where can i get gs tickets for the liverpol game in anfield

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Hasan Serkan Binyar wrote:Bu adamlar buradan boyle bildirmisler ama bu numaralari arayanlar bilir ne cektigini. Bu numaralarin hangisini ararsaniz arayin Size bir numara veriyorlar, sadece bilet almak icin kullanabileceginizi soyleyerek.

Bu numaradan da cikan bey biletlerin hepsinin kendisine oldugunu ve 90pound satisfiyatindan baska bir sekilde alamayacagimizi soyluyor.

Denemek isteyen arkadaslara basarilar.

Ingiltere magduru Serkan :D
Bu "bey" su videodaki "bey" mi ola ki?? (Tolga'nin obur tarafta verdigi Radu golunun hemen pesi sira cikiyordu bu video ben baktigimda)

Kocaaa GS klubu, su isi de birilerine rant cikaracak, para kazanacak bir hale getirmis ya, ayiptir, gunahtir yahu! Kendileri yapiyordu zamaninda direk, o zaman cezayi yiyince, agizlari yanmistir diyordum ama... Goruntuler pek oyle degil gibi... :x
Tam Ugur Dundar'lik olmus bu... cok fena cok...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Adnan Sezgin'i TV'den filan gormediniz mi, konu$masini filan duymadiniz mi? Yolda para bulsam boyle bir tipin yaninda saymam ne olur ne olmaz diye. GS kimlerin elinde gorun. Aferin Canaydin bir kulaginin arkasini deldirmedigin kaldi ha gayret.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Cengiz Akgun wrote:Adnan Sezgin'i TV'den filan gormediniz mi, konu$masini filan duymadiniz mi? Yolda para bulsam boyle bir tipin yaninda saymam ne olur ne olmaz diye. GS kimlerin elinde gorun. Aferin Canaydin bir kulaginin arkasini deldirmedigin kaldi ha gayret.
Senin E-5 karayolu helasinda kolonya tutturma benzetmesi cuk oturuyor. Gitmeyin bilet almayin bu klubun tek bir ururunune bir kurus kaptirmayin hatta maclarini bile izlemeyin diyoruz dinlemiyor kimse. Neyse Ozan dogru yolu bulmus hava guzel GS maci gibi sacma sapan seyi izleyip vakit kaybedemem deyip kendini doganin ortasina atmis. Umarim birer ikiser bu kervana katilirsiniz. Ben izlemeyi aylar once biraktim. Bu foruma sirf sohbet odasi ve yillardir tanidigimiz arkadaslar var ve aliskanlik diye yaziyoruz. Yoksa heyecanimi kaybedeli dört sene oldu. Bugun zaten ilahi adalet varsa Liverpool kabbak gibi oturtacak. Tersi olursa rassal kaharamanliklara bir tane daha eklenir onunla ovunur dururuz. Ne oldu Kopenhag'taki macin biletlerinin neden 10 kat fazlaya satildigi soruldu bu forumda, tek cevap gelmedi. Onun yerine Alpay'i disiplin kuruluna vermisler. Ben Alpay olsam sevinirim uyeligimi de yirtar atarim.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Post Reply