TSL 13. hafta GS- Hacettepe 3-1 (Baros (3))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Pozisyonlari dogru hatirlayalim, takimi dograyanlardan biri de Volkan, bi dogrudan pas verdi atamadilar, yedigimiz golde pozisyon Servet'ten basladi, solda idi, iceri donup arkadasina verebilecegi topu uzun vurdu, orta sahada bombos Hacettepe'liye verdi topu, o top gelip gol oldu. Asist demeyebilirsiniz ama hata Servet'in.

Ikinci yarida da Arda, Servet, Kewell sahada, hocamiz oyunu iyi okumaya devam ediyor. Topal, Emre Gungor yedek.

Bu arada Volkan Yaman da cok sakat oynadi ilk yari ama onun yedegi yok.

Ali
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Uclu defansa donduk, bu adam deli. 3 - 4-3 oynuyoruz. Bu sistemde kanatlarda oynattigimiz oyunculara bakin. Sahada varligi olmayan Kewell ile yorgun Arda. Gonul rahatligi ile soyleyebilirim, Skibbe basimiza is acicak. Bugun yada yarin ama mutlaka acacak.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Servet ve Meira asist yarışında...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Uclu defansa dondugumuzden beri ilk alti dk da Hacettepe nin net iki pozisyonu var.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Meira çıktıktan sonra Servet maçın en kötüsü olarak dikkat çekiyor
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Allah'in angutu cikar su Arda ile Servet'I artik seni ceza diye mi yolladilar bu takima yahu.

Takim psikolojik cokuntu esiginde resmen 10 kisi Hacettepe'den gol yiyecek, Arda surunuyor, Servet habire rakibe top veriyor, herif mal gibi seyrediyor.

Bu arada penalti, ama penaltiymis.

Ali
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

O kadar penaltıyı vermediler...
Verdikleri penaltı penaltıdır inşallah! Ben birşey anlamadım...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Allah bugun bize aciyor. Penalti dogru karar.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Hakem de ne göz varmış be.BUNDAN ÇOK NET OLAN pozisyonları göremeyen kör hakemlere alışmıştık.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

penalti..

zoko servetin onunde elle vurdu topa... dogru karar..

baros kullanicak. hata bence moralsiz adam.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bilin bakalim Karan ne denedi ama basarili olamadi? :)
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Ozgur'um (Iskernder Buyuk gibi oldu :D );

Kusura bakilacak bir durum yok.Istegimi yanlis anlamamissindir umarim.
Hazir devre arasi iken biraz izah edeyim.
Taraftar yada seyirci ne derseniz deyin, bence en guzeli taraftar, camialarda karsiliksiz seven tek ogedir.
Yonetimler, futbolcular, calisanlar sonucta para icin yaparlar bu isi.
Oyle demeyin, yoneticiler icin spor ozellikle futbol kluplerinin yonetiminde bulunmak buyuk reklamdir.Her ne kadar "Cebimizden su kadar para veriyoruz" deseler bile, o paralari kat kat fazlasi ile cikarirlar.Hepsi olmasa bile cogu...
Taraftar disinda bu isten hemen hemen para kazanmayan yok gibidir.Hemen hemen bile fazla.Baska yoktur.
Yonetimi, futbolcusu, TD'u vs. soyluyeceklerini, sikayetlerini,arzularini dile getirerek sunacaklari bircok secenek var.
Taraftar icin bunun tek ve tek yeri staddir.
Varsa bir soyluyecegi bagirir soyler.
Varsa bir sikayeti pankart yapar asar.
Taraftar iyi gunde destegi zaten vardir.Kotu gunde, ne kadar hayiflansakta, somurtsakta yine O'nsuz yapamazsin.
Hani su "Hep destek, tam destek" rezaleti degil ama.Takim kotu ise, yonetim kotu ise, futbolcular gerekeni yapmiyorsa yani butun olumsuzluklara ragmen sak, sak yapmak yerine, gider macina ama az ama cok, yapar protestosunu 3-5 dakika, sonra desteginide eksik etmez.Bizim Ozhan Bey'in baskanligini son doneminde yaptiklari gibi.
Bu da onun en dogal hakkidir.
Gozle gorulur sekilde yonetim hata yapacak.Taraftariz ya.Sak sak sak
Futbolcularin olacak umursamaz.Ter akitmayacak.Mucadele etmeyecek.Taraftariz ya sak sak sak.
TD'un takimin icine edecek.Taraftariz ya.Sak sak sak.
Yok oyle sey...
Taraftarin tek sesini duyuracagi yer stadlardir.Maclardir.
Protestosunu zaman zaman maca gitmeyerek, zaman zaman sessiz protesto ile, zaman zaman da sesli protesto ile yapar, yapacaktir.
Sonucta bu hakkini kullanan taraftara musteri demek, bence biraz agir.
Kullanmamakta fayda vardir.

Not:Nerede penalti var yahu?
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Bu Skibbe denilen adam deli. Bundan 72 saat once golu yediren oyuncunun ozelliklerini bilmiyormus gibi, adami uclu defansta ortaya koydu. Samimi soyluyorum ya kovulmak istiyor ya da bu adam deli.

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Penalti gercekten penalti ama hemen 1-2 gol daha atmazsak Cengiz Abi ile Hasan'in dilinden kurtulamayiz :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

11'e 11 oynarken daha üstün görünüyorduk sanki...
Post Reply