Ayhan Akman

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Tolga Girici

Ayhan Akman

Post by Tolga Girici »

Bu oyuncuyu tebrik etmek icin ayri bir baslik acmak istedim.

Son iki senedir takimda oynamis, oynayan oyunculari bir bir dusunuyorum. Takimda yer aldigi surece `futbol olarak` her macta iyi oynayan bir tek oyuncumuz vardi o da Ayhan Akman. Pas hatasi yapmiyor, surekli ofansi dusunuyor, savunmasi cok iyi, top caliyor, gol de atiyor, liderlik de yapiyor, e daha ne olsun?

Belki hircinligi veya artistige kacmayan duz futbolu yuzunden hor gorenler olabilir, ama dikkat cekmek istedim bu performansa. Milli takimda da dusunulmesi gereken bir oyuncu. Gereksiz el kol hareketlerini de azaltirsa kusursuz olacak.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bugun oyunu baltaladi diyebilirim, Hasan Sas'i aratmadi. Ayaginda fazla
top tuttu, oyunu yavaslatti. Kisa bir özet...
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Bu saydıklarınız bazen büyük futbolcuların meziyeti olarak söyleniyor :)
Top tutmak, oyunu yavaşlatmak, tempoyu ayarlamak falan fişmekan
Hasan Tezcan wrote:Bugun oyunu baltaladi diyebilirim, Hasan Sas'i aratmadi. Ayaginda fazla
top tuttu, oyunu yavaslatti. Kisa bir özet...
Meczup
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Hasan Agabey, elestirelim derken cok da abartmayalim. Ayhan'in oynadigi her mac icim daha bir rahat ediyor, su anda GS'da tek boyle hissettigim orta saha oyuncusu. Hasan kotu, Sabri kotu, Volkan kotu, Saido kotu, Cihan kotu, simdi de Ayhan kotu. O zaman kim iyi? Bugun Ayhan olmasaydi gorurduk halimizi.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Post Reply