GS-G.Antep 6-0 (Umit(3), Hakan, Heinz, Necati)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

GS-G.Antep 6-0 (Umit(3), Hakan, Heinz, Necati)

Post by Cengiz Akgun »

Hadi bakalim. Song ile Saidu geldi mi? Bu arda Pinokyo Ozhan'in Ilic ve Tomas'a paralarini tokaladigini futbolcularda biliyor demek.

Bir de bir fikra ekleyeyim bari. "kronik" GS'li bir taraftar olum do$eginde yatiyormu$. Arkada$lari etrafinda toplanmi$lar. Varsa bir istegin hemen yerine getirelim demi$ler. O da evet var bana bir FB formasi getirin FB'li olmak istiyorum demi$. Bir iki FB'li arkada$i ne oldu yahu sende mi sonunda FB Cumhuriyetini sectin biz zaten soyluyoruz bir gun herkes FB'li olacak diyerek imali bir soru sormu$lar. Adamda hadi oradan be bir GS'li olecegine bir FB'li olsun istiyorumda ondan demi$.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon Feb 13, 2006 7:25 pm, edited 8 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Abi olmadi simdi ama. Isin kolayina kaciyorsun. Simdi ASY'deki macin konu basligini acmak olmaz ki. Soyle karda kista oynanan Malatya deplasmaninin basligini acacaksin ki yenelim. Gecen hafta giciklik yaptin bize.

Ben bu arada Gorgen'den "bundan sonra FB maclarini sen anlatacaksin Ozan, ugurlu geliyorsun" demesini bekliyordum. Ucuz atlattik gibi. Hic gelemem her hafta Anelka'nin eli, Nobre'nin kolu falani anlatmaya.

Ozan Ersoy
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Malatya'da kapiyi kiran Orhan'mis, gozlemci raporuna yazmis. Orhan tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedildi. Antep macinda yok. Umarim Song o zamana geri gelir.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:Malatya'da kapiyi kiran Orhan'mis, gozlemci raporuna yazmis. Orhan tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedildi. Antep macinda yok. Umarim Song o zamana geri gelir.
Hoppala ne kapisi yahu. Bu ne i$tir. Hayir ola? Gorgen nerde niye boyle $eyleri atladi acaba?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Malatya'da kapiyi kiran Orhan'mis, gozlemci raporuna yazmis. Orhan tedbirli olarak ceza kuruluna sevkedildi. Antep macinda yok. Umarim Song o zamana geri gelir.
Hoppala ne kapisi yahu. Bu ne i$tir. Hayir ola? Gorgen nerde niye boyle $eyleri atladi acaba?
Maalesef tukuren, parmak gosteren, kapi kiran eksik olmuyor takimimizdan.

Gaziantep'in skorlarina baktim. Ligde en son 15 Ekim'de galip gelmisler. Deplasmada ise kendi evlerinden daha basarililar bu sene. Deplasmanda Besiktas'i yenmisler.

Yine de bu macta kolay bir galibiyet beklemek hayalcilik olmaz. Farkli bir galibiyet almaliyiz. Cezali Orhan'in yerine Song'un geliyor olmasi iyi oldu.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: 21. hafta Galatasaray-G.Antep (ASY, 2/12/Pazar, TSI 19:0

Post by Mehmet Gorgen »

Cengiz Akgun wrote:Hadi bakalim.

Bir de bir fikra ekleyeyim bari. "kronik" GS'li bir taraftar olum do$eginde yatiyormu$. Arkada$lari etrafinda toplanmi$lar. Varsa bir istegin hemen yerine getirelim demi$ler. O da evet var bana bir FB formasi getirin FB'li olmak istiyorum demi$. Bir iki FB'li arkada$i ne oldu yahu sende mi sonunda FB Cumhuriyetini sectin biz zaten soyluyoruz bir gun herkes FB'li olacak diyerek imali bir soru sormu$lar. Adamda hadi oradan be bir GS'li olecegine bir FB'li olsun istiyorumda ondan demi$.
Süpersin be abi.

Fıkradaki adam tam bir Türk'ü tasvir ediyor. :lol:
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:
Kusura bakmayin, dun Hasan Sas'in kapi kirdigini okumustum sanki Mehmet Gorgen arkadas buraya hala hazirda yazdi sanmistim. Onun icin kapiyi kiran Orhan'mis diye yazdim. Bu arada bu konuyu baska bir arkadas Tutarsizlik basligi altinda yazmis galiba.

Bir de sahadan cikarken bizim bir oyuncu yellenmis, koku tesbit edilir edilmez o da ceza kuruluna sevkedilecek, henuz kim oldugu bilinmiyor. Ama bu defa tedbirsiz gidiyor, hava soguk oldugu icin hafifletici sebep kabul ediliyor (yeni federasyon bizi bayagi seviyor).
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

resmi siteyede baktim Song ve Saidou'nun gelip gelmedigi konusunda hicbir ayrinti yok. Bu adamlar donmediler mi? Donmedilerse niye diye soran filan yok mu benden ba$ka? Para mara demeyin onlarin parasinin odendigini biliyoruz artik.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Levent Tuzemen'in asagidaki yazisi bana Tuncay Sanli'nin attigi golden sonra reklam panosunu tekmeledigini hatirlatti. Sezon basinda Diyarbakir maciydi sanirim. Tuncay orada ceza almis miydi? hatirlayaniniz var mi?
Kapı ile panonun farkı var mı? (Levent Tuzemen)

... Maç sonu soyunma odası kapısına tekme atmak fair-play dışı hareketse o zaman çok oyuncunun ceza alması gerekir.
Neden mi? Bazı maçlarda bazı oyuncuların maç içinde başarısız bir hareketten sonra reklam panolarını tekmelediğine ve kırdığına şahit oluyoruz. Bu hareketin soyunma odası kapısına tekme atmaktan ne farkı var? Ak'ın yaptığı suç ise panolara tekme atmak da suç olmalı. İki olayda da bana göre rakibe kasıt yok tamamen hırs deşarjı var. Disiplin Kurulu karar verirken bu ayrıntıyı dikkate almalı.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yarin soyle guzel bir galibiyet alalim ya.. Valla cok ihtiyacimiz var.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yarin macta 2 puan kaybi buyuk olasili (yuzden 75) 3 bile olabilir (yuzde 10) ve kazanma anca (yuzde 15). Boru degil bu. Ampul gibi insanlarin moralleri tik yakilip tik sondurulsun.

Yarin golu yediklerinde kufur ba$lar ASY'de gibi bu da sonun ba$langici olur. Ortada Saidou ve Song yok. Alalemin arabi elendiklerinin ikinci gunu dondu. Hastada hastahanede afiyetle corbasini icsin ve GS icin ne gerekirse yaparim bana yar olmadikan sonra yerle bir etmek bile olsa hazirim desin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mac basliyor. Simdi kalpar konusuyor. Lazarov kadrodaymis. Yeni transferleri var. Yenmeye geldik diyor.

Saha yarim karla kapli. Eski acik tarafinda daha cok kar var.

Hakem Kuddisi.. Ligin en kotu hakemlerinden. Insallah sacmalamaz.

Simdi Ergun Gursoy konusuyor. cok uzun surmus protesto. Ondan sikayet ediyor.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ayhani kadroda goruyorum. Sanirim Aydin kesilmis gecen haftadan. Evet oyle. Ilic oynuyor. Tuh keske Ilicin yerine Aydin oynasaydi, ortada.

Hava cok soguk.

Istiklal marsi..

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

1. Mondragon
2. Cihan
3. Tomas
4. Orhan
5. Ferhat
6. Hasan Şaş
7. Volkan
8. Iliç
9. Ayhan
10. Necati
11. Ümit

Kadromuz. Bu mac ILic'e pas atilirsa iyi olur. Atilmazsa isimiz zor.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Eski acik tarafina atak yapiyoruz.

Ahhh.. Hasan

Soldan atagimiz gelisti.. Umit karan ustunden atladi. Sagda hasan aldi. Iceri girmek yerine soluna cekti cok yumusak bir vurus.

Ozan
Post Reply