R.Madrid GS: 2-1 (Snijder)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

R.Madrid GS: 2-1 (Snijder)

Post by Adem Aygun »

Türkiye'nin ilk ve tek 4 yıldızlı takımı Galatasaray, Dünya devi Real Madrid'in davetlisi olarak İspanya'ya gidiyor.

Real Madrid ile Galatasaray 36. Santiago Bernabeu Kupası kapsamında 18 Ağustos Salı günü TSİ 23.30'da Santiago Bernabeu Stadyumunda karşılaşacak.
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI
Hasan Tezcan
Site Admin

Re: MADRİD DE DEV BULUSMA...

Post by Hasan Tezcan »

Önemli bir sinav olacak, 'avrupada husrana ugrar' mi ugramaz mi hint verecek :-)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Nice'den dort yiyen bunlardan 8 filan yiyebilir. Iyi de olur yani.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Milliyet'in verdigi kadro. Biz yedeklerle onlar aslarla cikiyor. Burak ortada yok.

GALATASARAY: Muslera, Tarık, Koray, Hakan, Carole, Selçuk, Jose Rodriguez, Emre Çolak, Sneijder, Podolski, Umut.

YEDEK KULÜBESİ: İsmail Çipe, Bilal Kısa, Jem Karacan, Yasin Öztekin, Telles, Olcan Adın, Sabri Sarıoğlu

REAL MADRID: Navas, Danilo, Nacho, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, Cristiano Ronaldo, Isco, Bale, Jese

YEDEK KULÜBESİ: Casilla, Yanez, Carvajal, Casemiro, Arbeloa, Cheryshev, Illarramendi, Borja, James Rodriguez, Lucas Vazquez
Cengiz Akgun
Moderator

Re: R.Madrid GS: 2-1 (Snijder)

Post by Cengiz Akgun »

Neden sonucu yazmadiniz? Burak'i satacaklar galiba. Gideceksen siktir git der gibi olmus. Herifi kadroya dahi almamis.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Cengiz
Burak son maçta omuzumdan sakatlandı, onun için kadroda yoktu. Üstelik bugün takım iyi oynadı. Fazla pesimist olmayalım.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Nezih Gunal wrote:Cengiz
Burak son maçta omuzumdan sakatlandı, onun için kadroda yoktu. Üstelik bugün takım iyi oynadı. Fazla pesimist olmayalım.
Mactan sonra onemli bir seyi yok dendi. Sivas havaalaninda ona buna sariliyordu. Hic de omuzunda agrisi sizisi var hali yoktu. Gozumle gordum. Asil sakatim diye ikinci yari oyuna girmeyen Snijder RM gosterisini kacirmamis. Bizim ikinci Saban da oynamak isterdi muhakkak. Hamza bu son bir iki haftadir ne yaptigini bilmiyor gibi. RM onunde 2-1 iyi bir sonuc. Ortada bir suru hiyar var bu kadro ile bu sene sifir cekecek gecen sene neyse ki bir puan aldi diyen. Yalniz bu Burak isinde durup dururken karizmayi fena cizdirdi. Oyundan alinca elini ayagini verip kucaklamasina gerek yok. Bir daha akli varsa beli adamlara yapmaz.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Maci izleyemeyen varsa macin tamami youtube da iki kisi asmis. Biri bu asagida. Ben izledim simdi. Carole'un kumasi iyi. GS'ya bayagi faydali olacak. Ezilmeden oynamislar. Takim Turkiyedeki davarlarn utanmadan salladiklari kadar hic de o kadar kotu degil. Sabri bile iyi idi. Adina sevindim. Arada siklet farki varsa da takim gibi oynamaya calismislar. Wesley olmasa Umut'un kacirmalari ile gol atamazlardi. U arada Ronaldo bile gununde degildi. Kacirmaz denilecek seyleri kacirdi. Podolski iyi bir transfer. Wesley ile birbirlerine alistiklarinda leblebi gibi gol atarlar ve attirirlar Turkiyede. Avrupada biraz cabuk oynamak lazim. Hala tipik olarak oyunu bir koridora sikistiriyorlar. Halbuki sahanin obur tarafinda bombos bekleyen adamlara pas atmayi beceremiyor orta saha ve defans. Geri paslar hala buyuk tehlike yaratiyor. Orta sahada oyunu idare edecek adam Selcuk ama eski formunda degil. Insallah acilir. Hamzanin akkini basina alip isini yapmasi gerekiyor. Elindeki malzeme ile genc bir takim kurabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=8NgPAbWcVZk
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben dun maci izledim, her ne kadar sag bek yoklugu hissediliyor dense de, iöncelik stoper mevkisi olmali, yenilen 2. gole bakmanizi isterim.

Takim iyi islemiyor, ama durum o kadar da vahim degil bence. Pas trafigi iyi gözukse de bence aksiyor, anlamsiz top kaptirmalar var. Dun Jose iyi izlenim birakti bende, ama Ontivero da birakmisti bilmem hangi kupa macindan sonra...biraz garibinize gidecek ama ben Emre Colak'li GS'i daha cok begeniyorum.

Son olarak, takim daha hazir degil, pas trafigini gelistirmelerini istiyorum, kontrollu ve daha cabuk oynamalarini. Kariyerli stoper sart, ve sagbek...Tarik'i bu takima 5.5 milyon euroya kim kakaladiysa...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Post Reply