2006 Fortis Kupasi BJK'in

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Utku bey biraderim ben i$te olunca saga sola toplanti filan diye ceki4tiriyorlar. TRT radyosuna uyanip mactan yarim saat once baglandim. $imdi dondugumde $arkilar caliyor devre arasi. Bu arada mac 2-1 olmu$. Birileri dersini cali$mi$ galiba. Ama hicbir $ey olmami$ gibi degil. FB bir gol daha atarsa iki tane daha atacan ki uzasin. Aman ha.

Evet Orhan abim yok. boyle maca onu vermeyeceklerde kimi vereceklerdi TRT'de. Huseyin kim tanimam. Peki Hasan beyim sen Turkiyede degil misin? Transistorlu radyom yok demeyesin sakin. Internetden baglandiysan cikiver. Amerika, Asya, Afrika, Avrupa Avusturalya/Yeni Zelanda da gibi gurbet ellerde yerine bir gurbetci yararlansin. Ben yine bir i$ icin ayriliyorum. Zaten dinlemem ugursuz geldi. Golu yediler. TRT IP akintisinida serbest biraktim. Amerikanin bir ko$esinde girecem diye cali$an bidonunu dayasin.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Mar 22, 2006 10:09 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Bence sahanin en iyisi Ugur, cok kosuyor calisiyor sag kolidoru atakta iyi kullaniyor, ortasi iyi olsa 3. gol gelecekti.

Fenerin defansi cok kotu eger yerden oynarsan agir ve top teknigi olmayan 5 oyuncu, yan toplarda cok ustunler ister defans istese atakta olsun. Bakalim ikinci yari ne olacak.

Umit Karan - out
Hakan Sukur - in
Bulut Gundogdu

Post by Bulut Gundogdu »

FB bir gol daha atarsa iki tane daha atacan ki uzasin. Aman ha.

Away goal kurali artik uygulaniyor Turkiye Kupasi'nda. O yuzden Fener atarsa macin uzama sansi yok. Zaten biz iki tane atarsak 4-2 oluyor. Biz tur atliyoruz. Heyecanlandin galiba abi... :)
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ve gerets ilk sici$ini yapti. IYi oynayan forvet hattini bozdu..

Umit Karan cikti. Hakan girdi...

Bu hocayla biz sampiyon olamayiz arkadaslar..

Soz mu verdin Gerets Hakan i ikinci yarida oyuna alacagina.

Simdi havadan da oynayacak..

Sitkim siyriliyor bu isten benim...

Gerets .....

Ozan Ersoy
Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Cengiz Akgun wrote: Ama hicbir $ey olmami$ gibi degil. FB bir gol daha atarsa iki tane daha atacan ki uzasin. Aman ha.
2-1 disinda hicbir skor maci uzatmaya goturmuyor. Yukaridaki durum olursa biz tur atlariz...
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Ozan

Umit K. da Orhan gibi hastaneye kaldirmislar ben gormedim Umit'e ne oldugunu

Atilan maddeler maci tatil ettire bilir hakem unlu olacak ya
Last edited by Ercan Dumlupinar on Wed Mar 22, 2006 10:15 pm, edited 1 time in total.
Bulut Gundogdu

Post by Bulut Gundogdu »

Sakatlanmis Umit Karan. Ozan Ersoy'un Gerets sevgisini biliyoruz ama bu sefer suclu Gerets degil... :)
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ercan Dumlupinar wrote:Ozan

Umit K. da Orhan gibi hastaneye kaldirmislar ben gormedim Umit'e ne oldugunu
Valla 49 dakikada ilerde pres yapiyordu, kafasini soyunma odasina giderken bir yere mi carpmis?

Ozan
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Anons falan yapılmıyor mu yahu? Sinir oldum bu tribündekilere, amma tedarikli gelmişler, at at bitmiyor!
Meczup
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

"Uzasin" lafi yanli$ olmu$. Amacim tur atlasin olacakti. Uzamasi GS acisindan avantajli bir durum olmuyor zaten. Hatta penaltiya kalmasi bile FB'nin avantaji olur adamlarda duzgun topa vurabilen adam sayisi GS'dan fazla. 3-2'ye FB alip gidiyor turu.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Valla boyle taraftarla kupa da sampiyonluk da almayalim.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Bu nasil istir, saha kapattiricak seyirci. Bilincsiz davraniyorlar.

Mac ikinci yarisi sakin ve kontrollu geciyor. 60'ci dakikadan sonra hareketlendiririz umarim.

Bizden Nejati telasli, iyi olarak Ayhan'i sayabilirim. Hasan Sas cok top kaybediyor, dikkatsiz. Fenerden Apaiah cok iyi bir oyuncu, Fener orta sahasini toparliyor kendi basina.
Kemal Bakircioglu
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Cengiz Akgun wrote:Evet Orhan abim yok. boyle maca onu vermeyeceklerde kimi vereceklerdi TRT'de. Huseyin kim tanimam. Peki Hasan beyim sen Turkiyede degil misin? Transistorlu radyom yok demeyesin sakin. Internetden baglandiysan cikiver. Amerika, Asya, Afrika, Avrupa Avusturalya/Yeni Zelanda da gibi gurbet ellerde yerine bir gurbetci yararlansin. Ben yine bir i$ icin ayriliyorum. Zaten dinlemem ugursuz geldi. Golu yediler. TRT IP akintisinida serbest biraktim. Amerikanin bir ko$esinde girecem diye cali$an bidonunu dayasin.
Orhan bey yoksa ana stüdyoda Leyla hanım da yoktur,başka izahı yok bu işin.. :D

Yahu Cengiz,ciddi soruyorum. Net yayınlarında belirli bir kapasite mi var ki,biz Türkiye'de netten bağlanınca başka yerde izleme zorluğu oluyor?

Cahilliğime verin,bilmiyorum vallahi..
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Ümit de zorunlu olarak çıktı galiba, yazık be!
Meczup
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Umit'e gecmis olsun, hala bilmiyorum ne oldugunu, is yerinden sesi kisik izliyorum maci.

Presimiz devam ediyor ama yerden oyunumuz yavas yavas duruyor, hafiften uzun top emareleri gozuktu...

Ozan Ersoy
Post Reply