GALATASARAY--UEFA MACERASI 2007-2008

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Lincoln Persembe icin zormus. :(
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Bu senenin en onemli maclarindan birine cikacagiz. UEFA'da iyi bir seyler yapmayi taraftar olarak cok istiyorum ancak yeni bir takim olusturmus olmanin bu turnuvada bir handikap olacagini da dusunuyorum. Yine de ilk turlarda fazla zorlanmadan yolumuza her halukarda devam etmemiz Galatasaray isminin geregidir.

Lincoln'un olmadigi bir kadroyla 4-5-1 tipinde saglam orta sahayla, deplasmandan avantajli bir skorla doneriz diye tahmin ediyorum. Kadrom soyle: :)

---------------Orkun--------------

Sabri-----Song---Servet-----Volkan

Baris---Linderoth---Ayhan----H.Sas

-----------------Arda------------------

------------Hakan Sukur------------
Tan Erten
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

bence Kalli boyle bir macta her an kirmizi kart gorebilecek bir Hasan sas'i oynatmaz diye dusunuyorum.. ote yandan Arda'nin da gecen sene rakibe kafa atmasindan dolayi cezasi var ve oynamayacak..ligde ilk 11 cikmamis olmasinin da nedeni buydu.. dolayisiyla Lincoln yoksa bilelim ki Arda kesin yok..
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ercan Arslan wrote:... bilelim ki Arda kesin yok..
Arda'nin olayini hatirladim simdi, buyuk bir problem var ortada. Bu durumda ayagi top yapan kim kaliyor takimda? Hakikaten ilk 11 yapmak zor olacak.
Tan Erten
Post Reply