Superlig 2009-2010 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Re: Superlig 2009-2010 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Post by Cengiz Akgun »

Murat Tekin wrote:
Cengiz Akgun wrote:Burak imis ofside diye feryat eden. Blackberry'nin ekranindan fazla goremedigim icin Mert sanmisim.
Blackberry ile justin.tv stream üzerinden mi oluyor?
Cikmiyor. Forumun yazilarina bakarken bir oncekini goremiyorsun ekran kucuk olunca. Ama Storm alirsan ve iyi bir 3G servis de bulursan cikar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Tekin wrote:
Cengiz Akgun wrote:Burak imis ofside diye feryat eden. Blackberry'nin ekranindan fazla goremedigim icin Mert sanmisim.
Blackberry ile justin.tv stream üzerinden mi oluyor?
Cikmiyor. Forumun yazilarina bakarken bir oncekini goremiyorsun ekran kucuk olunca. Ama Storm alirsan ve iyi bir 3G servis de bulursan cikar.
İphone 3GS'de izlenebiliyor mu acaba, ona göre düşünelim :D

N97'nin flash özelliği var deniyordu. Bu tür yayınları izleme imkanı verir mi bilmiyorum...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ismail Gezer wrote: İphone 3GS'de izlenebiliyor mu acaba, ona göre düşünelim :D

N97'nin flash özelliği var deniyordu. Bu tür yayınları izleme imkanı verir mi bilmiyorum...
Eger benim bilmedigim bir application var da o indirilince calismiyorsa - iphone'dan izlenmiyor. Ama iphone ile radyo yayinlari dinlenebiliyor - Wunder Radio application'ini indirin.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ben sahsen Emre'nin cezsini merakla bekliyorum. Hakeme fiziksel olarak bir saldiri var. Elleri ile bariz itiyor. Ceza yonetmeligini bilmiyorum ama kafadan 2 mac almasi lazim.

Goygoyculuk yapip 1 mac verecekler gibi geliyor.
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

Hurriyet konuyu yazmis. Gerci bu pisliklere de guvenilmez ama,

AĞIR CEZA YOLDA!..
01 Eylül 2009 09:09

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, yine dilinin kurbanı oldu. Milli futbolcunun, geçtiğimiz pazar günkü Manisaspor maçında gördüğü kırmızı kart öncesi Nizamettin’e “p.. kurusu” dediği öğrenildi.

Hakem Tolga Özkalfa, dün Futbol Federasyonu’na gönderdiği raporda, “Emre, sarı kart sonrası rakibinin üzerine hızla gitti ve ‘p.. kurusu’ dedi. Bunun üzerine kırmızı kartımı çıkarttım. Bu kart sonrası Emre üzerime doğru geldi ve göğsü ile benim göğsüme şiddetli şekilde vurdu. Sendeledim. Araya Fenerbahçeli diğer futbolcular girdi. Emre, takım arkadaşlarının yardımı ile sahadan çıkartıldı” şeklinde ifade kullandı.

Tolga Özkalfa’nın bu ağır raporu sonrası Emre Belözoğlu’nun 3 ya da 4 maç ceza alması kesinleşti.

AMEN
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

Sezon acildi ve TD kiyimi basladi. Ben 10. haftada Trabzon ve Sivas'in hocalarinin, onumuzdeki uc bes hafta icinde Ankaraspor yada Ankara "The param var alirim laann niaaah ah ah ah "gucu TD lerinden en azindan birinin gidecegini dusunuyorum.

Ziya DOGAN kariyerinin en parlak yillarindan birini yasayabilir yada 10 hafta sonra issiz kalir :P

BJK icin bomba olarak Galatasaray macindan sonra ve hatta kendisi gibi kahince bir tahmin vereyim 7-8 hafta sonra Mustafa "Sampiyon yap bizi" Denizli 'nin istifa edecegini yumurtluyorum.

LUCESCU'nun adi gecer mi gecer :lol:
Sonra milli takimdan Metin TEKIN , Feyyaz UCAR , Ali GULTIKEN, Riza CALIMBAY , Ziya DOGAN , Samed AYBABA'ya bakarlar :lol: Bu arada Ulvi ve Gokhan nerelerde merak icindeyim.Bir de ben olsam Pascal NOUMA 'yi alt yapinin basina getirir sonrada TD yapardim. BJK taraftarinin tapacagi bir TD olur kendisi.

Bu sene sonunda ezeli rakibimiz FB'nin TD'si DAUM'a teneke baglanarak gonderilmesini bekliyorum. 3 sene sampiyon olacak adam boru mu? AY de prim sistemini degistirmis zaten futbolcular hesapta kabul etmemis ne mumkun. Ilk yariyi lider bitirin alin size 5 M Euro paylasin demis AY. Fazla degil 1-2 puan fark bile kabulumdur demis.

I love you ZICO'lara hazirlikli olun. Donusu muhtesem olacak :P

http://www.ntvmsnbc.com/id/24996578/

Denizlispor'da Erhan Altın dönemi sona erdi
Turkcell Süper Lig takımlarından Denizlispor'da teknik direktör Erhan Altın'ın görevine son verildi.

NTV Spor
Güncelleme: 15:47 TSİ 01 Eylül. 2009 Salı
DENİZLİ - Turkcell Süper Lig’de ilk antrenör değişikliği gerçekleşti.

Ligde oynadığı maçlarda henüz puanla tanışamayan Denizlispor’da teknik direktör Erhan Altın yönetim tarafından görevinden alındı.

Erhan Altın dönemindeki Denizlispor ligde oynadığı 3 maçta galibiyet alamamış, 1 gol atıp 9 gol kalesinde görmüştü.
TRUST GALATASARAY
MGC
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Gulmekten öldum. Melih Asik kösesinde bir okurunun mesajina yer vermis. Sivasspor bir haltmis gibi CL'e cikti 5 kusur yiyip oturdu. Yazik onun yerine GS olsa simdi CL'de enfes maclar izliyor olacaktik.
----------------------------------------------------------------
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, takımının geçen sezonki başarısını, “İstanbul’da Laila var, Sivas’ta la ilahe illallah” sözleriyle izah etmişti!.. Okurumuz Ercan Düz, bunu hatırlamış, dün telefonda soruyor:
“Sivasspor bu sezon Süper Lig’de yaptığı üç maçın üçünü de kaybetti. Acaba diyorum, Sivas’ta Laila açıldı da bizim haberimiz mi olmadı!”
---------------------------------------------------------------------
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote:Gulmekten öldum. Melih Asik kösesinde bir okurunun mesajina yer vermis. Sivasspor bir haltmis gibi CL'e cikti 5 kusur yiyip oturdu. Yazik onun yerine GS olsa simdi CL'de enfes maclar izliyor olacaktik.
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, takımının geçen sezonki başarısını, “İstanbul’da Laila var, Sivas’ta la ilahe illallah” sözleriyle izah etmişti!.. Okurumuz Ercan Düz, bunu hatırlamış, dün telefonda soruyor:
“Sivasspor bu sezon Süper Lig’de yaptığı üç maçın üçünü de kaybetti. Acaba diyorum, Sivas’ta Laila açıldı da bizim haberimiz mi olmadı!”
------------------------------------------------------------------
Ben de okudum orayi. Asker Bulent terhis olmus da ondan diyenlerde varmis ama. Hani bu akilla gidersen boyle alirmis ya tezkere. O cinsten. Bulent'in isi is bu sene artik dokunmayin cocuga. Siirden den sogutacaksiniz sonra.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Belözoğlu 3 maç ceza almış...
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Cengiz Akgun wrote:
Kerem Tezic wrote:Gulmekten öldum. Melih Asik kösesinde bir okurunun mesajina yer vermis. Sivasspor bir haltmis gibi CL'e cikti 5 kusur yiyip oturdu. Yazik onun yerine GS olsa simdi CL'de enfes maclar izliyor olacaktik.
------------------------------------------------------------------
Ben de okudum orayi. Asker Bulent terhis olmus da ondan diyenlerde varmis ama. Hani bu akilla gidersen boyle alirmis ya tezkere. O cinsten. Bulent'in isi is bu sene artik dokunmayin cocuga. Siirden den sogutacaksiniz sonra.
Bir aydir Ispanya, Fransa, Isvicre, Turkiye dolasiyorum, cok keyifli zaman gecirdim, son Ankara macini da TV'den Tophane'de izledim. Bu arada yazamadim, okuyamadim, ama donup bir kac saat forumda gecirdim, kacirdigim birseyler olduysa da izininizle herkesle dalga gecmek istiyorum. Muhabbet gene ayni, Ayhan olsa mi, olmasa mi, Kewell tahta bacak mi degil mi, Linderoth oruc tutuyor mu, GS 4-3-3 mu oynar yoksa 4-6-0 mi falan. Kazaninca iyi, kaybedince kotu (kaybetmiyince afallayanlar etc) . Ayhan, degerlenmis baksaniza, Frank bile ogrenmis takim kurmayi :)

Neyse, en cok Sivas'in sicip sivamasi ile dalga gecenler ilgimi cekti. Burada Sivas'in bir bok olamayacigini yazanlar, adam doverek mac kazandigini soyleyenler kinanmisti bir zamanlar. Simdi Sivas yamulunca, o insanlar olarak gulmeyin memleketin takiminin arkasindan. Ayrica koskoca GS'i bile titretmis takim, az kalsin sampiyon oluyorlardi... Saha sartlari ayni, ama Aralik ayinda minibus soforleri esliginde daha degisik bir "musabaka" izleyebiliriz. Biraz kar yagsin, buzlari gavurlar eritsin. Hakemler oruc acsin, hersey esitlenecek. Yeter ki mucadele iyi olsun, futbulcular kundeye gelmesin, tirpan atsin, ata sporumuz canlansin.

Skibbe dandik, Frank ogrenecek. Ayhan yavas, bir tek geri oynar, Arda gotten bacak ama ogrenmeye basladi. Hadi bakalim, ben umutluyum. Ama mor forma yuzunden hic keyif almiyorum... Haa bir de aklima geldi, Arda ve Elano'lu orta saha yumusak olur. Linderoth gelirse ancak duzeliriz. Aydin gonderilsin, ama boyle oynarsa kalsin. Muhetesem yazilara devam. Skibbe Raus!
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehmet tatilde pek cok cakil tasi da toplamissin belli.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Cirak wrote:
Bir aydir Ispanya, Fransa, Isvicre, Turkiye dolasiyorum, cok keyifli zaman gecirdim, son Ankara macini da TV'den Tophane'de izledim.
Musait bir zamaninda yolculuk bolumune bir iki satir karalarmisin?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote:Mehmet tatilde pek cok cakil tasi da toplamissin belli.
Evet. Keyfine dokunmanak gerek. Gecen sene herkez Sivas'I itekledi ve adamlar sansa ikinci oldular TS da oule bak suruniuyorlar lafina he oyle oldi (Laz usuli) demek icin GS UEFA kupasini sansa aldive Terimle 4 kere iust uste sampiyon olmasinin tek sebebi Ulusoy yonetimindeki federosyondu lafina da he demek lazim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

MANİSASPOR: 3 - SİVASSPOR: 1

Image

yazık
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Lugano ve Bilica basladilar kasapliga... Once Bilica Sercan'a daldi simdi de Lugano Yenal'a... Lugano sariyi gordu - sonra ki el kol hareketleri ile kirmiziyi da haketmisti... :evil:

Ohh Alex ve Guiza da sari gorduler... Bi sari da Kazim'a - Fener bicmeye cikmis bugun... her saridan sonra da hakemi dovecek gibi ustune gidiyorlar - hakemin bu itirazlara da kartini kullanmasi lazim...

FB 1-0 yapti... kalecinin kisa dusen aut atisi ile gol pozisyonuna girdiler - Alex atti... sacmalik...

1-0 bitti - Sercan'da fos cikti...
Post Reply