Ben bu filmi izledim

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Oltunc Özgür

Ben bu filmi izledim

Post by Oltunc Özgür »

Hayir Oscar odullerinden bahsetmiyorum, bizim anamizin ligindeki klasik muhabetten, sisrilmis abartilmis ecnebicesi overrated kanaryam kusum yine bunalimda yine melankolik "ne olacak ... hali" modunda... Eeeee cozumde herzamanki gibi hizir gibi kapida GS maci, bu seferde aynisi mi olacak yoksa camia olarak havaya girmeden tokati tam yapistirip takke dustu kel gorundu mu yapacagiz... Bu sene avantaji defalarca ve aptalca rakibine veren takimimizin kaderi ilk kez kendi elinde.. Ama eminim ki kimse ne kupada nede ligde bu takimdan basari gelecegi umidini tasimiyor..

Gelin bir iddiada bulunalim, sayet bu carsamba kazanirsak,haftasonu Konya'dan tokat gelir, sayet kaybedersek lig bizim icin seklini ortaya koyar yani 2. cilik

saygilar
Ahmet Emre Nazli

Re: Ben bu filmi izledim

Post by Ahmet Emre Nazli »

Oltunc Özgür wrote:Hayir Oscar odullerinden bahsetmiyorum, bizim anamizin ligindeki klasik muhabetten, sisrilmis abartilmis ecnebicesi overrated kanaryam kusum yine bunalimda yine melankolik "ne olacak ... hali" modunda... Eeeee cozumde herzamanki gibi hizir gibi kapida GS maci, bu seferde aynisi mi olacak yoksa camia olarak havaya girmeden tokati tam yapistirip takke dustu kel gorundu mu yapacagiz... Bu sene avantaji defalarca ve aptalca rakibine veren takimimizin kaderi ilk kez kendi elinde.. Ama eminim ki kimse ne kupada nede ligde bu takimdan basari gelecegi umidini tasimiyor..

Gelin bir iddiada bulunalim, sayet bu carsamba kazanirsak,haftasonu Konya'dan tokat gelir, sayet kaybedersek lig bizim icin seklini ortaya koyar yani 2. cilik

saygilar
peki beraberlik halin de ne olur? Türkiye Kupası bizim olur, o ayrı. Ligin neticesi ne olur?
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bu Gerets'in kadroyu nasil degerlendirmesine bagli. Trabzonspor'a karsi
akil dolu bir kadro ile cikarsa maci rahat alir, ama sacmalamaya devam
ederse FB maci neticesi farketmeksizin 'ikinir'.

Son haftalar GS icin ilk yari kayip bir devre olarak geciyor maalesef.

Uzun lafin kisasi, bazi mevkilerde farkli 2 kador ile cikmasi saglikli olur
fikrindeyim.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Çarşamba günki maçta beraberlik iyi sonuç. Çünkü bilmem kaç maçtır kazanamıyorlar. Üzerine birde kazanılamayan GS maçı eklenecek, perişan olurlar.

Bunlar beşiktaşı çok eleştirdi, bir sene yattılar, fener maçına gelince coştular kendilerini kandırıyorlar diye! Şimdi aynı mantıkla kendi futbolcularına gaz veriyorlar, "temizleyin bunu" diye, bakınız spor gazeteleri...
Meczup
Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Beraberlik??? Kupa maci tek elemeli degil miydi, yoksa bu sene o da mi degisti? Bilgisi olan?
Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Finale kadar iki mac.
Bulut Gundogdu

Post by Bulut Gundogdu »

Ben gollu bir beraberlik istiyorum. Ne biz galibiyetle zafer sarhosu olalim, ne de bizi yenip onlar ayaga kalksin. Trabzon maci daha önemli.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Evet; bu filmi daha önceden görmüştüm ben!

Ölü Fener'i diriltmekte üstümüze yok doğrusu!

Kupa yarıfinal serisinde, bitkisel hayattaki adamlara kendi elimizle elektroşok yapıp hayata döndürmüştük.

Geçtiğimiz haftalarda yaptıkları bilumum puan kayıplarına bizim de aynı şekilde yanıt vermemiz de cabası...

Fakat bugünkü diriltişimiz, Hz.İsa'nın ölüyü diriltme mucizelerinin ardından, "Tarihteki En İnanılmaz Mucizeler" listesinin ikinci sırasına rahatlıkla oturur.

* * *

Şimdi 86-87 sezonunu hatırlatanlar var haliyle... Bitime 3 hafta kala Rizespor'a yenilişimiz... Ardından, dudağından şampiyonluk nağmeleri dökülen Beşiktaş'ın Malatya ve Denizli tökezlemeleri... 13 yıllık aradan sonra şampiyonluğa uzanışımız...

Bu bir senaryo.

* * *

2000-01 sezonunun sonuna 4 hafta varken Kadıköy'e 3 puan önde çıkışımız (6 Mayıs 2001) ve orada yenilerek averajla Fener'in gerisine düşmemiz... Üstüne bir de E.Yanal'ın Ankaragücü'ne evimizde kaybedip harakiri edişimiz...

Bu da bir senaryo.

* * *

Kendi göbeğini kendin kesemeyip, elin şeyiyle gerdeğe girmeye niyetlenirsen, böyle abuk subuk senaryolarla cebelleşip durursun işte.

Ölme eşeğim yaz gelsin!
Liseli vardı ya ah o liseli...
Post Reply