GS- PAS HAMEDAN 4-0 (Musa, M.BATDAL (2), Barış)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

GS- PAS HAMEDAN 4-0 (Musa, M.BATDAL (2), Barış)

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Ismail Gezer

Re: Hazırlık maçı: GS- PAS HAMEDAN 18.07.2010 TSI 20.00 GSTV

Post by Ismail Gezer »

http://www.atdhe.net/21286/watch-galata ... as-hamedan

1-0 Musa (Arda'nın sol kanattan güzel ortasıyla..)
2-0 Barış (E.Çolak'ın duran topu doğru dügün kullanmasıyla..)
3-0 Batdal ( Akıllı paslaşmalarla :)
Mert Tokman

Re: GS- PAS HAMEDAN 4-0 (musa, M.BATDAL (2), Barış)

Post by Mert Tokman »

Izleyemeyenler icin bir yorum yok mu? Askolsun sizlere... Bundan sonra bende ayaklari uzatim seyredicem...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mert Tokman wrote:Izleyemeyenler icin bir yorum yok mu? Askolsun sizlere... Bundan sonra bende ayaklari uzatim seyredicem...
Belkide kimse izlememiştir:D

Ben şahsen 20-30 dakka fala izledim ve ilk 3 gole denk geldim.

DEV derbiden sonra "niye gene yenildik" konulu yazışmalar bolca olacaktır nasılsa :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Izleyemeyenler icin bir yorum yok mu? Askolsun sizlere... Bundan sonra bende ayaklari uzatim seyredicem...
Valla oyle ama sen oyle yapma yine Mert pasa. Ismayil evladim eksik olma link vermissin ama burada Pazar ogleden sona olunca boyle ucuncu lig maci icin eve kapanilmiyor. Batdal iki ysne cekmis yine. Bir iki satir yazi ver artik. Bu arada Kewll konusunda bir aciklma yok resmi elden. Pino bitti dedi gazeteler avuclarini yaladilar.

Bu arada FB disli takimlarla hazirlik maci yapip boyunun olcusunu alirken bizim boyle uyduruk takimlarla yapilan maclardan beklenen ne? Obur hafta tur macina cikacaklar. Torpedo torpillerse ayip olacak yine.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Hazırlık maçlarında 4,5 atıp duruyoruz ama takımda genel olarak topu defanstan uygun orta saha oyuncularına ulaştır(a)mama sorunu devam ediyor.Özellikle de bazı isimler oynadığında...
Bu PAS maçına taraftar alınmadığı için tercüman Mert'in,Rijkaard ve Neskens'in uyarılarını bağırarak takıma analtmaya çalışırken kimin bunları dinleyip ne kadar anladığı da ortaya çıktı biraz bu maçta.

Basit oynayın, kontrol-pas yapın dedikçe özellikle defanstan top çıkaran ve orta sahada oynayan oyuncularda eksiklik ve umursamazlık gözledim.Defansta sol bekten,sağ beke,ordan stoperlere topun sahayı defalarca enine kat ettiği görüldü.Hatta ilk yarı bu pas organizasyonu özürlülüğünden dolayı sağ açık Serdar Özkan'a top gelmedi diyebiliriz.Genel olarak topu alan Arda'ya atıyor ve birşeyler yapmasını bekliyor.Yakın oynamak,ibasit oynamak,pası verip tekrar pozisyon almak gibi "temel" olaylar çok zayıf.Adam orda bi tarafını yırtıyor,"basit oynayın" diye, bizimkilerin anladığı orta sahadan topu stopere veya kaleciye geri göndermek.

Neill ve Elano gelince bu hastalık düzelir diye umud ediyorum ama yedekler açısından durum pek parlak değil şimdilik.

İleri oyuncular gayet iyi,M.batdal her maç gol atmaya devam ediyor,Serdar Özkan kaliteli ve etkili bir oyuncu,Serkan Kurtuluş sol bekte fena oynamadı 2 maçtada, adam geçip çizgiye inebiliyor.

Orta ikilide bir kesici bir oyun kurucu olacağını düşünürsek,kesici olarak Sarp ,kurucu olarak ise Emre ve Elano olabilir ,Ayhan da fazla çoşmadıkça iyi işler yapıyor, Lorik Cana'nın oyun kurma adına fazla bir etkisini heüz göremedik.

Ali Turan da iyi ışık verdi,kesici özelliği ve etkili pasları ile Neill ile beraber iyi iş yaparlar,Balta'da ya bir düşüş var, ya da henüz formda değil...Bu formda olma işi de ayrı bir mevzu aslında, profesyonel futbol oynayan bir kişi, 1 ay tatil yapıp sahaya dönünce futbolun fundemental gereklerini mi unutuyor,tekrar hatırlaması için 10 maç mı yapması lazım işin bu kısmını anlamdıramıyorum.

Hazırlık maçlarında her devre tamamen farklı 2 takım oynuyoruz,daha gelmeyenler,transferler var.
O yüzden as takım adına konuşmak için henüz erken.
Post Reply