Servet Doğru zamanda ve iyi paraya satıldı mı sizce

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Servet Doğru zamanda ve iyi paraya satıldı mı sizce?

Poll ended at Wed Jun 24, 2009 4:18 pm

Evet
22
81%
Hayir
5
19%

Total votes: 27

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Servet Doğru zamanda ve iyi paraya satıldı mı sizce

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Yeni uzatmislardi sanirim...zannedersem sezon ortasi bir teklif aldi yönetim, hatta avrupa
sampiyonasi sonrasi...hemen mukavelesini uzattigini hatirliyorum.

Servet yurtdisinda basarili olacagina inaniyorum, onda dogru kafa yapisi var. Onun degerini
bilmeyenler utansin ( FB :D ). Turku babaya sonsuz basarilar!
Sadece Servet'in kiymeti mi Aurelio da aynisini yaptilar ve simdi adami koseye sikistirmaya calisiyorlar. Hala da Turkiyede biraz iyi olanlar harcanmayi bile bile bu takimi secmekteler. Daha dun aldiklari Emreciksin Kayseri'i boylamis bile.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Zoban Raftik wrote:Galatasaray'da misyonunu tamamladi diye dusunuyorum.
Tum hizmet icin tesekkurler.
Soyledigi gibi de para kazandirarak gitti.
Helal olsun.

Orada da basarili olur ve O.Marseille maclarina gozumuzu diktirir umarim.
Bol sans "Türkü Baba".
Adam gibi adam. Soyledigi gibi hem kendisi hem klubu kazandi. Kendisine verdigimiz her turlu maddi ve manevi destek helal olsun. Umarin Fransa liginde cok daha basarili olur. GS in futbolcu transferinden para kazanmasi pek gormege ve duymaga alisik olmadigimiz bir olay. Meira transferini bilmem ama bu ezber bozan bir hamle oldu.

Yeri doldurulur.Kaka ve Ronaldo gibi takimin yildizlari rakiplere transfer olurken bu transferi yadirgama olayi bence dogru degil. Stoper mevkii icin Liverpool dan Bundesliga ya transfer olan Hyypia yi cok istiyordum. Servet kalsaydi bu bolgeye belki de transfer yapilmayacakti. Simdi minimum bir hatta iki eleman bile alinabilinir. Tahmin ediyorum olmaz ama ben yine de not duseyim, BJK in stoperlerinden ozenle kacinmamiz lazim.

Sag bek mi yoksa sag acik mi konusunda ben kararimi daha once verdim. iyi bir sag bek alip, onune kazma yada yetenekleri sinirli bir sag acik koyacagimiza, paraya kiyip iyi bir sag acik alip arkasina temeli saglam bir gorev adami koymayi yeglerim. Goreceksiniz iyi bir sag acik, sag beki oyuna daha konsantre edip verimini artiracak. Iyi bir sag bekin, kotu bir sag acik ile kafayi yemesi, poziyon ustune pozisyon yemesi ve kanat bindirmesi yapamamasi, kisaca sag kanadin veriminin total dusmesi bence kacinilmaz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

İyi yönden bakarsak Ribery yüzünden Marsilya'ya kaptırdığımız potansiyel onlarca milyon avrodan hiç olmazsa bir kısmını kasamıza koyabileceğiz :)
Ribery, Gerets ve Servet.. Kardeş Takım Marsilya :)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Eray Tunç wrote:İyi yönden bakarsak Ribery yüzünden Marsilya'ya kaptırdığımız potansiyel onlarca milyon avrodan hiç olmazsa bir kısmını kasamıza koyabileceğiz :)
Bu iste Gerets'in parmagi var zaten. Adama o kader hakaret edildigi halde GS'yi sevdigi ortada. Kizginlikla gitmemis. Iyi gunler gecirdigi ortada.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Eray Tunç wrote:İyi yönden bakarsak Ribery yüzünden Marsilya'ya kaptırdığımız potansiyel onlarca milyon avrodan hiç olmazsa bir kısmını kasamıza koyabileceğiz :)
Bu iste Gerets'in parmagi var zaten. Adama o kader hakaret edildigi halde GS'yi sevdigi ortada. Kizginlikla gitmemis. Iyi gunler gecirdigi ortada.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Gece sene ortasinda yillisi 1.8 milyon eurodan uzattilar 3 yillik.

Servetin satilma zamanlamasi ve bonservis cok iyi para.
Ustelik kendi gitmek istiyor, emeginin karsiligini hep vermis,
sozlesme uzatmalarindada bu istegini iletmis bir oyuncu.
Kaldiki sari kirmizi renklere oyle bir bayilmisligi fakan yok, ama aldigi paranin
karsiligini veren dürüst bir profesyonel.

29 yasinda bir Türk defans oyuncusunun 8 milyon euroya verilmesi büyük basari.
Ayni yaslardaki Hakan Sukur 7 milyon dolara gitmisti mesleginin zirvesindeyken, ki o parada sonradan zorla alinabilmisti.

Herkesin unuttugu baska bir noktada Servetin kariyerinde zaman zaman sakat sakat oynamasindan oturu vucudunda kalici hasarlarin olustugu ve o vucutta ve yasta oyuncunun sakatliklarinin daha uzun surecegi. Ornek olarak Barisinda Servetinde ayak tarak kemigi kirildi ama Baris sezon icinde oynayacak hale gelmesine ragmen Servetinkinin daha uzun surmekte kendisinin butun iyiniyetle cabasina ragmen.

Bir de tabii Rijkardi almissin, elindeki Ajax ve scout havuzundan vede dunya futbolu cevresinden iyi bir tandem olusturma firsati var. Gerci servette uyardi soyledigine, ama tam ogrenip becerebilirmiydi orta sahaya kadar cikarak oynamayi bilemiyorum.

Bunun disinda GSnin mali durumu bunu sart kosuyor. Dogrusu bu.

Bu klupten golkrali Tanju gitti, yerine Hakan Sukur cikti . Daofur hareket yapiliyor.
NO ADNANS, NO CRY !!
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

BIR SON DAKIKA GELISMESI OLMUS !

Opps bu transfer yatar
Marsilya Klup baskani gorevden alindi, transferi yapan adam da oyle.Marsilya fokur fokur kayniyor.

Kurumsal bir klupse yapilan transfer devam eder. Ama degilde bu is yatar.

http://www.om.net/fr/Saison/101002/Actu ... is_Dreyfus

Communiqué de R. Louis-Dreyfus
17/06/09 - Communiqué

Communiqué de Robert Louis-Dreyfus après son entrevue de ce mercredi avec Pape Diouf.

Après cinq années de Présidence, Pape Diouf va quitter ses fonctions. Je tiens à le féliciter pour le travail accompli au sein du club. Il a été un grand Président qui a œuvré pour le bien de l’Olympique de Marseille. Sportivement, il a su hisser le club au plus haut niveau français en terminant deuxième du championnat, tout en luttant pour le titre jusqu’à la dernière journée. Il a, de plus, doté le club d’une gestion saine. Malheureusement, les divergences apparues nous empêchent de poursuivre l’aventure. De nouveaux défis sont désormais à relever. Didier Deschamps, le nouvel entraîneur, les incarnera sur un plan sportif. Un nouveau Président sera nommé dans les prochains jours.

Robert Louis-Dreyfus
TRUST GALATASARAY
MGC
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

yahu bunlar Riberyi hüpletip gümletenler değilmiydi :)
Post Reply