Yeni Sezon Formaları

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

İyi güzel de, ben bu yeni çıkan formanın sunumundan (GS METİN OKTAY FORMA T-SHIRT) ve fiyatından (29.90 ytl, bu fiyata forma yok) yola çıkarak bu forma değil, bildiğin tişört diyorum. dedim hatta.

ugur
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ugur Sahin wrote:İyi güzel de, ben bu yeni çıkan formanın sunumundan (GS METİN OKTAY FORMA T-SHIRT) ve fiyatından (29.90 ytl, bu fiyata forma yok) yola çıkarak bu forma değil, bildiğin tişört diyorum. dedim hatta.

ugur
Gecen sene forma hediye etmisti arkadas, hemen gittim futbolcu formasi ile degistirdim. Taraftar formasi pisiriyor adami fena sekilde. Bu eger sahiden tisort ise cok daha rahat giyilir.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Mac gunu rahmetli babamin hatirani aldim bir tane. %100 pamuk. Dikisler icte. Beni rahatsiz etmedi sahsen. Super kalite gozukmuyor (dikis, vs.) ama bu formayi sevenler icin degebilir.

Rahmetli babam hep hayalini kurarmis; iki tane oglum olursa birinin ismi Metin digerinin ki Oktay olacak diye. Sag olsun saygisindan benim isim hakkimi dedeme birakmis. Kardesiminkini de tabii mecburen diger dedeye birakinca Metin - Oktay hayelleri suya dusmus...
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Post Reply