27. Hafta: Denizli-Galatasaray: 1-2 (Bülent k.k., Heinz)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Can Baysan

27. Hafta: Denizli-Galatasaray: 1-2 (Bülent k.k., Heinz)

Post by Can Baysan »

Şampiyonluk yolunda iki takımın karşılıklı şansları "fifty-fifty" gibi gözükse de, futbolcularımızdaki "cesur yürek" ruhunun bizi bir adım öne geçirdiğini düşünüyorum.

Turkcell Süper Lig
27. Hafta Karşılaşması

Denizlispor-Galatasaray

Kalan 9 haftada iki tane çok kritik dönemeç var önümüzde: Bu maç ve içerde oynayacağımız Gençlerbirliği maçı. Bu iki maçtan 6 puanla çıkmamız halinde, hedefe çok ama çok yakınlaşacağız.

Her ne kadar ligin ikinci yarısında deplasman karnemiz pek içi açıcı olmasa da...
Her ne kadar Eric Gerets ile lig sonuncusuna bile puan verme ihtimalimiz olsa da...

...Bu maçı almalıyız, gerçekten başka yolu yok!
Last edited by Can Baysan on Sat Mar 25, 2006 10:06 pm, edited 2 times in total.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ilk mac 1-1 berabere bitti.Klasik bir soylem olacak ama, cok zor bir mac olacak diye tahmin ediyorum.Yine de oyuncularimiza guveniyor ve bu maci kazanacaklarina inaniyorum.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kupa macinda kotu kayiplar verdik. Umit Karan'in eksikligini hep hissedecegiz. Cok forvetimiz var yine de. Hasan Kabze ve Ozgurcan daha cok forma sansi bulacak.

Orhan Ak da sakat, Denizli macinda oynamayacagi kesin. Ama onun yerine oynayan Ferhat Orhan 'dan bile daha iyi oynadi. Ugur da ilk golde Tuncay'i kacirsa bile genelinde iyiydi. Ilic de uzun suredir oynamadigi futbolu oynadi.

Asagidaki gibi bir kadro cikabilir. Cihan cezali. Hakan'in yerine Hasan Kabze, Ilic'in yerine Volkan , Hasan'in yerine Sabri girebilir sonradan.

ekleme: simdi ogrendim saidou da halen sakatmis. o zaman ayhan on libero oluyor, veya genc mehmet guven'in kendini kanitlama firsati da olabilir bu mac.

-----------Mondragon----------
Ugur---Song--Tomas--Ferhat
--- Hasan---Volkan(Mehmet)----Ayhan------
---------------Ilic------------
-------Hakan------Necati--------

Ligde bu kadar sakat ve cezali veren bir takim var midir acaba?
Last edited by Tolga Girici on Fri Mar 24, 2006 11:47 pm, edited 5 times in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

:arrow: Hafta programi

:arrow: Hafta Hakemleri
Denizlispor-Galatasaray A.Ş.
Serdar Tatlı
Baki Tuncay Akkın
Muhittin Gürses
4. Hakem : Yılnur Önen
:arrow: Rakibin puan durumundaki yeri ve, simdiye kadar ki maclari: Son iki deplasman maclari haric, hayli fla$ bir giris yapmisti Denizli 2. yariya, ilk yaridaki daha cokca inisli ve arada da cikisli (bizden ASY'de puan almislardi netekim) performansindan sonra.

:arrow: Yarisma Tahmin Linki

Hoscakalin,
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Alin bir enteresan haber daha. Yonetim sorumluluk kabul etmeyince Denizli bilet vermemis!

Birincisi: Yonetim deplasmana giden taraftar hakkinda nasil sorumluluk kabul edebilir ki?

Ikincisi: ASY'de olay cikti diye Denizli'de de cikmak zorunda mi?

Ben isin icinden cikamadim acikcasi. Yonetimin vurdumduymazligi bir yandan, Denizlispor kulubunun sorumluluk anlayisi diger yandan.
Galatasaray sorumluluk kabul etmeyince Denizli bilet vermedi

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, Galatasaray'a ayırdıkları yüzde 5'lik seyirci kontenjanını, rakip takımdan gelen ''mesuliyet kabul etmeyiz'' yazısıyla iptal etti.
İpek, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, yarın oynanacak maç için Galatasaray taraftarlarına yüzde 5 kontenjan ayırdıklarını açıklamalarına rağmen dün akşam saatlerinde kendilerine bir yazı ulaştığını, yazıda ''Taraftarlarımız için bilet talebimiz yok. Mesuliyet kabul etmeyiz. Denizlispor kendi inisiyatifini kullanarak bilet satabilir'' denildiğini söyledi.
Bunun ''Galatasaray taraftarlarına bilet satarsanız ve olay çıkarsa, bunun sorumlusu siz olursunuz'' anlamını taşıdığını belirten İpek, ''Bu yazı üzerine Galatasaray'a ayırdığımız yüzde 5'lik kontenjanı iptal ettik. Galatasaray taraftarlarına bilet satılmayacak'' dedi.
Galatasaray taraftarlarının maça gelmemelerini isteyen İpek, ''Zor bir dönemden geçiyoruz. Çıkabilecek olay ya da olumsuz bir davranış saha kapatma ve benzeri cezalara neden olabilir. Bunu yaşamak istemiyoruz'' diye konuştu.
FORTIS Türkiye Kupası yarı final maçında Fenerbahçe ile eşleşmelerini de değerlendiren İpek, Fenerbahçe'den çekinmediklerini ve kazanıp final oynamak istediklerini ifade etti.
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Kadro'da kesin bulunmayan oyuncular arasinda Saidou ve Aydin var. Cihan cezali, Karan ve Orhan zaten uzun sure yoklar. Emre Asik kadro'da.

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PI ... rID=293003

Sanirim resmi site'de verilen 17 kisilik bu kadro'da unutulmus isimler Hasan Kabze ve Ergün Penbe. AA ve IHA'ya gore Denizli'ye 19 kisi goturulmus, resmi site'de rakam vermeden 17 isim yazmislar. Eger Ergün ve Kabze varsa o zaman 19 kisi:

Aly Faryd Mondragon
Aykut Erçetin

Ferhat Öztorun
Stjepan Tomas
Rigobert Song
Uğur Uçar
Emre Aşık
Ergün Penbe

Volkan Arslan
Ayhan Akman
Hasan Şaş
Saşa İliç
Sabri Sarıoğlu
Marek Heinz
Mehmet Güven
Özgürcan Özcan

Hakan Şükür
Necati Ateş
Hasan Kabze

Hakan Sukur...Necati
...Ilic...
Ayhan.....Hasan Sas
....Volkan...
Ferhat..Tomas...Song...Ugur
..Mondragon

Ilic Fener macinda cok ama cok iyi oynadi, tekrar izlerseniz dahada belli oluyor. Kesin 11'de olmali. On libero'da Gerets Ayhan'i dusunebilir ama bunu henuz mac baslangicinda yapmadi, Saidou olmayinca hep Volkan veya Cihan oldu simdilik. Song ve Hasan'in durumlari mac saat'inde belli olacakmis ama umarim oynarlar. Song oynayamazsa Emre Asik(!) olabilir, cunku artik tek yedek stoperimiz o kaldi. Bu ara kart sinirinda cok oyuncumuz var (Mondragon, Tomas, Song, Ugur). Sabri ve Kabze olunca iki guvenilir yedek var gene, kadromuz aslinda baya genis, Afrika Kupasi, sakatliklar, ve cezalar nedeniyle bu kadar genis hale geldi, demek her is'de hayir varmis...

Denizli'nin kupa macina bir az baktim...dikkat ettim bizimle Sami Yen'de oynadiklari macin kadrosundan sadecec 2 farkli isim vardi. Istikrarla lig'de kalmaya calisti Denizli, diger takimlar gibi acaip miktarda transfer'le degil. Samsunspor macindaki kadro...

...Oliveira
...Yusuf
Fatih...Serhat...Tomas...Mikka
Ibrahim...Burak...Kratochvil...Bulent
Souleymanou

...yeni transfer Oliveira (Omer Riza'nin yerini dolduruyor) ve Serhat disinda ASY'deki Denizli. O mac, (7' Hasan Sas, 61' Mikka), 1-1 bitmisti, ilk yari 4-0 olabilirdi ama ikinciyi bir turlu atamamisdik...

Sanki sol kanatlari zayif gibi geldi bana kupa macinda. Ugur ve ozellikle Hasan'la bizim sag kanat iyi isler yapabilir gibi geldi bana, ama maca cok dikkatli bir sekilde bakmadim.

haydi Cim Bom...
Deniz
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Galatasaray ligin 2. yarısında 20 gol atmış, Denizlispor 18 gol atmış..

Denizli son 3 iç saha maçında 10 gol atmış...

Ortalarımızın 3 de 2 si rakibe gidiyormuş..

Puan kaybedecekmişiz, kendinizi hazırlayın :)
Meczup
Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Hasan Sas da sakatlanmis, o da yok bugun :(
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hassss....
Yucel F Genc wrote:Hasan Sas da sakatlanmis, o da yok bugun :(
Meczup
Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Hassss ki ne hassssssss. Mac sabahi nasil sakatlanilir anlamadim gitti. Muhteml 11 soyle imis

Mondi
Ugur Tomas Song Ferhat

Hasan K. Volkan Ilic Ayhan

Necati Hakan S.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

kadromuz:

1. Mondragon
2. Uğur
3. Song
4. Tomas
5. Ferhat
6. Hasan Şaş (sakatmis)Kabze
7. Volkan
8. İliç
9. Ayhan
10. Necati
11. Hakan Şükür

Umarim artik sakatlik yasanmaz. Denizli maca baya asilacak gibi gozukuyor. Havai fisek patlatiliyor stadda. Galatasaray taraftari alinmayacak tribunlere.

Hasan Sas sakatmis hakkaten. Kim oynayacak gorecegiz.

kadroyu GS.com'dan almistim, simdi hasan'i cikarip kabze'yi koymuslar.

Bu kadroyla 3 puan alirsak helal olsun.
Last edited by Tolga Girici on Sat Mar 25, 2006 8:00 pm, edited 4 times in total.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hasan oynayacak durumdaymış demek, buna sevindim.. Ne olursa olsun, şampiyonluğa inanıyor adam! Savundada var hücumda da.. İnşallah kendini zorlayarak çıkmıyordur sahaya! O da sezonu kapatırsa yandığımızın resmidir!
Tolga Girici wrote:kadromuz:

6. Hasan Şaş

Umarim artik sakatlik yasanmaz. Denizli maca baya asilacak gibi gozukuyor. Havai fisek patlatiliyor stadda. Galatasaray taraftari alinmayacak tribunlere.
Meczup
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

-----------Mondragon----------
--- Kabze---Volkan----Ayhan------
-------Hakan------Necati-------

Emre Asik ilk kez yedeklerde goruluyor.

5' 0-0 devam ediyor mac. Arada Hakan'a uzun top atiyoruz.
Simdi ferhat'in ortasi kalecide.
Hasan Kabze pek gozukmuyor ortada.

Ilic ve Volkan iyiler. Daha dogrusu Volkan top bizdeyken cok iyi, ama top rakiptyken dikkatli degil
Last edited by Tolga Girici on Sat Mar 25, 2006 8:08 pm, edited 2 times in total.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hasan yokmuş demek.. Hasan yoksa Sabri var ama Gerets ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. 3 forvet+ İliç ! Hadi hayırlısı..
Tolga Girici wrote:-----------Mondragon----------
--- Kabze---Volkan----Ayhan------
-------Hakan------Necati-------

Emre Asik ilk kez yedeklerde goruluyor.
Meczup
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

11' Top rakibe gectigi zaman rahat geliyorlar. Volkan tek on libero oynayabilecek bir oyuncu degil.

Gol atariz, ama daha fazlasini da yiyebiliriz. gerci su ana kadar ciddi pozisyon vermedik.

13' Simdi Mondi cabuk oyuna soktu. necati sagdan daldi, ama iceri giremedi.

15 Denizlispor'un faul itirazi var Serdar tatli yakin pozisyona.
Denizli kontrataklarinda arka diregi bos birakiyoruz. Top genelde arka direge gidiyor ve kimse olmuyor.

17: Bizden ugur sut cekti aut. Sonraki atakta Denizlispor sutu korner.Mondragon cikti kornerde.

Hucumda iyi paslasiyoruz. Denizli savunmacilari nereye kosacagini sasiriyor, ama biraz daha sonuca yonelik ve hiZli oynamamiz lazim, cunku dakikalar ilerledikce stres artacak.
Last edited by Tolga Girici on Sat Mar 25, 2006 8:19 pm, edited 1 time in total.
Post Reply