2005-2006 PAF Takimimiz yine Şampiyon

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Can Baysan wrote:PAF Takımımızın Antrenörü Suat Kaya, Sabah gazetesine konuşmuş.
------------------------------------------------------------
'Bülent 14 yıl arkamdan konuştu'

PAF Takım Antrenörü Suat Kaya, G.Saray'ın efsane kaptanına olan güvenini bu sözlerle dile getirdi, "En geride o oynardı ve bizi yönlendirirdi. Ne diyorsa sorgulamadan yapardık" dedi.
...
* Bülent ile dostluğum çok eskidir. Ama o 14 sene arkamdan konuştu. Çünkü sahada en geride o oynuyordu. Hep arkamdan konuşuyordu. Bana yıllarca, sağa git, sola git deyip durdu. Ben de her seferinde bakmadan dediği yere gittim. Daha sonra onunla uzun süre ayrı kaldık. Aldığı kararları basından takip ettim. Herkesin aldığı kararlara saygı duymak lazım. Allah yolunu açık etsin.
Sabah gazetesini de takdir ettim yani, sansasyonelciligin bu kadari!! "arkadan konusma" (Obur tarafta TDK link'i vermistim, buna da vereyim) denilince, ilk once ne anlasilacagi dusunulecegi barizdir yani, elemanlar lafi anca boylesine cimbizla cekebilirlerdi herhalde...
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GS PAF 5-1 RİZE PAF
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

"GS PAF 5-1 RİZE PAF"

GS PAF'in Golleri:Ozgurcan(p),Aydin,Cafercan,Ugur Erdogan,Ugur Demirok.

(Bugunku mac oldukca kalabalikti,tribunde yer yoktu,kafe'de seyrettik.Takimimiz genel olarak iyi oynuyor zaten,ama bugun Aydin biraz daha on plana cikti.Ilk golden once ceza sahasina cok iyi girdi,ve dusuruldu, penaltidan ilk golu attik.Daha sonra bir asist yapti,bir de gol atti.

Volkan bugun de iyiydi,defansa daha cok yardim ediyor.Fizik olarak da guclenirse-su anda fazla zorlanmiyor ama gelecekte 1. Lig ve uluslararasi maclarda zorlanabilir- GS ve Turk futbolu oldukca iyi bir sol kanat oyuncusu kazanacak.Iyi sol kanat oyunculari az yetisiyor o yuzden Volkan hakkinda daha fazla yaziyorum.)
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Paf Ligi'nde, CimBom galip..

PAF Ligi'nde yapılan derbi maçta lider Galatasaray, Fenerbahçe'yi 2-1 yendi.. Galatasaray'ın gollerini 9. dakikada Aydın, 45. dakikada Cafercan atarken, Fenerbahçe'nin tek golü 83. dakikada Uğur'dan geldi..
Güne iyi başlangıç.. :)
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu Haftaki Mac:

GS PAF-Ankaraspor PAF,29-04-06 Cumartesi 15:30,Florya Metin Oktay Tesisleri.

GS PAF 76 puanla lider.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

"Florya da PAF macından baslayıp ASY deki maratonu tamamlayıp eve dondum. PAF larda ilk yarıyı 2-1 yenik kapatmıstık. Kaleci cok kotu goller yedi. Ozgurcan ise konsantrasyon eksikligi yuzunden atacagı topları ya kaleciye ya da dısarı attı. Ikinci yarı PAF lar Cafercan nın biri penaltıdan iki golu ile 3-2 one gectiler. Bu arada hakem bir nizami golu 2-1yenik iken yedi. 2. yarı Ozgurcan altıpas icinde iki, toplam dort pozisyonu gole ceviremedi ve TD Suat Kaya tarafından oyundan alındı. Gununda degildi, bu adamlar robot degil. PAF larda oynayan butun kadroyu alınlarından opuyorum. Bu kadar zevk ile seyir ettigim ve takip ettigim ikinci bir takım yok! 85. dk da ASY yetismek uzere Florya dan ayrıldım. PAF ları skor ustunlugu elde etmeden stress altında performanslarını gormek iyi oldu. Bir ara 6-8 dakikalık bir surec paniklediler. Ama 2. yarı oyun genelinde oyunu kanatlara tasıdılar ve baskılı oynadılar. "

GS PAF:3-Ankaraspor PAF:2
(Goller:Ozgurcan,Cafercan,Harun)
25-2025

nefvakfi.org
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

PAF Ligi'nde kritik derbi..

PAF Ligi'nde derbi heyecanı yaşanacak.. Lider Galatasaray ile takipçisi Beşiktaş, şampiyonluk için tüm kozlarını ortaya koyacak..

Derbi maç öncesi Galatasaray, 79 puanla lider durumda bulunurken, Beşiktaş ise 73 puanla ikinci sırada yer alıyor. Derbiye ezeli rakibinin 6 puan önünde lider başlayacak sarı-kırmızılı takım, yarınki maçta berabere bile kalsa sezonun bitimine 1 maç kala şampiyonluğunu ilan edecek.

İki takımın genç futbolcuları arasındaki derbi maç Beylerbeyi 75. Yıl Stadı'nda saat 15.30'da başlayacak.

HAYDİ GENÇLER..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Galatasaray şampiyon oldu
Profesyonelliğe Aday Futbolcular (PAF) Ligi'nde Galatasaray, şampiyon oldu. Sarı-kırmızılı ekip, en yakın takipçisi Beşiktaş ile Beylerbeyi
75. Yıl Stadı'nda karşı karşıya geldi. Maçı, 42. dakikada Uğur
Demirok'un attığı golle 1-0 kazanan Galatasaray, bu sonuçla puanını
82'ye çıkararak, ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan
etti. Beşiktaş ise 73 puanda kaldı.

Bu arada, maçın 7. dakikasında Beşiktaş, Gökhan'ın ayağından bir
penaltı kaçırırken, siyah-beyazlılarda 18. dakikada Nail, kırmızı
kartla oyun dışında kaldı. Maç bitiminde Galatasaraylı futbolcular saha içinde sevinç yumağı oluşturarak şampiyonluğu kutlarken, daha sonra bu mutluluklarını tribündeki taraftarlarıyla paylaştı.

Bravo gençlerimize..
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Yesilyurt tan Beylerbeyi stadına trafik yuzunden gec gidebildim. Selcuk Samlı ile beraber macın son 30-35 dakikasını seyir edebildik. GS rolantide oynadıgı macı 1-0 kazandı. PAF takım oyuncularımızı, biricik ailelerini, teknik ekibimizi ve butun emegi gecen calısanları, gonuldaslarımızı kucaklar, tebrik ederim. Selcuk Samlı mac bitiminde bir iki guzel fotograf alabildi. Forum yoneticilerine jpeg imageleri gecer ise bu baslık altında gorebiliriz.

Bu sezon boyunca seyir etmege kosa kosa gittigim, her maclarını zevk ile izledigim PAF takımımız tribunleri selamlarken seref tribununde bir tek GS lı yonetim kurulu uyesi/yoneticisi yoktu. Sayı ile "1" .

Umarım ben gorememisidir, yanılıyorumdur. Bu durumun bende yarattıgı hayal kırıklıgını anlatamam. PAF takımımızın, gelecegimiz dedigimiz PAF takımımızın, sampiyonluk selamını seref tribununde alan ve onları selamlayan bir tek GS lı yoneticimiz yoktu. Allah icin yapın bir GS lık, yapmayın boyle GS lılık! Selcuk Samlı ile birbirimize baka kaldık. Agızımızı acmadan ve buyuk hayal kırıklıgı icerisinde Beylerbeyin den ayrıldık.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Belki tanımadığınız bir yönetici vardır..
Murat Biricik wrote: Bu sezon boyunca seyir etmege kosa kosa gittigim, her maclarını zevk ile izledigim PAF takımımız tribunleri selamlarken seref tribununde bir tek GS lı yonetim kurulu uyesi/yoneticisi yoktu. Sayı ile "1" .
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Haftaya Kayseri PAF macı oncesi Florya da sorup ogrenmege calısacagım. Benim gordugum PAF takımı bombos bir seref tribunu onunde sadece bir grup taraftarı selamladı.

Umarım sizin dediginiz gibi tanımadıgım bir yoneticimiz takımımızı selamlamıstır. :wink: Hal boyle ise bende burada canı gonulden ozur dilerim.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Benimki iyi niyetli bir tahmindi sadece :) Yöneticilerin çoğunu tanımam, siz tanıyor olabilirsiniz, seçimleri daha yakından takip etmiştiniz.. Yönetimi savunduğum falan zannedimesin yani :) Sadece böyle bir ihtimalde sözkonusu olabilir demek istedim..
Gerçi orda tanınan bir yöneticinin bulunması çocuklar adına daha sevindirici bir gelişme olurdu..
Murat Biricik wrote:
Haftaya Kayseri PAF macı oncesi Florya da sorup ogrenmege calısacagım. Benim gordugum PAF takımı bombos bir seref tribunu onunde sadece bir grup taraftarı selamladı.

Umarım sizin dediginiz gibi tanımadıgım bir yoneticimiz takımımızı selamlamıstır. :wink: Hal boyle ise bende burada canı gonulden ozur dilerim.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

2005-2006 PAF Ligi sampiyonlugunu kazanan oyuncularimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim.
25-2025

nefvakfi.org
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selçuk Samli wrote:2005-2006 PAF Ligi sampiyonlugunu kazanan oyuncularimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim.
Teknik ekip Suat Kaya mi idi?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Cengiz Akgun wrote:
Selçuk Samli wrote:2005-2006 PAF Ligi sampiyonlugunu kazanan oyuncularimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim.
Teknik ekip Suat Kaya mi idi?
Suat Kaya(Antrenor),Emrah Bayraktar(PAF Takim Yardimci Antrenoru).
25-2025

nefvakfi.org
Post Reply