Galatasaray 2020-2021

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli

Re: Galatasaray 2020-2021

Post by Selcuk Samli »

Karo’yla 10 kisiyiz. Marcelo sakat mi?
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ryan Donk bugun kayip dusmek ve rakibi seyretmekle mesgul. Golden once pozisyon Karo’nun hatasiyla basladi.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu dakikadan sonra BJK'nin cok büyük bir sürpriz olmazsa şampiyon olacagini düşünüyorum. En az kotu olanlar da 2,3,ve 4. siralari paylaşır.
Bu hafta icinde geleneksel Galatasaray 2021-2022 gelir.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Erhan Telli bugünkü maci, kotu futbolu,yonetim hatalarini,hakem hatalarini gayet güzel anlatmış.

https://www.youtube.com/watch?v=cnnb4wv7tZw
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Memlekette futbol ortamı cok enteresan. GS disinda butun kulüpler bünyelerinde bir Fatih Terim yaratmak icin ugrasirken bazıları cikip hocaya sezon devam ederken istifa et diyor. Gecen sezondan beri sure gelen sakatlıklar,hastaliklar, ugradigimiz haksızlıklar, yonetim yanlisliklari hic dusunulmeden yuk sadece hocaya yükleniyor. Istenilen futbolu oynayamiyorsak ve sonuçları alamiyorsak hocanın tabii ki sorumluluğu vardır ama sucu sadece hocaya yüklemek pek mantıklı degildir. Bu ortamda Fatih Hoca zorlanıyorsa, baska hocalar ne zorluk çeker düşünemiyorum.

Gecen sezonun PL şampiyonu Liverpool FC o kadar maddi imkana ragmen, takimdaki 3-4 sakatlıkla,sezon boyunca kotu sonuclar aldi. Su anda liderin 23 puan gerisinde, 6. siradalar. Klopp gitsin mi?

Henry'nin bonservisi ile ilgili soylentiler cikti. Yonetimin (yeni) şartları zorlayarak bonservislerini alması gerektiği 3 futbolcudan biri Henry. Henry, Mostafa, ve Halil'in bonservislerini almamız lazım.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Dun BJK maçından sonra koridorlarda olaylar cikmis. Bazı BJK'li futbolcular da olaylara dahil olmuşlar. Bakalım sezon boyunca GS'a, sosyal medya kayitlarini dahi kullanıp, ceza yağdıran tahkim kurulu ne yapacak?
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Yine saçma sapan bir sezon sona erdi ve ligi ikinci tamamladık. 2 sezondur TFF ve birimlerinin ve bazı kulüplerin GS'a karşı takindigi tavır bu ligden iyice soğuttu beni. 2 sezondur hakemlerin yanlı, ve tutarsiz yonetimleri nedeniyle gereksiz cezalar alarak, eksik kalarak, penaltilarimiz verilmeyerek yarıştan bir sekilde düşürüldük. Ha, yönetimimiz iyi degil, ve hocanın da (bence) hataları oldu, bunları da yazmam lazım. Ama, ne olursa olsun bu sezon kendi hatalarımıza ragmen şampiyon olurduk.

BJK'li arkadaslarımı tebrik etmedim. Tebrik edecek bir şey görmedim çünkü. Yukarıda saydigim dış etkenler, baskanlarinin yaptigi tuhaf açıklamalar beni bu yone itti.
nefvakfi.org

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hatayspor'un eski futbolcusu Billong hakkında haberler cikti. Hatayspor'un farklı kaybedilen BJK maçından sonra Billong'u kadro disi biraktigi söyleniyor. (Hocasi da 45. dakikada oyundan almış.)
Neden kadro disi birakildigi hakkında kulüp tarafından bir açıklama yapilmamis. Bizim yönetimden ses yok( :shock: ) , TFF'den de herhangi bir açıklama gelmemiş. Ajans 1905'den, Kadir Cetincali'dan konu hakkında açıklamalar var.

34. dakika'dan itibaren izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=N1Tx9Rb6Bmw
nefvakfi.org

Post Reply