Şampiyon'a Alkış... G.Saray'a Utanç... GS-FB 1-2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Alkışlayalım mı, alkışlamayalım mı?

Alkışlayalım
9
26%
Alkışlamayalım
26
74%

Total votes: 35

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:
Murat Biricik wrote:
3) Bu takim hic bir iyi transfer yapamaz. Servet bile anlasma yaptigina pisman olmustur. Juninho gibi oyunculari 3 senelik parayi pesin bile verseniz alamazsiniz.
4) Canaydin ve yonetim asla istifa etmez. Sirf capulcalar kazandi, kaba kuvvetten korktuk artik yokuz demis olmamak icin.

Ozan Ersoy
Ozan, bunu ciddi mi yazıyorsun, yani bugunku mac olmasa bu yönetim Juninho'yu alacaktı da bu mac yüzünden mi alamayacak?

Ozan, bu adamların aldıkları İnamoto ve Carrusca, inana bana onları da bırak cezayı ikinci lıge dussek yine alırız adamlar zaten ikinci lig oyuncusu. Aman seyircinin rezaleti konusunda haklısın ama ne olur lütfen bu adamlar çok iyi transferler yapacaktıyda bu maç yüzünden alamayacaklar olmasın, beş senedie ne almışlar, o zaman neden gelmemiş Juninho?

Canaydın tabiiki istifa etmez, istifa müessesini bilen ve biraz saygısı olan bir insan olsa şu anda orada olmazdı. Sanki bu maç başka türlü olsa istifa mı edecekti?

10 işinden yedisi başarılıymış, bunu da kalan üçün arasına atıverir yahu.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GERETS biraz akıllı oynayan FB icin yeni 6-0 onunu acıyor. Acıkca itiraf edeyim, bana bu aksam ki ayıp yeter. kendimi bildim bileli GS icin bu kadar utandıgımı ve sıkıldıgımı hatırlamıyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:[
Ozan, bunu ciddi mi yazıyorsun, yani bugunku mac olmasa bu yönetim Juninho'yu alacaktı da bu mac yüzünden mi alamayacak?
Ciddi yaziyorum. %1 sans varsa simdi o da yok. %90 alirdik, simdi alamiyoruz seyirci yuzunden dedigim falan yok.

Yonetim kadar GS'in basina tas dussun. Dustu zaten.

Ozan Ersoy
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Görkem KIRGIZ wrote:
Son olarak şu takımdan göndermek istedikleri Song, ve Mehmet Topal bence ilk yarının en iyileri. Yani Galatasaray'ın.
Zaten ossanabi'nin yaptigi en buyuk icraat bu ya, iyiyi gönder kötuyu tut. Tata bacak Cihan ve Orhan Pak seneye takimda, Song, Topal, Arda gönderilir. Avrupa Sampiyonu GS'dan ossanabinin TR ligi orta siralarinda kuculdukce kuculen GS'ina. FB adam gibi TD bulsun Avrupa'da cok is yapar kimse kendini kandirmasin.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Isvec Text TV mac iptal oldu yaziyor devam mi ediyor?
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:
Ali Gursel wrote:[
Ciddi yaziyorum. %1 sans varsa simdi o da yok. %90 alirdik, simdi alamiyoruz seyirci yuzunden dedigim falan yok.

Yonetim kadar GS'in basina tas dussun. Dustu zaten.

Ozan Ersoy
Hiç üzme canını, %1 falan da yoktu, biz Tromso'ya elenip, CLe kalamayan kalınca da son derece başarısız bir klüp olduk, Juninho'yu falan bırak, sıradan bir oyuncu zor gelir.

Umarım çıkar yarın FBli oyunculardan özür diler stada gitmeye cesaret edebilmiş bir yöneticimiz, herşey bir tarafa bu oyunculara çok ayıp.

Ali
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:
Hiç üzme canını, %1 falan da yoktu, biz Tromso'ya elenip, CLe kalamayan kalınca da son derece başarısız bir klüp olduk, Juninho'yu falan bırak, sıradan bir oyuncu zor gelir.
Basarisiz olmus olabiliriz. Ama kulubun kepenkleri inmemisti daha. Basarisiz donemler yasayan, iflas eden, sonra toparlayan bir cok takim var. GS ne ilkti ne son olacak.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mac devam ediyor. Ama etse ne olacak etmese ne olacak cinsinden. GS ucunculugu hayirli ve ugurlu olsun. Allah ba$indakilere zeval vermesin. Biz her $eyimiz ile ba$kayiz filan diye atip tutanlara da akil fikir versin. Hakan $ukur sahada. Helal!

Bu arada ASY.net kepenk indirmi$. Merak ettim di orada bu i$i organize edenler hakkinda bir bilgi vardir diye. Antu'ya mi ne ozendiler boyle gocup gitmeye.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat May 19, 2007 9:13 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:
Bu arada ASY.net kepenk indirmi$. Antu'ya mi ne ozendiler.
Onlar da fanatiklikte antu'dan asagi degiller zaten.

Kimsenin atamadigi sutu Tomas atti suanda korner.

KOrner'den arda atti 1-2
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Söyleyecek fazla bir şey yok..Türkiye'deki futbol, Ali Sami Yen'de bitti bu akşam..

Her türlü katkısı olanlara aferin..
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Samimi olarak itiraf etmeliyim: Sn. Canaydın secimlerde Sn. Sardan ile cekisirken Sn Sardan nın taraftarın adayı oldugu ve taraftarı kucaklayacagı soyleniyordu. Eger bu taraftarı kucaklayıp, tuzugu degisitirip klubu bu zihniyet e teslim etmegi dusunup, "rally" yapma planları vardıysa Sn. Canydın a oy vermedigim icin kendisinden ozur dilerim. Tekrar ozur dilerim ve karsısında saygı ile egilirim.

Bugun olanlardan sonra GS taraftarının agzını acıp biz soyleyiz biz boyleyiz deme luksu, hakkı, olanagı ve yuzu kalmamıstır. Kadere bakın ki GS camiasının dısında kalanlar gozunde bende iste boyle bir "GS taraftarıyım". Lanet olsun, bu adamlara! :x :x :x :x :x
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Macın Ozeti:

TURGAY VARDAR I AHMET COMERT TE 1 dakika SAYGI DURUSU ILE ANAMAYAN ZIHNIYET BUGUN ASY de KULLERINDEN YENIDEN DOGMUSTUR1

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Utanmadan bir de "Gercekleri tarih yazar tarihi de GS" sarkısı calınıyor.

Dogru GS bugun tarih yazdı! Yerin dibine girdik. Turgay Vardar a 1 dk saygı durusu yapamayan zihniyet ASY de hortladı, kullerinden yeniden dogdu.

SN. Canaydın taraftar temsilcileri ile gorusup duruyordu. Adam anlamıs bunların ne mal oldugunu. "Musteri" demek bile bu kitleye iltifattır.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Su anda Necati, Sabri, Kabze sahadan cikmiyor, bir sebebten dolayi bekliyorlar

(Bayrak dikme olayina karsi nobet tutuyorlarmis)
Last edited by Tolga Girici on Sat May 19, 2007 9:36 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Biricik wrote:Sn. Canydın a oy vermedigim icin kendisinden ozur dilerim. Tekrar ozur dilerim ve karsısında saygı ile egilirim.
...
Ben de mi egilsem acaba? Iyice gariple$iyorsunuz. GS klubunun bugunku icler acisi haline gelmesinde bu adamin hicbir katkisi olmadi mi? Bugune kadar yaptigi tek dogru i$i soyleyin bana. Vaz gectim hatalarindan filan. $u i$i dogru yapti deyin yeter.

Istese bu capulculari o stadtan iceri sokmaz. Bugun stada dahi gelemeyen adam bu be. Halbuki stada gelse ve mactan once bu ta$kinlik yapanlari polise gorev verip stadtan surdurebilecegi yerde yigitligin 10 da dokuzu kacmaktir diyerek omurgasizligin timsali oluyor. Sen de egiliyorsun onunde saygi ile.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply