GS oyun olarak nerde ??

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Can Erden

GS oyun olarak nerde ??

Post by Can Erden »

Bugun GS -FB maçı var ve en büyük zevkim olarka tribundeki yerimi alıp avazım cıktıgı kdr GOL dicem :)

Ama korkmuyorumda degil....cunku...Şu erciyes macında 2 tane yedigimiz gol ve 2 -2 lik skorun dk 70 lere kdar gitmesi hoş olmadı...Demekki Saudio baya etkiliymiş (beim dusundugumden)

Şimdi duruma bakalım:
FB de : An*EL*ka yok....ki bu onnari içn inanılmaz bi avantaj...anelka cıkıp nobre oynadıgı zmn fneer defansa daha iyi akıor ve ornek olarak bu haftasonu ankaragucu deplasmanında aldıkları 1 -4 luk galibiyet onun sayesinde...

Bizde: 3 FOrvet ....ve eger Deniz oyanrsa onnarın defnasında yani artık gol atamazsak ayıp bize...
AYkutun kalede olmasını Geretsin prensip sorunu olark goruorum...ztn 1 gol atmamız şart ve yemememiz lazım...neden mondi kalede degil...
İlk macta kaıkoyde mondi o iki golude yemezdi..imkansız...birinci golde kolu uzun oldugu icin..ikincisidede Frikiklerde daha deneyişmli oldugu icin...

Acıkcası tahminim 2 -0 alıcaz macı....Umit karan x2 ...yada umit karan ve necati 1 er tane ...AMA gol yersekte ....Appiah getirir alex ortalar nobre vurur donen topu tuncay atar...oole olursa risk alırız ve artık yani tum hatla gidip ne olursa olur...ki tum hatlarımızla gidersek kontra ataktan dahada yeriz...Umarım oole olmaz....

ve umarım bi onceki topictki gibi Hakem Facialrına yenileri eklenmez
Bir günde kral olmadık,
Bin günde tahttan düşmeyiz...
Alpay Dedeoglu

Re: GS oyun olarak nerde ??

Post by Alpay Dedeoglu »

Can Erden wrote: Şimdi duruma bakalım:
FB de : An*EL*ka yok....ki bu onnari içn inanılmaz bi avantaj...anelka cıkıp nobre oynadıgı zmn fneer defansa daha iyi akıor ve ornek olarak bu haftasonu ankaragucu deplasmanında aldıkları 1 -4 luk galibiyet onun sayesinde...

Bizde: 3 FOrvet ....ve eger Deniz oyanrsa onnarın defnasında yani artık gol atamazsak ayıp bize...
AYkutun kalede olmasını Geretsin prensip sorunu olark goruorum...ztn 1 gol atmamız şart ve yemememiz lazım...neden mondi kalede degil...
İlk macta kaıkoyde mondi o iki golude yemezdi..imkansız...birinci golde kolu uzun oldugu icin..ikincisidede Frikiklerde daha deneyişmli oldugu icin...

Acıkcası tahminim 2 -0 alıcaz macı....Umit karan x2 ...yada umit karan ve necati 1 er tane ...AMA gol yersekte ....Appiah getirir alex ortalar nobre vurur donen topu tuncay atar...oole olursa risk alırız ve artık yani tum hatla gidip ne olursa olur...ki tum hatlarımızla gidersek kontra ataktan dahada yeriz...Umarım oole olmaz....

ve umarım bi onceki topictki gibi Hakem Facialrına yenileri eklenmez
Ilkonce hosgeldin diyorum.
Yalnız başlikla içerik tam olarak örtüşmemis.
Genel bir topik beklerken, FB maci analizi ve beklentisi gibi olmus.Mac topiginde yazabilseydin
diğer görüşlerle karşılaştırma imkani olurdu okuyan insanlarin.
Neyse ilk topic ben hosgeldim :lol: olarak aliyorum ben bunu.

Yazdiklarinla ilgili olarak Ridvanin bir lafi var yalniz. ''Anelkanin oynamasi lazim cunku Nobre oynarsa FB geriye cok yaslaniyor ve atak yiyor. '' Anelka bos alanda sprint attigi icin orta sahaya yakin kuramiyorsun defansi. Ama Anelka oynarsa, cok suratli olmadigi icin tecrübeli Tomas-Song orta sahaya yakin duracaklar. Geriden cikista Tuncayin kanadinida tutarsan , koseye kisilmis boksor gibi hirpalarsin FB'yi.
NO ADNANS, NO CRY !!
Can Erden

Post by Can Erden »

Kusra bakmayın ya ozur dlierm herkesten..topic biras uymamıs eed :) okulda derste fln yazdım o yuzdendir..

Herneyse konuya gelince ...ztn FB atak yicek bu macta...adamın atakları oole bi gelişioki...karambolu narasından biri hep cıkablior adamalrda..cunku 1 gol yediimiz anda ....direkt fırlıcak tum tkaım ileri...o andan soora 2 yi bile yeriz...

Hoş Rıdvanın dedigi de baya dogru ...3 forvet olunca atıcak illaki gol...ozellikle Umit Karandan iyi iş bekliorum ben...Maç skoru direkt 2 - 0 bana gore...fener gol atarsa 4 -1 fln olur ...ama gecicez turu sonucta..ondan eminim :D
Bir günde kral olmadık,
Bin günde tahttan düşmeyiz...
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Durmadan ögüt veren sevimsiz amcalara benzemis olacagim ama
buraya yazi yazarken Türkce imla ve yazim kurallara dikkat edersen
gercek Galatasarayliya yakisani yapmis olursun. Burada yazi yazanlarin cogu yillardir yurt disinda yasayip, normal hayatlarinda yabanci bir dil kullanmalarina ragmen, forumda yazi yazarken Turkce yazim kurallarina cok itina gosterirler. Simdi biz Turkiyede yasayanlara ayip degil mi eger Turkcemize gerekli itinayi göstermezsek? Yani bir nevi Turkceyi cok kotu kullanan Fenerli olsun denilebilir. :lol: Bu kadar agir konustum yani :)

Hem sonra cep telefonundan mesaj atarmis gibi kisa ve kopuk cümlelere gerek yok cunku forum mesaji zaten parasiz. :P .

Umarim uzmedim seni
NO ADNANS, NO CRY !!
Post Reply