24. Hafta Besiktas -Galatasaray 1-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

gS hizli basladi. Simdi Hakan ardadan ara pasa kaleciyle karsi karsiya kalacakken araya uzulmez girdi. korner...

Volkan orta amaan... Atiyorduk. Hakan vurdu kafayi rustu sektiriyordu son anda tuttu cizgide. sansizlik gs adina. hadi bakalim devami gelsin..

iyi ciktik. kontra arda iyi dondu, sola umite ama vurmaya klakti stoperden dondu top.

Ozan
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

2.yarinin basinda Hakan, depar atmak gecikince (ofsayt diye tutuldu galiba) defans acilen kornere gonderdi. Kornere Hakan yukseldi, yere carptirarak vurdu, rustu cizgi uzerinde aldi.

Arda, BJK'nin sag tarafini yipratarak basladi ikinci yariya. Baki'nin ustune oynamak lazim, belli oldu.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hadi be oglum arda cok iyi sifira indi ortasi yerden ama kotu. cikardilar.. gs oynuyor... gs top oynamaya karar verdi ikinci yari. Sabri orta sahadan orta yapti sacma bir sekilde.

Simdi top dondu dolasti sabri onunde buldu yayin oradan bogaza atti topu.

Ozan
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

bjk taraftari rustuyu islikliyor...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Sagdan gelmeye caliisiyorlar, servet taca atti topu yatarak.
Cizgiye toroman indi ortasinin balta karsiladi.

Topalla kontraya cikiyoruz. Bicti arkadan toroman tam vuracakklen sari kart ibrahime bu iyi oldu.

Tam karsidan goruyoruz kaleyi. ama 25 metre kadar uzaklikta. Sabri vurmasin lutfen.. Topal vuracak.. barajdan.. .donen topu arda iceri doldurdu, rustu bakiynin uzerinde aldi topu. yine kaciriyordu elinden.

Ozan
Ufuk Sezekkaplan

Valla biz iyi oynuyoruz da Aykut icin ayni seyi soyleyemem. Ilk kez bu macta stoperler ile Aykut arasinda ciddi anlasmazlik oldugu goruldu.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Son 5 dakikada Besiktas 5 tane korner atti. Bastiriyorlar. Gol gelicem diyor.

Edit: Gol malesef geldi. BJK 1-0 onde.
Last edited by Celal Gürcüoglu on Sun Mar 02, 2008 9:19 pm, edited 1 time in total.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Arka arkaya gelen kornerlerden sonra Nobre atti sonunda. 56. dakikada...
Ufuk Sezekkaplan

Som agzima... Aykut yan topta bakti, Nobre kafayla atti.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Aticaz hadi aslanlar....
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

kOrner kazandilar simdi. Tello on direge.. Yine korner. yine tello paslastilar. Delgado cizgiye indi, yerden orta alti pasta son kornere atti. Yuzde yuz gol pozisyonu... kale bostu. ustuste gol kornerler. SOnuncsuu taca gitti.

Simdi uzaklastiramadik yapilan ortayi. Delgado vurdu disari..

Sabri kahretsin senin oynadigin topu. TOpal hizli bir top atti taca cikti top, yurumeye basladi. Gelen top onlarin atagi oldu... Herif yuruyor...

Ve yedik....

Korner... Nobre... Alti pas orta... Aykut yine cikmadi. Nobre vurdu ve atti... alti pasin icinde... Artik en iyi sonuc beraberlik. Cunku cok kontra yiyecegiz,,.

Ozan
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

çizgi kalecisin bari 2 köşeye de adam koy bari ben aykut da şans da olmadığını düşünüyorum
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bu golu Sabri ve Aykuta yaziyorum.

Simdi kontraya cikiyorlar... Ama uzun top kotu araya girdik. Seyirci costu.

Umit cabaliyor ama sonuc yok.... Kaptirdik simdi onlarin atagi .. Out.

Ozan
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ya ben bu Sabri icin en azindan sene sonuna kadar beklesinler bari falan demistim. Bu adamin biletini kesinkes kesmeyen Kalli'ye de ben ne diyim. Su takimin ahengini bozuyor adam. Aykut icinde Orkun'un aptalca korkak hareketinden dolayi kalede olsun diyordum ama oda olmayacak galiba. Adam masallah bizim gibi izliyor maci. Topa cikmadin, bari erken yat topa.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Golun saskinligini uzerimizden hemen atmazsak 2.'yi de yiyebiliriz. BJK, seyircinin de havaya girmesiyle ozguvenini kazandi. Degisiklik yapmamiz lazim....
Post Reply