BURSASPOR-GALATASARAY 0-1 (dk 60 ü.karan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ugur sag bekte cok zorlanmaya basladi. yenal cok ustune geliyor her seferinde de geciyor.
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Ozan Ersoy wrote:
Ercan Arslan wrote:evet Ozan ne dusunuyorsun Orkun'un yan toplari hakkinda simdi?
Ne dusunuyorum. Epey iyi oldugunu dusunuyorum. Kotu bir hata yapti, etkilendi. Aykut bunlarin hepsini seyrederdi, siz yan topa cikan ama arada yumrugu kisa dusen kaleciyle hic cikmayan, cizgisine cakili kaleciyi karistiriyorsunuz. Hazirlik macinda ortadan kafa golu yiyen kaleci Orkun degil Aykut.

Ozan
Bence Orkun zamanla daha da iyi olacak. Aykut aynen Ozan'ın dediği gibi topları seyrediyor hep. Yanlız Lincoln ve Linderoth olmadan GS çok kötü. Bizim çok övdüğümüz gençlerde bugün iş yok (Mehmet, Sabri ve Arda)
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Ozan Ersoy wrote:
Ercan Arslan wrote:evet Ozan ne dusunuyorsun Orkun'un yan toplari hakkinda simdi?
Ne dusunuyorum. Epey iyi oldugunu dusunuyorum. Kotu bir hata yapti, etkilendi. Aykut bunlarin hepsini seyrederdi, siz yan topa cikan ama arada yumrugu kisa dusen kaleciyle hic cikmayan, cizgisine cakili kaleciyi karistiriyorsunuz. Hazirlik macinda ortadan kafa golu yiyen kaleci Orkun degil Aykut.

Ozan
sanirim ben farkli bir mac seyrediyorum..henuz yan toptan gelen herhangi bir topu tutmayi basarabildigini goremedim.. umarim bu maci kazasiz atlatiriz.. ancak, bu Orkun'la ne Avrupa ne de Lig yurumez.. ligde belki Aykut ama Avrupa icin o da yetersiz... bu yan top hatalarini Bobo'nun onunde, yada Trabzon'lu Umut Bulut veya Ersen Martin'in yaninda yaparsa ki yapar.. skor farkli olur..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Topal ve Baris girdikten sonra Bursa tek tuk ataklarla gelebiliyor. Mac Bursa sahasinda geciyor. Insallah Kalli gozlemlemistir bizim gibi. Mehmet Guven vasat altiydi.

Simdi Ayhan cizgiye indi. iceri cikardi, sutu vega kurtardi direk dibinde.

Simdi yine organize geldik, Baris sabriye cikardi, sutu nefis, kaleci iki hamlede onleyebildi.

GS cok kosuyor. Mac bitiyor GS kosuyor.

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:Topal ve Baris girdikten sonra Bursa tek tuk ataklarla gelebiliyor. Mac Bursa sahasinda geciyor. Insallah Kalli gozlemlemistir bizim gibi. Mehmet Guven vasat altiydi.

Simdi Ayhan cizgiye indi. iceri cikardi, sutu vega kurtardi direk dibinde.

Simdi yine organize geldik, Baris sabriye cikardi, sutu nefis, kaleci iki hamlede onleyebildi.

GS cok kosuyor. Mac bitiyor GS kosuyor.

Ozan
Baris cok iyi futbolcu. Hem fizigi iyi, fuleli, hem de akilli paslari var. Topal da zaten Mehmet'den daha iyi. Gecen sene son maclarda ilk 11 cikmaya baslamisti.
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Serkan oyunda, Ümit out
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakem penaltimizi yedi.

Cift dalip celmeyi takti Bursali Umite topa mudahale yok. Ama her ne hikmetse penalti degil. Salak hakem...

Ozan
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yani su pozisyon penalti degilse nedir kardesim, dusunmene gerek bile yok.

Yazik. Edirne'nin disina cikamiyorsunuz bu yuzden.

Ozan
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Bursalılar küfrediyorlar :)

Bu deplasmandan 3 puan alırsak süper olur
2 dakika kaldı

Sinan
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

maç bitti 1-0 kazandık.

Maçın en kötüsü bence Sabri'ydi.
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Haydi geçmiş olsun 3 puan bizim liderliğe devam... (5 averaja pek ulaşabilecek takım sanmıyorum ama Beşiktaş Kasımpaşa önünde başarabilir)

Sinan
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Istanbul'a deplasmana gidip supriz yapip 3 puan alan Anadolu takimlari gibiydik bugun... :oops:
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ercan Arslan wrote: sanirim ben farkli bir mac seyrediyorum..henuz yan toptan gelen herhangi bir topu tutmayi basarabildigini goremedim.. umarim bu maci kazasiz atlatiriz.. ancak, bu Orkun'la ne Avrupa ne de Lig yurumez.. ligde belki Aykut ama Avrupa icin o da yetersiz... bu yan top hatalarini Bobo'nun onunde, yada Trabzon'lu Umut Bulut veya Ersen Martin'in yaninda yaparsa ki yapar.. skor farkli olur..
Farkli mac izlemiyorsun ama hata bekleyip kaplan gibi atliyorsun. Bu psikolojide saglam yorum yapman zor. Orkun macin en iyi oyuncularindan. Bir suru kurtarisi var. Yan toplarda bir hata yapti, bir yumrugu da kisa dustu. Kisa derken carpraza dustu. Yayin oraya yumruklamadi topu. Olur daha iyi olacak. Aykut'un ben bu tip toplara ciktigi hic bir maci hatirlamiyorum. Sadece bu iki top gelmis olsa, birini elinden kacirmis, birini kisa yumruklamis olsa, tamam haklisin deriz. Ama 4-5 tane cok guzel tuttugu, 3-4 tane de cikip gayet guzel yumrukladigi uzaklastirdigi top var.

Ersen Martin, Bobo Mondragon'a da atiyordu. Sanki Mondragon ligin gol yememe rekoru kirmims, nefis hatasiz derbiler cikarmis da, Avrupa'da harikalar yaratmis, gruplardan cikmamizi saglamis falan da biz kacirmisiz. Onunde Song-Tomas varken 30-40 gol yiyen Almanya 2. ligine gitmis kaleciden bahsediyoruz.

2 mac 0 gol. Insallah sansi ve oyunu daha da iyi olur Orkun'un.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Sun Aug 19, 2007 8:51 pm, edited 2 times in total.
Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Maci kopuk kopuk seyrettigim icin herhalde, ama Bursa seyircisinin Ayhan ne alip veremedigi oldu anlamadim, varsa aciklar misiniz ?
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Sanki Serkan Calik'in basi baglandi gibi. Her iki macta da mac sonunda girdi. Bouzid'de forma girmesi lazim yoksa devre arasinda kapinin onune konur.
Post Reply