6.hafta: Kasimpasa- G.Saray 0-1 (U.Karan 74')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Inanilmaz.. .bir gol. Lincoln sag carprazdan iceri cikardi. Umit penalti noktasinin hemen saginda arkasi donukken gogsuyle kontrol ardindan rovasata cekti. Kalecinin ustunden direge vurup iceri girdi...

OFFFFFFFF.... Jeneriklik. Hayatinda bir golcu cok az atar boyle gol. Alex'in Samsunaydi galiba ona benziyor.

Ozan
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Off GS rahatladi.. Ikinciyi buluruz umarim. Kasimpasanin atak yapmak aklina gelecektir.

Simdi orta uzaklastiramadik ardindan sut ustten disari. Ama offside. Bu ruzgarda orta sahada faul yapip bosuna pozisyon vermemek lazim.

Simdi serkan hizindan ornekler gosteriyor. Cok tutuk baslamisti. Lincolne cikaramadi.

Ozan
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Eskiden gazetelerin Sali gunku haftalik degerlendirmelerinde, haftanin en guzel golunun yaninda bir de haftanin altin golu olurdu; o hafta takimi kurtaran gol manasinda. Karan'in golu, bizim icin altin gol anlaminda ayni zamanda.

Bu maci da ancak boyle bir golle kurtarabilirdik. Gerci ben Lincoln'dan bekliyordum ama.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Aman oglum Serkan hakana atma vur.

Lincoln soldan Serkani pozisyona sokmustu o iceri cevirdi. Vursa tehlike olacak.

Direkten donen pozisyonu gosteriyorlar. Offsidei goremedim ben.

Aman Lincoln.

Orta ceza sahasina Umit kafayla Hakan, o da kafayla geriye Lincolne cok kotu vurdu.

Su anda Umit yerde.

Ozan
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ben tam artik gol atamayiz derken Karan 1 dk sonra atti golu. Cok onemli bir gol ve 3 puan (insallah)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote: Direkten donen pozisyonu gosteriyorlar. Offsidei goremedim ben.
Ozan, o pozisyonda sanirim golu atmisti Kasimpasa. Bence de offside yok gibi gorunuyordu son pasi veren oyuncunun durumu. Olsa da milimetrik bir offside olabilir ancak....

[edit]

Kusura bakmayin yanlis gormusum, top ust direkten donmus, bir yandan kizimla bogusuyordum da :) Mac sirasindaki tekrar goruntulerinde de pas anini gosterdiler surekli...
Last edited by Hakan Bakircioglu on Sun Sep 23, 2007 7:09 pm, edited 1 time in total.
Celal Gürcüoglu

Ofsayt BELKI ilk pozisyonda vardi ama yinede agir karar. Allah'tan gol olmadi, yazip cizerlerdi tum hafta boyunca.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Lincoln simdi Hakani pozisyona sokmak istedi ara pasiyla. Kornere attilar. Lincoln kullanacak korneri. Paslasarak kullandik ama Lincoln kaptirdi ayagindan acarak. ardindan hakan pres yapiyor ve alkis aliyor.

Serkan aldi topu ceza shasi onunde. Ara pas Akyel girdi araya.

Balta faul yapti orta sahada. Butun KP ceza sahamizda. Orta song kotu kafa vurdu. Ardindan uzaklastirdik.

Kalli Topali oyuna sokacakmis. Iyi fikir. Lincoln cikar herhalde.

Evet oyle. Alkislaniyor. Asist onun. Son vuruslarda basarisizdi bugun. Ruzgara verelim.

Ozan
Celal Gürcüoglu

Offf bitti :) Zor mac. 3 puan.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yapmayin orada faul. Sol caprazdan faul kazandilar. Herkes bizim sahada. Arka direge orta cikardik. Yine orta bu sefer sagdan. Offside. Dogru karar.

Serkanin daha pismesi lazim. Tercubesiz. Ne zaman vuracak ne zaman tek pas ne zaman kontrol pas bugun kararlarinda vasatti.

Son saniyeler...

Simdi Serkana faul yaptilar. Dustu kalkti. Devam etti ama hoca dudugu caldi.

Bitti... Offff...

Macin adami kacirdiklariyla attigiyla kesinlilkle Umit Karan.

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Sell when you can, for you are not for all markets.

Efendin, yine Shakespeare, As You Like it oyunundan.

Satabilecekken sat, her pazarin adami degilsin.

Umit Karan'i derhal bir yere satalim, bir an once, hemen en uygun fiyata, yoksa bu golun fiyatini bir sene daha oderiz en az. Boyle atabilen bir adam mutlaka para eder.

Adam jeneriklik gol atacak bilmem kac ayda bir, biz de bekleyecegiz.

Ali
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ben bu sene ikinci kez izliyorum GS'i.

Bursa macindaki gibi kotu oynadi bugun.

GS iki forvetle oynuyor ancak bunu Alexvari bir oyuncusu olmadan daha etkili yapiyordu,sagli sollu iyi geliyordu simdi ona mecali yok.Lincoln olunca orta saha cok bosluk veriyor.Sanki tek forvet oynarsa daha iyi olur gibi.

Herneyse iyi takimlara karsi bu sistemde cok zorluk ceker, kolay gol yer.GS geri dortlusu oturmamis.Bouzid hic begenmedim.Gelene gidene vuruyor.Sadece fizigi saglam o kadar.Nobre-Bobo hacimat eder haftaya oynatirsa Kalli.Bana cok acemi gir goruntu verdi.

Baris bana GS ilk 11'de oynayacak kadar iyi gelmedi.Cok duz, kapasitesi belli adam.

Kesinlikle futbol olarak GERETS doneminden geriye giden bir goruntusu var GS'in.

AOS, Avrupa macinin ertesi ve hemde oruc'a denk gelen mac saati olumsuz faktorler olabilir ama bu sene 3-4 kez izledigim BJK karsisinda GS cok zorlanir.

Hersey bir yana igrenc bir 90 dakikayi silen Umit Karan'in inanilmaz golu oldu.Tek kelimeyle muhtesemdi.Bu sadece Umit Karan kalitesinde bir adamin atacagi gol.Umit biraz kendine iyi baksaydi ve profesyonel olabilseydi herkesten cok basarili olurdu.Bana bir cok golu Van Basten'i hatirlatiyor.(Bu arada Van Basten MANU-Chelsea macini seyrediyor,MANU ilk yarinin son dakikasinda 1-0 one gecti).

Onumuzdeki haftaki GS-BJK maci cok gollu gececek.Kesin izlemek lazim.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Umit Karan kacirdiklariyla bugun uzecek derken, muhtesem bir golle ortaya cikti. O kacirdiklarindan sonra bu golu atmak icin denemede bulunmasi bile kendine guvenini gosterir. Hakan olsa penalti kacirdiktan sonra oyunda yoktu. Umit tek vurus ustasi, insallah sezon basindaki kotu baslangicini uzerinden atar.

Bouzid iyiydi. Ara toplarina girisi, oyunu okuyusu, rakipten once topa mudahalesi, hava toplari gol pozisiyonunda yerinde olusu hepsi yerindeydi. Bence agir falan da degil. Toplari sisirmedi, o isi Song'a birakti. Hep yerden oynadi. Bouzid hakkinda daha iyi fikir edinebilmek icin once hizli bir forvet karsisinda gormek lazim. Bu cocuk kalas malas degil. Onu soyleyelim.

Serkan hakkinda yukardaki yorumlarimi yinelerim. Cocuk yetenekli cok hizli adam geciyor ama daha pismesi lazim. Kalli'nin neden oynatmadigini simdi anliyorum. Pas hatasi yapti, kontrol edecegi yerde tek pas atti, sut cekecegi zaman pas atti.

Kalli'nin kabaninin altindan kazak cikti :) Adam donmus. Umit hakkinda ayni seyleri soyledi. Kacirdigindan sonra kafasini kuma gommemesi benim icin onemli dedi. Yukarda dediklerime benzer seyler soyledi.

Ozan Ersoy
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ali Gursel wrote: Umit Karan'i derhal bir yere satalim, bir an once, hemen en uygun fiyata, yoksa bu golun fiyatini bir sene daha oderiz en az. Boyle atabilen bir adam mutlaka para eder.

Ali
Boyle bir adami satmak delilik.Ben FB'nin yerinde olsam kesin alirim zaten golcumuz yok cuk oturur.

Umit mutsuz,bu belli.Satmak yerine gereken deger verilirse daha kazancli cikarsiniz.Hakan Sukur'u simarttiginizin sadece yuzde 10'u verin yeter bak neler yapiyor Umit Karan.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply