadece lig $ampiyonlugu da kesmeyecek elbette.

Hasan'im kel kafanla sen nelere kadirsin. Cepten yiye bitiremedin hala.
yanildiginiz dogru. netekim, bir dakikada iki gol atan takim bir koca 90 dakikada bir golden fazlasini atamadi.

ama hala daha yanilgi icindesiniz kanimca. ne ben ne de baskasi galatasaray'in cok aslanlar gibi, siir gibi, sahane bir futbol oynadigini iddia etti. ama vestel macinda bile 2-0'dan 2-2yi yakaladi bu takim. ustune de verilmeyen nizami bir golu ve siz deyin bir, ben diyorum iki penaltisi var. yani, o yerden yere vuruldugu karsilasmada bile ligin su anda en formda takimlarindan birini yenecek kadar gol atmisti galatasaray; hakem sacmalamasa yenecekti belki de. neyse, kisa keseyim, ne bu takim yukarida alayli bir ifadeyle belirttiginiz olcude super -ki yineliyorum kimse bunu iddia etmedi- ne de uc gun once yerden yere vurdugunuz, 'bunlar o cek takimina da elenirler bu oyunla' dediginiz kadar da kotu. kadrosunun kapasitesini zorlayacak bir futbol performansi gosterdigini soyleyebilirim rahatlikla, lig+avrupa'daki su ana kadarki 5 maca bakarak. bastan beri demeye calistigimin ozu de bu. ozgur huseyinoglu da belirtmis yukarida, epey grilikler var aslinda; bu kadar siyahlarda dolasmak haksizlik griliklere.
Post Reply