FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ozan Ersoy wrote:Hey gidi koca Rusya hey. Neydin ne oldun?
SSCB
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Fener hakikaten Avrupa da oynamayi ogrendi.. CSKA ise berbatti.. Bir tek bu Love hakikaten iyi adam.. Cok hareketli, suratli, guclu, mucadeleci, golcu (bu mac icin degil).. Aslinda tam aradigimiz adam.. Nonda nin yaninda bu tur bir adamimiz olsa...

Baska da bir numara yok CSKA da.. Hele o Jo ne is yapar anlamadim.. Defanslari ise fenerden daha beter..

Fener de en cok Alex i begendim.. Dikkat edin Alex bu sene bambaska oynuyor.. Ayagindan top almak imkansiz gibi.. Muthis oynuyor..

Bu arada Edu kendi cikti.. Cikmadan once hafif sekmeye basladi ve kenara gelip Zico ile konustu.. Ondan sonra Zico cikardi onu.. Gerci sakatlik falan hikaye olabilir, buyuk ihtimalle moral olarak devam edemedi..

Zico nun en iyi hareketi Deniz i ve Lugano yu cikarmasiydi.. Lugano her an atilabilirdi ve atilsaydi 2. golu getiren o baskiyi kuramazlardi.. Deniz de cok enteresan bir futbolcu.. Formalar da benzemiyor ama topu kaptirmak icin ozel bir caba gosteriyor gibi.. Inanilmaz bir sekilde bombos toplari bile rakibe veriyor..

Fener dun aksam 3. lugu garantiledi.. Son mac Aralik ta CSKA ile ve Rusya da ligler bitmis olacak.. Yenip 7 puan yapar en kotusu.. Arada alacagi bir PSV galibiyeti lider bile yapabilir feneri..

Haaa fener cok mu iyi?.. Bence degil, sadece akilli oynamaya basladilar.. Alex e bagli hersey, o olmazsa cok zorlanirlar..
Bir tartışma sırasında, kızdığımız anda gerçek için uğraşmayı bırakır, kendimiz için uğraşmaya başlarız. (Goethe)
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Ben biraz maçın dışında bir konuya değinmek istiyorum. Bu sabah internetten gördüm ki birkaç Galatasaraylı taraftar maçta üzerinde "CSKA'ya başarılar dileriz" yazan bir pankart açmışlar. Bu bana ne kadar saçma ne kadar konik gelmeye başladı anlatamam, yıllar önce Galatasaray'ın Avrupa başarılarını kıskanan Fenerlilerin yaptıklarını hatırladım bir anda. Galatasaraylının hala başkalarının başarısızlıklarını bekleyerek mi başarı aradığına hayret ettim açıkçası ve üzülmedim dersem de yalan olur.Ben hiçbir Galatasaraylının kendisini böyle küçülttüğünü görmek istemiyorum, bunu kendi içime sindiremiyorum. Bunu başkaları yapabilir ama bir Galatasaraylı değil.
Burhan Sağsen

Post by Burhan Sağsen »

Ali Erdogan wrote:Fener hakikaten Avrupa da oynamayi ogrendi.. CSKA ise berbatti.. Bir tek bu Love hakikaten iyi adam.. Cok hareketli, suratli, guclu, mucadeleci, golcu (bu mac icin degil).. Aslinda tam aradigimiz adam.. Nonda nin yaninda bu tur bir adamimiz olsa...
mükemmel bir forvet.... hemen transfer listesinin başına yerleştirelim derim...
her şey cimbom için
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

burhan sağsen wrote:
Ali Erdogan wrote:Fener hakikaten Avrupa da oynamayi ogrendi.. CSKA ise berbatti.. Bir tek bu Love hakikaten iyi adam.. Cok hareketli, suratli, guclu, mucadeleci, golcu (bu mac icin degil).. Aslinda tam aradigimiz adam.. Nonda nin yaninda bu tur bir adamimiz olsa...
Burhan, hatirladigim kadariyla cok yuksek miktarlara transfer edildiydi.. Brezilya mill takim kadrosunda olan, kariyerinde UEFA kupasi sampiyonlugu bulunan bir futbolcu.. Ne Ruslardan cok para verebiliriz, ne de ikna edebiliriz..

Bizim yapmamiz gereken bu adamlari bu seviyeye gelmeden once bulabilmek..
Bir tartışma sırasında, kızdığımız anda gerçek için uğraşmayı bırakır, kendimiz için uğraşmaya başlarız. (Goethe)
Tan Erten

Post by Tan Erten »

CSKA-FB macinin goruntulerini internette nereden izleyebiliriz?

Şimdiden teşekkürler.
Tan Erten
Burhan Sağsen

Post by Burhan Sağsen »

Ali Erdogan wrote:
burhan sağsen wrote:
Burhan, hatirladigim kadariyla cok yuksek miktarlara transfer edildiydi.. Brezilya mill takim kadrosunda olan, kariyerinde UEFA kupasi sampiyonlugu bulunan bir futbolcu.. Ne Ruslardan cok para verebiliriz, ne de ikna edebiliriz..

Bizim yapmamiz gereken bu adamlari bu seviyeye gelmeden once bulabilmek..
doğru söylüyorsunda, lincoln'u aldıktan, kone'ye dünyaları vadettikten sonra love'de alınabilir yani... bence kone'den daha iyi...
her şey cimbom için
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Soner Özaltındere wrote:Ben biraz maçın dışında bir konuya değinmek istiyorum. Bu sabah internetten gördüm ki birkaç Galatasaraylı taraftar maçta üzerinde "CSKA'ya başarılar dileriz" yazan bir pankart açmışlar. Bu bana ne kadar saçma ne kadar konik gelmeye başladı anlatamam, yıllar önce Galatasaray'ın Avrupa başarılarını kıskanan Fenerlilerin yaptıklarını hatırladım bir anda. Galatasaraylının hala başkalarının başarısızlıklarını bekleyerek mi başarı aradığına hayret ettim açıkçası ve üzülmedim dersem de yalan olur.Ben hiçbir Galatasaraylının kendisini böyle küçülttüğünü görmek istemiyorum, bunu kendi içime sindiremiyorum. Bunu başkaları yapabilir ama bir Galatasaraylı değil.
Sevgili Soner,

FB, GS milyonlarca taraftari olan klupler. Bu kadar cok insanin arasinda sivri, ruh durumu, dunya gorusu vs.si aykiri insan olmamasi mumkun degil.

Bence onemli olan bu tiplerin klubun genel durusnu, taraftarin genelini temsil ettigi izleniminden kacinmak. Bu da nasil olur, FB'li iki-uc mahlukat Ozhan Canaydin'in hastaligiyla ilgili yazi ile cikarlar maca ama FB baskani kalkar Canaydin'i ziyaret eder, klubunun ve de bence 99% FBlinin durusunu gosterir.

Ayni sekilde bir grup insan cikar CSKA'ya basarilar diler, GS klubu ise Avrupa'da basarili oldukca FB'yi tebrik eder (Inter macindan sonra yapildi), basari diler, GS klubunun durusunu goserir. Bizim CSKA ile ne alakamiz var yahu, neden basari dileyelim, CSKA kim?

Bunu baskalari yapabilir ama GSlilar degil demissin. Bence bunu yapacak GSli da bulunur, maksat GSlilarin genelinin futbolda tatmini, zevki FB yenilgileri ile aramadiginin bilinmesi, yoksa her grupta bu tip insanlar olacaktir. Burada lafim Avrupa'da FB'yi tutmayanlara degil, o sonucta tercih isi ama cikip boyle pankart yazmak icin ciddi kompleksli olmak lazim, o da GS'in genelini temsil etmiyor iste.

Bugun Millyet iste Fener'i cildirtan pankart diye baslik atmis bu konuda. Yahu Fenerbahce'nin ne umurunda bir kac insan boyle bir pankart yapsa, almislar iki macta dort puani pasa pasa gruplarinin tepesinde oturuyor FB, neden cildirsinlar? Ama maksat o degil, surekli bir dusmanlik koruklemek, insanlara cildirmalari gerektigi mesajini, cildirtildiklari mesajini vermek, germek, germek sonuna kadar germek. Hakikaten cok rezil ve ahlaksiz bir basin bu, olumsuzu on plana cikaran, olumluyu mumkunse haber bile yapmayan, olumsuz olmadigi zaman da yaratan rezil bir basin.

Ali
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ali Gursel wrote:
Bugun Millyet iste Fener'i cildirtan pankart diye baslik atmis bu konuda. Yahu Fenerbahce'nin ne umurunda bir kac insan boyle bir pankart yapsa, almislar iki macta dort puani pasa pasa gruplarinin tepesinde oturuyor FB, neden cildirsinlar? Ama maksat o degil, surekli bir dusmanlik koruklemek, insanlara cildirmalari gerektigi mesajini, cildirtildiklari mesajini vermek, germek, germek sonuna kadar germek. Hakikaten cok rezil ve ahlaksiz bir basin bu, olumsuzu on plana cikaran, olumluyu mumkunse haber bile yapmayan, olumsuz olmadigi zaman da yaratan rezil bir basin.

Ali
Hic sorma Ali Agabey.Benim bildigim bir gazete manset atarken,haber verirken yoruma girmez."Cildirtti", "Buyuk terbiyesizlik" tarzi haber basliklari veya mansetler gazetenin veya bir muhabirin isi degil.Haberi verirler ve yorumu kamuoyuna birakirlar, cok istiyorlarsa genel yayin yonetmenleri veya kose yazarlari yorumlar haberleri.

Basinin tek bir felsefesi var o da "iti ite kirdirmak".Ne yazik ki bizlere, halka olan bakis acilari bunlardir.

Ben Milliyet gazetesi ile buyudum ve boyle bir uslup yoktu eskiden.Gittikce borazanlasiyor tum gazeteler.

Bunda bizim de sucumuz var.Isimize gelen haberleri dogru-yanlis demeden yorumluyor birbirimizin gozune sokuyor ve haliyle de bu adamlarin ekmeklerine yag suruyoruz.

Pankart konusuna gelince,buyutecek bir sey yok bunda.Ne guzel rekabet Moskova'ya kadar gitmis.Yabancilar sasirsin, bu nasil bir rekabet deyip FB-GS maclarini takip etsin ve reklamimiz olsun.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Golleri seyretmek istiyenlere.

http://www.youtube.com/watch?v=BJC6I3j8FSg
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Bu linktede macin 5 dk'lik ozeti var.

http://www.youtube.com/watch?v=ElecFTVxXEo

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Linkler icin tesekkurler. Az once goruntuleri izledim. Maci izlemedigim icin fazla yorum yapmam dogru olmaz, ancak her iki takimin gollerinde de rakip savunmalarin acemice hareketleri var. FB onundeki PSV engelini asabilirse bu gruptan ikinci cikar diye umuyorum. Deplasmanda alinan bu 1 puan cok degerli.

Bu aksam BJK'nin de bir galibiyet almasi umidiyle...
Tan Erten
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

:D tesadufen atilan gollerin yaninda kacirilan goller.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Hasan Tezcan wrote::D tesadufen atilan gollerin yaninda kacirilan goller.
Biraz daha dikkatli luften. Tesaduf, vs. gibi sebeblerden dolayi gelen basarilar sadece GS'a mahsustur. Baskanlari bile dedi ya hic yenilmeden aldigimiz UEFA Kupasi icin; tesaduf!
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Celal Gürcüoglu wrote:
Hasan Tezcan wrote::D tesadufen atilan gollerin yaninda kacirilan goller.
Biraz daha dikkatli luften. Tesaduf, vs. gibi sebeblerden dolayi gelen basarilar sadece GS'a mahsustur. Baskanlari bile dedi ya hic yenilmeden aldigimiz UEFA Kupasi icin; tesaduf!
Tesaduf olsa ne yazar...kimin umurunda.
Post Reply