LINCOLN. ARTIK SENİ İSTEMİYORUZ, ama sevenleri var :-)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: LINCOLN. ARTIK SENİ İSTEMİYORUZ.

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hasan Tezcan wrote:
Mehmet Gorgen wrote: Hasan
,
Kewell sana mesaj gönderdi. sadece "El insaf" diyor. :lol:

Herkes tatildeyken o 10 Haziran'da Bahreyn karşısında milli takım'la maç yapıyordu. Bırak da 11 Haziran 30 Haziran arasında 3 hafta tatil yapsın.

http://www.fifa.com/worldcup/preliminar ... eport.html

Kewell'lı diğerleriyle bir tutma lütfen.Adam sakatken şu maçta sahalara döneceğim dedi.O maçta sahada olan biri. Lincoln'den farkı izin verilen tarihten sonra 1 gün bile gecikmişliği yok.
10 Haziran...ustelik milli mac (Bahrain :lol: ), mac ve mac öncesi gecirdigi uzuuuuuun hazirlik dönemi cok yormus o zaman...bu tur durumlarda kasikli sözcuk geliyor aklima, ingilizlerin fransizlarin rol oynadigi ufak bir saptama. Hayranlik bir zehir gibi icimizde.

Sakatliklarla bogusan, sahada her haliyle hazir gözukmeyen Kewell'in herkesten cok antrenmana ihtiyaci var...1 Temmuz diyorlar, bakalim ne zaman dönecek. 1 saat geciksin burayi ne hale getirecegim :wink:

Gecmis sezonun muasebesini yapmadim yapmayacagim, cunku sezon boyunca cok kafa utuledim, lutfen ayni hatalari bu sezonda yapmayalim :P

GS oyunculari hakkinda birsey söylemek daha erken. Dedigim gibi bu sezon onun icin cok önemli bir sezon, son senesi, onun icin yirtik atmayin. Destek olun, inanin. Takimin huzura ihtiyaci var.

Mehmet ingilizler özunde profesyonel gözuksede simarik ve savurgandir. Mactan evvel ve sonra icti ictikleri, sarhos olup ortaligi yiktiklari, mahkemelik olduklari sizler icin asikar olmasa da gazete mansetlerinde. Kewell yapmiyor diyebilirsiniz ama genel olarak onlarin anlayisini degistirmez. Prosfesyonellik, is anlayisi demistiniz...MGC döktur simdi :P

Insanlari kucuk görme, hor görme adetleri de vardir....ayrica tahta bacaktirlar.
Hasancim,

Allahin adini andim n'olur Aussie'lerle Ingilizleri bir tutma
Aussie olsun camurdan olsun
Ben bu kadar rahat large bir insan toplulugu gormedim hayatimda.Bi de KIWI ler var ama daha oradan futbolcu alamadik daha.Onlar akillara zarar.

Icip icip rezalet cikaran ha bi de profesyonellik timsali Ingiliz akrabalarima buradan selam gonderecem forum kapanacak :P Biz Alpay beyle sahsen cok severiz ada insanini . Hatta konsolosluk bile basariz :lol:

Sen kafani takma Hasancim , Harry uc bes gun gec gelsin helali hos olsun
Bordoya attigi terbiyesiz sey rakinin buzunu burnumdan cikarmisti
Hala kredisi var bitmeeeeeeeeez

Ha bu Lincoln'u de Trabzon'a satacan, hatta YATTARA ile takasa girecen,
Gitsin gorsun bakalim . Bizim apartman OF'lu dolu. Valla komsular biz adam ederiz diyorlar.Ben onlarin yalancisiyim :P
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: LINCOLN. ARTIK SENİ İSTEMİYORUZ, ama sevenleri var :-)

Post by Mehmet Gorgen »

VALLAHİ MGC güzel bir fikir ortaya attı.Şu lincoln'den kurtulamıyorsak takas'a verelim.

Trabzon'da lincoln-yattara takasına heralde soğuk bakmaz.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Mehmet Gorgen wrote:VALLAHİ MGC güzel bir fikir ortaya attı.Şu lincoln'den kurtulamıyorsak takas'a verelim.

Trabzon'da lincoln-yattara takasına heralde soğuk bakmaz.
Yattara da az sorunları olan bir oyuncu değil. Buna rağmen Trabzon'un sembol oyuncularından biri ve medyanın iki oyuncuya yaklaşım tarzı göz önüne alındığında Trabzon cephesi böyle bir takasa sıcak bakmayacaktır. İkincisi Lincoln ve kız arkadaşının İstanbul'u bırakıp Trabzona yerleşmek isteyeceklerini sanmıyorum.
Yine de yaratıcı bir sağ kanat oyuncusu olduğundan takıma Lincoln'ün vereceğinden daha fazla katkı verebilirdi (Elbette iki oyuncunun özellikleri farklı olduğundan karşılaştırmak doğru olmayabilir)
Belkide Lincoln'ün bize faydalarından biri bizi 10 numara sevdasından soğutması oldu. 2 sezon önce hepimiz "10 numara! 10 numara!" diye sayıklıyorduk...

Code: Select all

Mustafa/Linderoth/Barış   Topal   Ayhan
Yattara/Arda     Baros    Arda/Kewell
Mehmet Gurdal Cetin

Saflari SIKLASTIRALIM lutfen dua zamani

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=197173
TRUST GALATASARAY
MGC
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Alt tarafı, arayıp şöyledir böyledir,3 gün geç kalıcam demeyi bile aklından geçirmiyorsa böyle bir adamın,ne kadar yetenekli olursa olsun GS gibi bir kulüpte oynayıp,takım içi dengeleri bozacak kadar para alma hakkı yoktur.

Belki de arayıp haber verdi ama bizimkiler medyayı ve taraftarı gaza getirip kurtulmak istiyordur,eğer böyle bir durum olsa bile bunun etikliğini sorgulamam.
Çünkü Lincoln,"etik" kavramını kıçına tuvalet kağıdı yaptı defalarca.Bu saatten sonra da faydalı olacağını sanmıyorum.Bir an önce para ederken satılmalı.

Bu herif umarım bizimkilere,garanti para,sözleşme koşulları,kulübü hıyar yerine koyanlara karşı alınması gereken önlemler gibi konularda önemli dersler vermiştir...
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Alamanlar onu seviyor o Almanlari, NURI = LINCOLN. Hem cocukluk arkadasi Borussia Dortmund oynamiyormuydu. Al Nuri'yi olsun bitsin. Aman lutfen takimin ne Halil ne Yatara'ya ihtiyaci var, onlar uzak dursun.
Mehmet Gurdal Cetin

Can Ergun wrote:Alt tarafı, arayıp şöyledir böyledir,3 gün geç kalıcam demeyi bile aklından geçirmiyorsa böyle bir adamın,ne kadar yetenekli olursa olsun GS gibi bir kulüpte oynayıp,takım içi dengeleri bozacak kadar para alma hakkı yoktur.

Belki de arayıp haber verdi ama bizimkiler medyayı ve taraftarı gaza getirip kurtulmak istiyordur,eğer böyle bir durum olsa bile bunun etikliğini sorgulamam.
Çünkü Lincoln,"etik" kavramını kıçına tuvalet kağıdı yaptı defalarca.Bu saatten sonra da faydalı olacağını sanmıyorum.Bir an önce para ederken satılmalı.

Bu herif umarım bizimkilere,garanti para,sözleşme koşulları,kulübü hıyar yerine koyanlara karşı alınması gereken önlemler gibi konularda önemli dersler vermiştir...
Hah iste tam benim dusunduklarim.

Askere giderken bile uzaga gidene 3 gun yol verirler be :P
Belki bizimkine de oyle dediler, 3 gun gidi 3 gun gelis sen 6 gun gec basla demis olabilirler.
Lincoln'unde cebi cekiyordur herhalde TELSIM MELSIM kalmadi artik.

Bence dedilerki "kasyo evladim git oralarda bir klup bul kendine biz senin bonservisini alacagina karsi verelim. Zaten Firenk te seni arzulamiyor. "

Lincoln'un parasini kim verdiydi GORGEN HOLDING mi ? :lol: Mehmetcim ben olsam
adamimi ETI sponsorlugunda Eskisehirspor'a okutmaya calisirdim. WIN-WIN durumu yani 8)

Onumuzdeki ay yeni formalar ciksin oglanlara hanima ve kendime forma alacam. Transferleri artik bilelim yahu..
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
YORUMSUZ...
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Milliyet Lincoln satilsin diye menajerlik sirketi ile kulubun anlasmaya vardigini yazdi. 3 milyon Euro falan gelir bekliyorlarmis. Wolfsburg ve Werder Bremen gibi kuluplere gitme olasiligi var galiba.

Bu arada yeni transferler o kadar gizli tutuluyormus ki, bizim yoneticiler de kim olduklarini unutmuslar :) Hatirlar hatirlamaz transferler gerceklesecek diyorlar.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Bu arada yeni transferler o kadar gizli tutuluyormus ki, bizim yoneticiler de kim olduklarini unutmuslar :) Hatirlar hatirlamaz transferler gerceklesecek diyorlar.
Gözümün önüne gelince kahkaha attım,eline sağlık =)
Düşünsenize Haldunla Adnan Polat toplantı odasında strateji belirliyorlar,

-Başkan şu Hollandalı işi pazartesi belli olacak.
-Oh oh pek iyi Haldun.Şu siyahi oyuncuyu diyosun hani şu şey...
-Ha evet Başkan,şu...
-Güzel evladım hangisini diyosun?
-....
-Haldun?
-Çok gizliydi başkanım,unuttum başkanım

Şaka bir yana, Kewell,Baros ve Rijkaard transferlerinde kimsenini ruhu duymadan işi bitirdiler,bu sefer de aynı perfromansı görmemek şaşırtır milleti.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Temmuza girdik, Kewell geldi mi, yoksa ben mi kacirdim?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kewell nerede geldi mi??

Mehmet Gurdal Cetin

Hasan Tezcan wrote:Kewell nerede geldi mi??
Dun mac sirasinda spiker 3-4 gune kadar kampa katilacak dediydi.
Silusunu gec almis bu yuzden yol iznini uzun vermisler :P

Hayirdir Hasancim ? Nedir bu tahta bacakla alip veremedigin ? :lol:
TRUST GALATASARAY
MGC
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Hasan Tezcan wrote:Kewell nerede geldi mi??
Dun mac sirasinda spiker 3-4 gune kadar kampa katilacak dediydi.
Silusunu gec almis bu yuzden yol iznini uzun vermisler :P

Hayirdir Hasancim ? Nedir bu tahta bacakla alip veremedigin ? :lol:
Mehmet adam gitti gelmedi, 1 Temmuz dediler, 3-4 gun sonrasina kaldi. Neden ayni "hassasligi" ona göstermiyorsunuz, bu adamin kredisi mi var? Gecen sene kac mac oynadi, katkisi ne oldu...ne getirdi ne göturdu. Ustelik maasi yuksek, bu mu sorumluluk, profesyonellik diye sorarlar adama.

Pesini birakmayacagim. 3-4 gun ara veriyorum...GS kulubunu bilgilendirmedigi icin kiniyorum, bu tur hareketler ne kadar kötu yönetici oldugunuzun göstergesi. Saklamiyorsunuz, olayi su ustune cikartiyorsunuz.

Mehmet Gurdal Cetin

Sen Turkiye'ye gelince gelir belki :P

Bu arada sen ne zaman geliyorsun, bak bu sefer gorusecegiz ha !
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply