Yeni Sezon Formaları

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Beckham'in uzerinde ki yeni LA Galaxy formasi size biryerlerden tanidik geliyor mu? :wink:

Image
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Formalar burada zannedildigi gibi bir klup icin ozel olarak yapilmiyor, eger klup ekstra bir design istemezse. Bu sene milli takimlar da dahil olmak uzere Adidas giyen bir cok takim ayni deseni tasiyacak, tek fark renkler olacak.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Sezai Bilge

Post by Sezai Bilge »

formaları beğenmek imkansız kere imkansız bence.uzun yıllardır çubuklu forma hariç güzel formamız olmadı.eğer varsa lütfen hatırlatın.formaların ön yüzlerini gördüğümde fikrim sadece güzel olmamışla sınırlıydı ki dediğim gibi zaten bu duruma alışkındım.fakat esas bombayı sırtlarındaki yazıları görünce farkettim.yahu şu yarısı kırmızı yarısı sarı formanın arkasındaki isim ve numaralar ne kadar basit ve uydurmadır.pazar malı gibi olmuş.keşke arkasına birşey yazmasalarmış.bukadar kalitesizlik olur mu yahu.adamlar terleyince zaten siyah yazı kaybolup gidiyor.tamam belki formalar kumaş olarak ve futbolcu yapısına uygun olarak yapılmış olabilir ama dizayn olayı farklı bir branş.madem bu olayı adidas yapamıyor bir firmaya formanın tasarımı yaptırılsın adidas bu formayı kalitesiyle işlesin.sanırım böylesi hepimiz için hayırlısı.bir ayrıntı daha adidasın yaptığı neredeyse bütün formalarda o anlamsız kanat gibi uzanan şeritlerden var...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

FB'nin turkuaz ve light taraftara yönelik sarı beyaz formaları da hoş :lol:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Başarılı olursak, şimdiki formalarda gayet sempatik görünecektir gözlerimize :D
Anıl Yılmaz

Post by Anıl Yılmaz »

ben her zaman parçalı formayı sevmısımdır....Bize en yakısanı o olmustur.

soylemeden edemıcem fenerın turkuaz forması nedır oyle yaa..tamamıyla rezalet...

bjk'Nin formaları bu senenın en ıyısı bence...
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Galatasaray, Contisel Dış Ticaret ile bilgisiyar ekipmanları üretim ve satışı için lisans anlaşması imzaladı.

Galatasaray Sportif Sinai ve Ticari Yatırımlar ile Contisel Dış Ticaret Ltd. Sti. arasında bilgisayar ekipmanları üretimi ve satışı için 15 aylık lisans anlaşmasının imzalandığı bildirildi. Anlaşmaların tutarlarının taraflar arasındaki anlasmanın gizlilik maddesi nedeniyle açıklanamadığı kaydedildi.

Kaynak: Dunya gazetesi (?)
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Celal Gürcüoglu wrote:Formalarin krali.

Image

http://galatasaray.org/detay.asp?PID=10 ... rID=301480
Sahane bu forma. Acaba takimi bu formayla sahada gorebilecek miyiz?
Tan Erten
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Tan Erten wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:Formalarin krali.

Image

http://galatasaray.org/detay.asp?PID=10 ... rID=301480
Sahane bu forma. Acaba takimi bu formayla sahada gorebilecek miyiz?
Guzel olmasina guzel de giyimi rahat degil bu formanin... daha once de cikardilar bunu bir 8-9 sene evvel almistim... gercek anlamda "parcali" - dolayisi ile sari ile kirmizinin bitistigi yerde dikis var ve eger o formayi ciplak vucuda altina fanile giymeden giyerseniz - o dikis cok fena gogsunuze batiyor ve hatta tahris ediyor :D ... tecrube etmis olarak soyluyorum... o yuzden futbolcular giymesin daha iyi...
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Mert Tokman wrote: Guzel olmasina guzel de giyimi rahat degil bu formanin... daha once de cikardilar bunu bir 8-9 sene evvel almistim... gercek anlamda "parcali" - dolayisi ile sari ile kirmizinin bitistigi yerde dikis var ve eger o formayi ciplak vucuda altina fanile giymeden giyerseniz - o dikis cok fena gogsunuze batiyor ve hatta tahris ediyor :D ... tecrube etmis olarak soyluyorum... o yuzden futbolcular giymesin daha iyi...
ayni dertten ben de muzdariptim. ustelik kumasi da bir acayipti, rahatsiz ediyordu insani. ama bu formanin en azindan kumasi gunumuz formalari gibi diye dusunuyorum.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bursa daki tekstil krali oraya oyle rahatsiz edecek diki$ li formami yapmi$. Ama ne olacak alanlar kim dediyse oyle yapmiladir. Dua edin kese kuma$indan yapmami$lar. Mactan sonra terinizle kese de olurdunuz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Cengiz Akgun wrote:Bursa daki tekstil krali oraya oyle rahatsiz edecek diki$ li formami yapmi$. Ama ne olacak alanlar kim dediyse oyle yapmiladir. Dua edin kese kuma$indan yapmami$lar. Mactan sonra terinizle kese de olurdunuz.
cengiz abi, bahsi gecen formalar hatirladigim kadariyla canaydin doneminden once cikmisti.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Fatih Mutlu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Bursa daki tekstil krali oraya oyle rahatsiz edecek diki$ li formami yapmi$. Ama ne olacak alanlar kim dediyse oyle yapmiladir. Dua edin kese kuma$indan yapmami$lar. Mactan sonra terinizle kese de olurdunuz.
cengiz abi, bahsi gecen formalar hatirladigim kadariyla canaydin doneminden once cikmisti.
Neyse i$te. Turkiye gibi yerde tekstil sanayimiz $oyle boyle diyerek Mahmutpa$a i$i formami yapilir yahu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz Akgun wrote:
Fatih Mutlu wrote:
Neyse i$te. Turkiye gibi yerde tekstil sanayimiz $oyle boyle diyerek Mahmutpa$a i$i formami yapilir yahu.
Bak $imdi vaktim olunca daha iyi okudum. Yahu forma 10 sene once design oldu diye yeni cikarilan formaninda boyle hirt bir diki$le dikildigini ne biliyorsunuz. Eger oyle ise o zaman ayip $imdi de tekstil krali Canaydin'in Illa asker cuhasi gibi diki$leri olmasi gerekmiyor. Ah anacigim ah diki$i icine alirdi belli bile olmazdi diki$ yerleri yaptigi diktigi $eylerin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply